Про реорганізацію органів влади в Краснолуцькому та Краматорському районах

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Про реорганізацію органів влади в Краснолуцькому та Краматорському районах (1932
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI
ПОСТАНОВА
ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЦЕНТРАЛЬНОГО ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ І РАДИ НАРОДНІХ КОМІСАРІВ УСРР
Про реорганізацію органів влади в Краснолуцькому та Краматорському районах

(Збірник законів та розпоряджень робітничо-селянського уряду України, 1932, № 17–18, ст. 121)

Зважаючи на економічні умови Краснолуцького та Краматорського районів Донбасу, їх велике промислове значення тепер і перспективи дальшого розвитку, Всеукраїнський центральний виконавчий комітет і Рада народніх комісарів УСРР постановляють:

1. Краснолуцький та Краматорівський райони й відповідні районові виконавчі комітети розформувати.

Селища міського типу — Красний луч та Краматорівку віднести до категорії міст.

2. Перетворити Краснолуцьку та Краматорівську міські ради на міські ради підпорядковані безпосередньо центрові, приєднавши до них територію зліквідованих районів, порядком приєднання сільських місцевостей до міст, які виділено на окремі адміністративно-господарські одиниці.

3. До проведення загальних перевиборів рад поповнити склад згаданих в арт. 2 міських рад делеґатами приєднаних до них сільських і селищних рад, яких ці ради обирають за модусом, встановленим виборчим законодавством для виборів депутатів міських рад.

4. Пленуми міських рад, що їх поновлено делеґатами від сільських і селищних рад ліквідованих районів (арт. 3), обирають президію, організують секції та виконавчі органи порядком, що його встановлено за уставою про міські ради для міських рад, підпорядкованих безпосередньо центрові.

5. НК РСІ встановити штати для кожної зазначеної в цій постанові міської ради.


Г. ПЕТРОВСЬКИЙ

Голова ВУЦВК

СЕРБИЧЕНКО

Заст. Голови РНК УСРР

Ю. ВОЙЦЕХІВСЬКИЙ

Секретар ВУЦВК

Харків, 20 червня 1932 року


Джерела[ред.]

  • Збірник законів та розпоряджень робітничо-селянського уряду України. 1932 рік. – Харків: Вид-во ВУЦВК «Радянське будівництво і право», 1932, № 17–18, ст. 121


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).