Реєстр Війська Запорозького 1649/Чигиринський полк

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Реєстр Війська Запорозького 1649 (Чигиринський полк)
автор невідомий
Мова оригіналу: руська. Назва в оригіналі: Реєстр Війська Запорозького 1649
Створення: 1649. Джерело: Бодянский О.М. Реестр всего Войска Запорожского после Зборовского договора. — Москва: Московский университет, 1875.  Wikipedia-logo.png Стаття у Вікіпедії • орфографія за виданням О.Бодянського (1875)


Чигиринський полк


Chyhyryn polk.svg
Імя Приналежність
Авраменко Феско Голтвинська сотня
Авраменко Халимон Омельницька сотня
Аврамємко Опанас Голтвинська сотня
Авъдѣи Жаботинська сотня
Авъронскии Яско Вереміївська сотня
Адаменко Лукьянъ Крилівська сотня
Адаменко Хвеско Бужинська сотня
Адамишын зят Игнатъ Сміловська сотня
Акдрушенко Радко Максимівська сотня
Акдрушченко Пилипъ Медведівська сотня
Акдрѣенко Васко Медведівська сотня
Акдрѣенко Сидор Жаботинська сотня
Актипенко Назар
Андреевич Павел Крилівська сотня
Андреевич Федор Потоцька сотня
Андреенко Матвій Оловятинська сотня
Андреенъко Кононъ Крилівська сотня
Андриевъ зять Феско Баклиська сотня
Андриенко Семен
Андриенко Иван Жаботинська сотня
Андриенко Макъсимъ Жовнинська сотня
Андриенко Панас Жовнинська сотня
Андриенко Феско Медведівська сотня
Андриенко Феско Сміловська сотня
Андриенко Яцко Сміловська сотня
Андриєнко Наум Остапівська сотня
Андрусченко Данило Медведівська сотня
Андрусченко Федор Медведівська сотня
Андрусчєнко Дмитро (сотник ?)
Андрушенко Савъка
Андрушенко Иван Жаботинська сотня
Андрушенко Иван Жаботинська сотня
Андрушченко Прокопь Воронівська сотня
Андрушъченко Омелян
Андрѣенко Иван Жаботинська сотня
Андрѣенко Павло Медведівська сотня
Андрѣенко Яцко Жаботинська сотня
Андрьенко Мац
Антон
Антоненко Иван
Антоненко Кузма
Антоненко Васил Кременчуцька сотня
Антоненко Евъхим Медведівська сотня
Антоненко Иван Медведівська сотня
Антоненко Леско Жаботинська сотня
Антоненко Улас Жаботинська сотня
Антоненко Яковъ Максимівська сотня
Анъ[д]реевичъ Терешъко Потоцька сотня
Арнаут Грицко Остапівська сотня
Артеменко Олекса Воронівська сотня
Артеменко Опанас Воронівська сотня
Артименко Исаи Сміловська сотня
Артишенко Тихно Жаботинська сотня
Асавул Грицко Остапівська сотня
Асавулец Васко Потоцька сотня
Асавулскии Куринъ
Аядриенко Семен
Бабенко Иван Потоцька сотня
Бабенко Марко Максимівська сотня
Бабин Омелко Омельницька сотня
Бабинскии Олеско Сміловська сотня
Бабиченко Ярема Медведівська сотня
Бабка Ничыпор Медведівська сотня
Бабченко Миско Боровицька сотня
Бабченко Миско Медведівська сотня
Баглаи Сидор Потоцька сотня
Бажаненко Левко Бужинська сотня
Базикъ Грицко Жовнинська сотня
Базыліи Иван
Баибуза Марко Голтвинська сотня
Баибуза Степан Жаботинська сотня
Баибузенко Левко
Баибуренко Олешко
Баираченко Данило Боровицька сотня
Бакаев зять Васил Голтвинська сотня
Бакаевъ Конон Крилівська сотня
Баклачъ Миско Медведівська сотня
Балабановскии Петро Орловська сотня
Балабановскии Прокопъ Орловська сотня
Барабашъ Петро Вереміївська сотня
Бараненко Лукъян
Барашко Иванъ.
