Протокол до Угоди про створення Співдружності Незалежних Держав від 21 грудня 1991

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Протокол до Угоди про створення Співдружності Незалежних Держав від 21 грудня 1991
1991
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/997_522
Протокол
до Угоди про створення Співдружності Незалежних Держав, підписаної 8 грудня 1991 року в м. Мінськ Республікою Білорусь, Російською Федерацією (РРФСР), Україною

Азербайджанська Республіка, Республіка Вірменія, Республіка Білорусь, Республіка Казахстан, Республіка Киргизстан, Республіка Молдова, Російська Федерація (РРФСР), Республіка Таджикистан, Туркменістан, Республіка Узбекистан та Україна на рівноправних засадах і як Високі Договірні Сторони утворюють Співдружність Незалежних Держав.

Угода про створення Співдружності Незалежних Держав набуває чинності для кожної з Високих Договірних Сторін з моменту її ратифікації.

На основі Угоди про створення Співдружності Незалежних Держав і з урахуванням застережень, зроблених при її ратифікації, будуть розроблені документи, що регламентують співробітництво в рамках Співдружності.

Цей Протокол є складовою частиною Угоди про створення Співдружності Незалежних Держав.

Вчинено у м. Алма-Ата 21 грудня 1991 року в одному примірнику азербайджанською, вірменською, білоруською, казахською, киргизькою, молдовською, російською, таджицькою, туркменською, узбецькою та українською мовами. Всі тексти мають однакову силу. Дійсний примірник зберігається в архіві Уряду Республіки Білорусь, який направить Високим Договірним Сторонам засвідчену копію цього Протоколу.

Президент Азербайджанської Республіки А. Муталібов

Президент Республіки Вірменія Л. Тер-Петросян

голова Верховної Ради Республіка Білорусь С. Шушкевич

Президент Республіки Казахстан Н. Назарбаєв

Президент Республіки Киргизстан А. Акаєв

Президент Російської Федерації (РРФСР) Б. Єльцин

Президент Республіки Молдова М. Снєгур

Президент Республіки Таджикистан Р. Набієв

Президент Туркменістану С. Ніязов

Президент Республіки Узбекистан І. Карімов

Президент України Л. Кравчук


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).