Постанова Президії Ворошиловградської МР від 11.11.1935 «Про перейменування м. Луганська на місто Ворошиловград»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Постанова Президії Ворошиловградської МР від 11.11.1935 «Про перейменування м. Луганська на місто Ворошиловград» (1935
Президія Ворошиловградської міської ради
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI
ПОСТАНОВА
ПРЕЗИДІЇ ВОРОШИЛОВГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

11-го Листопаду 1935 року.

ПРО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ м. ЛУГАНСЬКА НА МІСТО ВОРОШИЛОВГРАД.

У звязку з постановою Центрального Виконавчого Комітету Союзу РСР від 5-го Листопаду 1935 року про перейменування м. Луганська на місто Ворошиловград, Президія Міськради УХВАЛЮЄ:

I. Зобов'язати голів рад, керівників підприємств, установ і організацій району, а також учбових, культосвітніх та інших закладів у своїх зносинах замість м. Луганське зазначати м. Ворошиловград.

2. Припинити користування гумовими та іншими штампами та печатками, що мають найменування "Луганське", надавши керівникам підприємств установ і організацій, учобвих та інших закладів 2-х декадний термін на виготовлення нових штампів, печаток і вивісків з найменуванням Ворошиловград, де це потрібно.

Цю постанову оголосити в газеті.


ГОЛОВА ВОРОШИЛОВГРАДСЬКОЇ МІСЬКРАДИ
 /ГУДКОВ/ (підпис)

СЕКРЕТАР ВОРОШИЛОВГРАДСЬКОЇ МІСЬКРАДИ
 /БОГІНЯ/


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).