Барвиненко Илия Вереміївська сотня
Барвинокъ Иляшъ Боровицька сотня
Бардаченко Исаи Боровицька сотня
Барнадын Иван Вереміївська сотня
Барский Хведор Жаботинська сотня
Барчанин Иван Кременчуцька сотня
Басман Стецко Вереміївська сотня
Басманенко Свирид Бужинська сотня
Батиман Андрушъко Боровицька сотня
Батиман Андрушъко Медведівська сотня
Батура Феско Жовнинська сотня
Батюта Гаврило Крилівська сотня
Бахматъ Лаврин Боровицька сотня
Бацманенко Ивашко Бужинська сотня
Бачъ Тимошъ Жовнинська сотня
Башлаенко Семен
Безбородко Гаврило Жаботинська сотня
Безбородко Иван Жаботинська сотня
Безбородченко Лукашъ Оловятинська сотня
Безверхии Степан Крилівська сотня
Безкишъкии Грицъко Кременчуцька сотня
Безмертненко Тишко Вереміївська сотня
Безпалчыи Васко Вереміївська сотня
Безпалъчыи Андрушко Потоцька сотня
Безпалъчыи Яско Крилівська сотня
Безпечныи Тишко Вереміївська сотня
Безрукии Феско Голтвинська сотня
Безсмерненко Грицко Вереміївська сотня
Безштанко Павел
Бекановскии Васил Жаботинська сотня
Белозоренко Семенъ.
Белошенко Иван Оловятинська сотня
Белушченко Грицко Потоцька сотня
Белыи Васко
Белыи Семен Вереміївська сотня
Белый Иванъ.
Бердняченко Гаврило Бужинська сотня
Бережецкий Прокопъ.
Бережный Демко Оловятинська сотня
Березенко Васил Сміловська сотня
Бесовец Яцко Баклиська сотня
Бида Иван Жовнинська сотня
Билан Павло Оловятинська сотня
Биленко Федор Боровицька сотня
Биленко Федор Медведівська сотня
Билескии Миско Орловська сотня
Билого Ивана Яско Воронівська сотня
Билоконенко Юрко Оловятинська сотня
Билоуско Матвѣи Кременчуцька сотня
Билоцерковченко Гараско Бужинська сотня
Билоштан Иван Омельницька сотня
Билченко Иван Потоцька сотня
Билыи Иван Потоцька сотня
Бисченко Гриц Медведівська сотня
Бисченко Федор Медведівська сотня
Бишенко Марко Медведівська сотня
Білобровец Хома
Білобровченко Гринец
Близвода Федор Жаботинська сотня
Бобаченко Прокопь
Бобенко Миско Бужинська сотня
Боботенко Миско Сміловська сотня
Бовшенко Гаврило Вереміївська сотня
Бовъваненко Дацко Орловська сотня
Богатченко Иляшъ.
Богдановъ Опанас Бужинська сотня
Богданченко Савъка Боровицька сотня
Богдаренко Павъло Бужинська сотня
Богдаренко Яцко Бужинська сотня
Богдас Делян Медведівська сотня
Богдаченко Иоско.
Богдашченко Грицко Крилівська сотня
Боговец. Кирило Вереміївська сотня
Боговъского зят Василь Баклиська сотня
Бограменко Федор
Богун Васил Голтвинська сотня
Богун Степан Сміловська сотня
Богун Хведор Крилівська сотня
Богуновъ Иванъ.
Богунъ Грицко
Богунъ Иван Максимівська сотня
Богунъ Иванъ.
Богуславскии Лашъко Потоцька сотня
Богуславъшченко Яцко
Боженко Иван Кременчуцька сотня
Божковъ Демид Голтвинська сотня
Божковъ Кирии Голтвинська сотня
Божченко Семен Голтвинська сотня
Боздрученко Лукъян Кременчуцька сотня
Бокачъ Андрей.
