Постанова Президії Верховної Ради УРСР від 8.6.1948 «Про утворення Комісії в справах бувших партизан Великої Вітчизняної війни 1941–1945 р.р.»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Emblem of the Ukrainian SSR (1937-1949).png
ПОСТАНОВА
Президії Верховної Ради Української РСР
Про утворення комісії в справах бувших партизан Великої Вітчизняної війни 1941–1945 р.р.

1. З метою упорядкування особистих справ бувших партизан Великої Вітчизняної війни 1941–1945 р.р., які діяли на території Української РСР, утворити при Президії Верховної Ради Української РСР Комісію в складі тт.:

Ковпак С. А. (Голова Комісії)
Строкач Т. А.
Нижник В. Є. (секретар Комісії)
Ананченко Ф. Г.
Іванов Я. І.
Дрожжин Л. П.

2. Покласти на Комісію розгляд матеріалів про матеріально-побутове забезпечення бувших партизан і їх родин, увіковічення пам'яті загинувших партизан, проведення заміни партизанських документів на постійні й інші питання.

3. Комісія в справах бувших партизан Великої Вітчизняної війни в своїй діяльності підзвітна Президії Верховної Ради Української РСР.

4. Всю технічну роботу Комісії по справах бувших партизан покласти на апарат Секретаріату Президії Верховної Ради Української РСР.


Голова Президії Верховної Ради Української РСР

Секретар Президії Верховної Ради Української РСР

м. Київ
8 червня 1948 р.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).