Постанова Верховної Ради України від 20.02.1992 №2143-XII «Про День незалежності України»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Постанова Верховної Ради України від 20.02.1992 №2143-XII «Про День незалежності України» (1992
Верховна Рада України
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України


Про День незалежності України

Зважаючи на волю українського народу та його довічно прагнення до незалежності,

підтверджуючи історичну вагомість прийняття Акта проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року

Верховна Рада України постановляє:

I. Вважати день 24 серпня Днем незалежності України і щорічно відзначати його як державне загальнонародне свято України.

2. Постанову Верховної Рада Української PCP "Про День проголошення незалежності України“ від 16 липня 1990 року вважати такою, що втратила чинність.


Голова Верховної Ради України

І. ПЛЮЩ

[Підпис]

м.Київ
20 лютого 1992 року
№ 2143-XII

Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).