Болоховец Радко Сміловська сотня
Бондар Аврамъ Боровицька сотня
Бондаренко Миско Максимівська сотня
Бондаренко Муисеи Баклиська сотня
Бондаренко Хведко Боровицька сотня
Бондоренко Карпъ Сміловська сотня
Борисенко Василъ Максимівська сотня
Борисенко Зосимъ Медведівська сотня
Борисченко Тимошъ Жовнинська сотня
Борлян Кондратъ Медведівська сотня
Боровик Степан Жаботинська сотня
Боровицкий Илко Жаботинська сотня
Боровиченко Иван Баклиська сотня
Боровиченко Иван Боровицька сотня
Боровиченко Кирило Жаботинська сотня
Боровыи Павло Сміловська сотня
Бороденко Лукъян Бужинська сотня
Бородина Юско
Бороцкии Левъко Максимівська сотня
Бортенко Остапъ Боровицька сотня
Боршченко Пророх
Боршченко Семен Боровицька сотня
Боршченко Семен Медведівська сотня
Боршчоговскии Тимко Бужинська сотня
Босенко Филон Сміловська сотня
Босовскии Мартин Жаботинська сотня
Ботенко Антон Потоцька сотня
Бохон Омелъянъ
Бохоникъ Захарка Жаботинська сотня
Бочелка Иван Потоцька сотня
Бочко Иван Жовнинська сотня
Боярин Иван Медведівська сотня
Боярскии Иван Сміловська сотня
Боярченко Петро Жовнинська сотня
Бражненко Андреи Жовнинська сотня
Бражныи атаман Вереміївська сотня
Браиченко Богдан
Браиченко Михайло
Браиченко Терешъко
Браславец Богдан Сміловська сотня
Браславец Есифъ Жаботинська сотня
Браславец Климко Жаботинська сотня
Браславченко Курило Голтвинська сотня
Браславъченко Иван Жаботинська сотня
Броварный Михно
Брогиленко Малиин Баклиська сотня
Бубликъ Грицко Бужинська сотня
Бубликъ Иван Воронівська сотня
Бубличенко Назар
Бубличенко Иван Крилівська сотня
Бубнашенко Матюша Остапівська сотня
Бубонъ Сахно Омельницька сотня
Бугьловъскии Роман
Бужинскыи Дмитро Потоцька сотня
Бузиненко Семен Омельницька сотня
Букъша Мартин Максимівська сотня
Булаенко Иван Крилівська сотня
Булаенко Семен Крилівська сотня
Булах Иван Омельницька сотня
Булда Левъко Кременчуцька сотня
Буличенко Иван Сміловська сотня
Булука Иван Жовнинська сотня
Бураенко Юско Медведівська сотня
Буракъ Яцко Максимівська сотня
Бурба Процыкъ Боровицька сотня
Бурба Процыкъ Медведівська сотня
Бурдчожокъ Хвилъ Жаботинська сотня
Буркацкии Леско Медведівська сотня
Буркутенко Семен Медведівська сотня
Бурляи Иван Максимівська сотня
Бурмаченко Иван Сміловська сотня
Буртенко Левко
Бурякъ Миско Бужинська сотня
Буряха Андреи Голтвинська сотня
Бут Пашъко Жаботинська сотня
Бут Прокопъ Жаботинська сотня
Бутенко Степан Жаботинська сотня
Бутенко Яцко Орловська сотня
Бутко Игнатенко Васил Воронівська сотня
Бутко Мартин Остапівська сотня
Бутнѣкъ Яцко Остапівська сотня
Бутов зять Федор Омельницька сотня
Бутокъ Гаврило Кременчуцька сотня
Бутокъ Иван Максимівська сотня
Бутпештынъ Хведоръ.
