Реєстр Війська Запорозького 1649/Сотня Сосницька

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Реєстр Війська Запорозького 1649
автор невідомий

Сосницька сотня Чернігівського полку (Сосниця, Чернігівська область, Україна).

Бодянський
(ім'я+прізвище)
Українська
(прізвище+ім'я)
Посада
1 Михайло Жураковский Жураковський Михайло Сотник (?)
2 Грицько Борсукъ Борсук Грицько
3 Стецько Марцовый Марцовий Стецько
4 Васько Ковпакь Ковпак Васько
5 Иванъ Красовский Красовський Іван
6 Мартинъ Яцьковичъ Яцькович Мартин
7 Грицько Кабанъ Кабан Грицько
8 Яцько Дрикга Дриґа Яцько
9 Васько Коломыйченко Коломийченко Васько
10 Семенъ Цилюрикъ Цилюрик Семен
11 Шимко Веселовский Веселовський Шимко
12 Ясько Костырь Костирь Ясько
13 Лукянъ Палченко Палченко Лук'ян
14 Илля Десченко Дещенко Ілля
15 Петро Карабаненко Карабаненко Петро
16 Федоръ Булава Булава Федір
17 Грицько Карабаненко Карабаненко Грицько
18 Прокопъ Ковпаковъ сынъ Ковпак Прокіп (син)
19 Иванъ Тимошенко Тимошенко Іван
20 Грицько Василенко Василенко Грицько
21 Левко Билавченко Билавченко Левко
22 Павло Волошинъ Волошин Павло
23 Васько Брага Брага Васько
24 Иванъ Любарець Любарець Іван
25 Василь Кондратенко Кондратенко Василь
26 Сенко Поповичъ Попович Сенко
27 Семенъ Ручка Ручка Семен
28 Опанасъ Тертинникъ Тертинник Опанас
29 Мисько Заколодный Заколодний Мисько
30 Карп Ворбицкий Ворбицький Карп
31 Супрунъ Гайдученко Гайдученко Супрун
32 Гарасимъ Корова Корова Герасим
33 Кузьма Бутенко Бутенко Кузьма
34 Павелъ Андрѣевичъ Андрієвич Павло
35 Дмитро Остапенко Остапенко Дмитро
36 Андрѣй Волоховченко Волоховченко Андрій
37 Остапъ Дмитренко Дмитренко Остап
38 Хведоръ Шапка Шапка Федір
39 Симонъ Антоненко Антоненко Симон
40 Тимошъ Зорка Зорка Тиміш
41 Марко Иваненко Іваненко Марко
42 Карпъ Гриценко Гриценко Карп
43 Пилипь Беззубенко Беззубенко Пилип
44 Гордый Василенко Василенко Гордий
45 Иванъ Василенко Василенко Іван
46 Онисько Максименко Максименко Онисько
47 Илляшъ Ясченко Ященко Илляшъ
48 Семенъ Сапаръ Сапар Семен
49 Савка Дмитренко Дмитренко Савка
50 Петруша Тимковичъ Тимкович Петруша
51 Лукянъ Погорѣлый Погорілий Лук'ян
52 Степенъ Деревяченко Деревяченко Степен
53 Фесько Бѣлоцерковець Білоцерковець Фесько
54 Романъ Скабаленко Скабаленко Роман
55 Юрко Проценко Проценко Юрко
56 Андрушко Евтушенко Євтушенко Андрушко
57 Карпъ Жлуктенко Жлуктенко Карп
58 Тимошъ Федоренко Федоренко Тиміш
59 Яковъ Коханенко Коханенко Яків
60 Павло Товстый Товстий Павло
61 Стецько Захаряшовъ брать Герасименко Стецько (Захарки брат)
62 Иванъ Семеновъ сынъ Іван (Семенів син)
63 Евтухъ Кузменко Кузьменко Євтух
64 Гаврило Мамченко Мамченко Гаврило
65 Ницько Деркаченко Деркаченко Ницько
66 Семенъ Сидоренко Сидоренко Семен
67 Олексѣй Марченко Марченко Олексій
68 Гаврило Залузченко Залузченко Гаврило
69 Яцько Морозъ Мороз Яцько
70 Сидоръ Цилюрикъ Цилюрик Сидір
71 Романъ Олешковичъ Олешкович Роман
72 Максимъ Стелмаховичъ Стельмахович Максим
73 Данило Киняченко Киняченко Данило
74 Грицько Емченко Ємченко Грицько
75 Гринько Железнякъ Залізняк Гринько
76 Грицько Душенко Душенко Грицько
77 Хвесько Чорный Чорний Хвесько
78 Яцько Коваленко Коваленко Яцько
79 Карпъ Шекула Шекула Карп
80 Левко Редька Редька Левко
81 Климъ Счербина Щербина Клим
82 Лукянъ Павленко Павленко Лукян
83 Кондратъ Куценко Куценко Кіндрат
84 Павелъ Онасченко Онащенко Павло
85 Савка Лукашенко Лукашенко Савка
86 Хведоръ Видукъ Видук Федір
87 Матвѣй Поташникъ Поташник Матвій
88 Радько Савусченко Савущенко Радько
89 Максимъ Дерченко Дерченко Максим
90 Грицько Михайленко Михайленко Грицько
91 Лесько Столяренко Столяренко Лесько
92 Михайло Каневченко Канівченко Михайло
93 Грицько Коваленко Коваленко Грицько
94 Василь Омеляненко Омеляненко Василь
95 Иванъ Голубеня Голубеня Іван
96 Петро Голубеня Голубеня Петро
97 Іосько Матюшенко Матюшенко Йосько
98 Тарасъ Мартиненко Мартиненко Тарас
99 Лавринъ Усенко Усенко Лаврин
100 Васько Коткоченко Коткоченко Васько