Постанова Президії Верховної Ради УРСР від 8.6.1948 «Про утворення Комісії в справах бувших партизан Великої Вітчизняної війни 1941–1945 р.р.»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ПОСТАНОВА
Президії Верховної Ради Української РСР
Про утворення комісії в справах бувших партизан Великої Вітчизняної війни 1941–1945 р.р.

1. З метою упорядкування особистих справ бувших партизан Великої Вітчизняної війни 1941–1945 р.р., які діяли на території Української РСР, утворити при Президії Верховної Ради Української РСР Комісію в складі тт.:

Ковпак С. А. (Голова Комісії)
Строкач Т. А.
Нижник В. Є. (секретар Комісії)
Ананченко Ф. Г.
Іванов Я. І.
Дрожжин Л. П.

2. Покласти на Комісію розгляд матеріалів про матеріально-побутове забезпечення бувших партизан і їх родин, увіковічення пам'яті загинувших партизан, проведення заміни партизанських документів на постійні й інші питання.

3. Комісія в справах бувших партизан Великої Вітчизняної війни в своїй діяльності підзвітна Президії Верховної Ради Української РСР.

4. Всю технічну роботу Комісії по справах бувших партизан покласти на апарат Секретаріату Президії Верховної Ради Української РСР.


Голова Президії Верховної Ради Української РСР

Секретар Президії Верховної Ради Української РСР

м. Київ
8 червня 1948 р.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні відповідно до статті 8 Закону України від 1 грудня 2022 року № 2811-IX «Про авторське право і суміжні права», де зазначається, що не є об'єктами авторського права:

  • вираження народної творчості (фольклор);
  • акти органів державної влади, органів місцевого самоврядування, офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного і судового характеру (закони, укази, постанови, рішення, державні стандарти тощо), а також їх проекти та офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право особливого роду (sui generis).