Бутченко Гаврило Бужинська сотня
Бутченко Иляшъ Орловська сотня
Бутъ Андрій
Бутъ Миско
Бутъ Андреи Бужинська сотня
Бутъ Андрій Вереміївська сотня
Бутъ Васко Бужинська сотня
Бутъ Гаврило Жаботинська сотня
Бутъ Грицко Боровицька сотня
Бутъ Иван Бужинська сотня
Бутъ Иван Медведівська сотня
Бутъ Иван Потоцька сотня
Бутъ Костя.
Бутъ Семем Жаботинська сотня
Бутъ Степан Вереміївська сотня
Бутъ Яцко Воронівська сотня
Буть Богдань
Буть Курило
Буть Степан
Буть Федор
Буть Васил Сміловська сотня
Буть Гаврило Кременчуцька сотня
Буть Иван Баклиська сотня
Буть Иван Голтвинська сотня
Буть Иван Омельницька сотня
Буть Иван Омельницька сотня
Буть Иван Сміловська сотня
Буть Костя Кременчуцька сотня
Буть Кузма Баклиська сотня
Буть Курило Голтвинська сотня
Буть Курило Жовнинська сотня
Буть Мартин Оловятинська сотня
Буть Семен Вереміївська сотня
Буть Семен Сміловська сотня
Буть Степан Жаботинська сотня
Буть Степан Потоцька сотня
Буть Тимко Жаботинська сотня
Буть Юрко Вереміївська сотня
Буть Юрко Омельницька сотня
Буть Ярема Вереміївська сотня
Буцкии Роман Потоцька сотня
Бучаниненко Микита Кременчуцька сотня
Бѣлашъ Ониско Жаботинська сотня
Бѣлдеи Тимошь Бужинська сотня
Бѣлеский Миско Жаботинська сотня
Бѣлокон Степан Сміловська сотня
Бѣлоцерковец Васил Боровицька сотня
Бѣлоцерковец Васил Медведівська сотня
Быбченко Сезко Голтвинська сотня
Б'ѣлескии Иван Бужинська сотня
Бѣлоцерковец Илъко Кременчуцька сотня
Вавъняченко Корнѣ Кременчуцька сотня
Вакуленко Олекса
Вакуленко Лавро Сміловська сотня
Вакуленко Михайло Бужинська сотня
Валевен Гришко Омельницька сотня
Вараводенко Леско Голтвинська сотня
Варажченко Максим Потоцька сотня
Васил Богдаренко Воронівська сотня
Василевич Олекса.
Василевич Троцкии Голтвинська сотня
Василевичъ Федор
Василенко Марко
Василенко Прокопь
Василенко Васил Сміловська сотня
Василенко Васко Баклиська сотня
Василенко Гаврило Остапівська сотня
Василенко Грицко Боровицька сотня
Василенко Грицко Медведівська сотня
Василенко Грицко Медведівська сотня
Василенко Грицко Омельницька сотня
Василенко Евхим Воронівська сотня
Василенко Ермашко.
Василенко Иван Воронівська сотня
Василенко Иван Жаботинська сотня
Василенко Конон Боровицька сотня
Василенко Конон Медведівська сотня
Василенко Левъко Максимівська сотня
Василенко Манко Воронівська сотня
Василенко Михайло.
