Постанова Ради Республік Верховної Ради СРСР від 26.12.1991 № 143-Н

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Декларація Ради Республік Верховної Ради СРСР № 143-Н (1991
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI
Ведомости Верховного Совета СССР, 1991 г., № 52.
State Emblem of the Soviet Union.svg
Рада Республік Верховної Ради СРСР
Про звільнення членів Верховного Суду СРСР, суддів Вищого арбітражного суду СРСР і членів колегії Прокуратури Союзу РСР, а також працівників цих органів від виконання службових обов'язків

У зв'язку з утворенням Співдружності Незалежних Держав і припиненням діяльності органів Союзу РСР Рада Республік Верховної Ради СРСР постановляє:

1. Вважати членів Верховного Суду СРСР, суддів Вищого арбітражного суду СРСР, членів колегії Прокуратури Союзу РСР звільненими від виконання службових обов'язків з 2 січня 1992 року, з виплатою їм одноразової вихідної допомоги в розмірі тримісячної заробітної плати.

Голові Верховного Суду СРСР тов. Смоленцеву Е. А., першому заступнику Голови Вищого арбітражного суду СРСР тов. Ісайчеву В. Н., Генеральному прокурору СРСР тов. Трубіну Н. С.:

вирішити питання про звільнення відповідно працівників Верховного Суду СРСР, Вищого арбітражного суду СРСР, Прокуратури Союзу РСР, починаючи з 2 січня 1992 року, від виконання службових обов'язків на умовах, передбачених чинним законодавством РРФСР про працю;

утворити в установленому порядку ліквідаційні комісії.

Зазначені в цій постанові особи, зайняті розглядом невідкладних матеріалів і справ та підготовкою їх до здачі, продовжують виконувати свої обов'язки протягом необхідного терміну, але не пізніше 2 лютого 1992 року.

2. Просити Верховну Раду РРФСР розглянути питання працевлаштування, медичного і побутового обслуговування працівників скасованих відомств.

Голова Ради Республік Верховної Ради СРСР А.Алімжанов

Москва, Кремль. 26 грудня 1991 р.

№ 143-Н