Василенко Ониско Боровицька сотня
Василенко Панас Оловятинська сотня
Василенко Петро Кременчуцька сотня
Василенко Савъка Медведівська сотня
Василенко Степан Бужинська сотня
Василенко Федор Сміловська сотня
Василенко Хвеско Крилівська сотня
Василенко Юрко Вереміївська сотня
Василенко Яковъ Максимівська сотня
Василенко Яцкко Кременчуцька сотня
Василенко Яцко Вереміївська сотня
Васко зять Демко Сміловська сотня
Васкович Лаврик Омельницька сотня
Васченко Андреи Потоцька сотня
Васченко Аядрус Бужинська сотня
Вахнѣи Боровицька сотня
Васченко Грицко Потоцька сотня
Васченко Каленикъ Максимівська сотня
Васченко Микита Бужинська сотня
Васченко Олекса Потоцька сотня
Васченко Ониско Сміловська сотня
Васченко Степан Сміловська сотня
Васченко Степура Орловська сотня
Васченко Феско Кременчуцька сотня
Васченко Ювъко Кременчуцька сотня
Васченко Юхно Омельницька сотня
Васченко Яцко Бужинська сотня
Васчєнко Сава Остапівська сотня
Васько Хоружый Бунчучный
Ватага Роман Сміловська сотня
Ватаженко Андрушко Голтвинська сотня
Вацура Федор Омельницька сотня
Вашетин зять Степам Сміловська сотня
Вдовенко Дмитро Голтвинська сотня
Великии Гапон Оловятинська сотня
Великии Грицко Бужинська сотня
Великии Иван Омельницька сотня
Великии Иван Потоцька сотня
Великии Хведоренко Грицко Воронівська сотня
Великодныи Васко Сміловська сотня
Величенко Назар Вереміївська сотня
Величко Сахно
Венкгерскии Миско
Венченко Хвеско Воронівська сотня
Вергун Иван Медведівська сотня
Вергун Федор Максимівська сотня
Вергун Ювътух Максимівська сотня
Вергуненко Микита
Вересчака Панас Баклиська сотня
Верецонскии Иван Жовнинська сотня
Верпека Семен Потоцька сотня
Верховодченко Степан Максимівська сотня
Верчука Тишъко Крилівська сотня
Вешняковъ зять Грицко Жаботинська сотня
Винникъ Иванашъко Бужинська сотня
Винницкии Максим Сміловська сотня
Вирятинєц Денис Голтвинська сотня
Вовненко Леско Жовнинська сотня
Вовъкодавъ Иван Вереміївська сотня
Вовъченко Игнатъ
Воденицкии Матвеи Оловятинська сотня
Воденицкии Павло Оловятинська сотня
Водопій Иван Воронівська сотня
Водопян Степан Вереміївська сотня
Волеваченко Антон
Волевачъ Иванъ.
Воловуд Степан Бужинська сотня
Володарскии Пилим Остапівська сотня
Володарченко Марко Остапівська сотня
Волос Павло Баклиська сотня
Волосенко Демид Голтвинська сотня
Волосєнко Тимко Голтвинська сотня
Волочаенко Михайло Кременчуцька сотня
Волошын Григор Боровицька сотня
Волошын Дмитро Бужинська сотня
Волошын Иванашко Кременчуцька сотня
Волошын Иванашько Бужинська сотня
Волошын Ивашына Остапівська сотня
Волошын Максим Бужинська сотня
Волошын Макъсим Боровицька сотня
Волошын Макъсим Медведівська сотня
Волошын Мануило Бужинська сотня
Волошын Михаило Потоцька сотня
Волошын Павло Боровицька сотня
Волошын Павло Медведівська сотня
Волошын Семен Кременчуцька сотня
Волошын Хведор Воронівська сотня
Волошын Хведорович Иван Боровицька сотня
Волошын Хведорович Иван Медведівська сотня
Волошыненко Василъ Жаботинська сотня
Волошыненко Марко Оловятинська сотня
Волскии Стас
Волченко Феско сотъникъ Крилівська сотня
Ворволенко Герман
Воробец Иван Максимівська сотня
Воробиевскии Гаврило Оловятинська сотня
Воробиенко Грицко Орловська сотня
Ворожбитенко Петро
Ворожбитенко Иосько.
Вороненко Иван
Вороненко Хвеско Боровицька сотня
Вороненко Хвеско Медведівська сотня
Ворошыло Грицко Омельницька сотня
Вублии Иван Жаботинська сотня
Вулшанскии Остапъ Вереміївська сотня
Вурбаненко Тимко Голтвинська сотня
Вурненко Гордей Сміловська сотня
Вуховиченко Иван Жаботинська сотня
Вырвенко Лукян Жовнинська сотня
Высоцкии Семен Жовнинська сотня
Вышотравъка Иван Жовнинська сотня
Вѣтер Андрушко Бужинська сотня
Вяленко Васил Боровицька сотня
Габелокъ Акдрушко Потоцька сотня
Гавратинскии Василь Крилівська сотня
Гавриленко Павло
Гавриленко Прокопъ
Гавриленко. Остапъ Крилівська сотня
Гавриленко Василь.
Гавриленко Донец Кременчуцька сотня
Гавриленко Кузма Бужинська сотня
Гавриленко Микита Жаботинська сотня
Гавриленко Степан Крилівська сотня
Гавриленко Тимко Боровицька сотня
Гавриленко Тимко Медведівська сотня
Гавриленко Хвеско Воронівська сотня
Гавриленко Яско Крилівська сотня
Гаврило Иван Боровицька сотня
Гаврило Иван Медведівська сотня
Гаврукъ Федор
Гадай Дмитро
Гаидуковъ Радко
Гаидученко Дацко Оловятинська сотня
Гаидученко Яцко Вереміївська сотня
Гайша Ромам Крилівська сотня
Гакачъ Сидор Вереміївська сотня
Гаколо Михайло
Галабурда Данило Потоцька сотня
Галенко Леско Оловятинська сотня
Галын Иван Омельницька сотня
Галышъка Грицко Омельницька сотня
Ганенко Степан Вереміївська сотня
Ганенковъ зять Андрѣи Вереміївська сотня
Гапоненко Исаи Сміловська сотня
Гапоненко Лазар Орловська сотня
Гапоненко Олекса Медведівська сотня
Гапоненко Пашко Голтвинська сотня
Гапоненко Хведор Бужинська сотня
Гапоновъ зять Васил Баклиська сотня
Гарасименко Васил Боровицька сотня
Гарасименко Василь.
Гарасименко Игнат.
Гарасименко Климъ Кременчуцька сотня
Гарасименко Мартин Орловська сотня
Гарасименко Михаило Воронівська сотня
Гарасименко Павло Боровицька сотня
Гарасименко Улас Вереміївська сотня
Гарасимов зят Тимко Боровицька сотня
Гарасимович Василь
Гарасимович Миско
Гарасченко Иван Медведівська сотня
Гарасченко Сема Потоцька сотня
Гармаш Миско Потоцька сотня
Гармашъ Василь Боровицька сотня
Гармашъ Степан Боровицька сотня
Гармашъ Яцко Боровицька сотня
Гаценко Семен Остапівська сотня
Гвоздъ Яско
Герасименко Харко Голтвинська сотня
Гереченко Иван Потоцька сотня
Герняста Андреи Максимівська сотня
Гира Данило Боровицька сотня
Гира Данило Медведівська сотня
Гира Иван Орловська сотня
Гира Тимко Сміловська сотня
Гиренко Грицко Омельницька сотня
Гиренко Иван Орловська сотня
Гиренко Сергии Омельницька сотня
Гиричъ Мартин Кременчуцька сотня
Гирманенко Михайло Боровицька сотня
Гладкии Васко Боровицька сотня
Гладкии Васко Медведівська сотня
Грицко Орловська сотня
Гладкии Иван Бужинська сотня
Гладкии Миско Остапівська сотня
Гладкий Васко Максимівська сотня
Гладкий Иван Боровицька сотня
Гладкий Иван Медведівська сотня
Гладченко Остапъ Кременчуцька сотня
Гладченко Петро Сміловська сотня
Гладченко Савъка Баклиська сотня
Гладычъ Конон Максимівська сотня
Гладышъ Хведор Сміловська сотня
Глобенко Иван Сміловська сотня
Глусченко Грицко Боровицька сотня
Глусченко Степан Боровицька сотня
Глусченко Яковец Остапівська сотня
Глушченко Семен
Гнилокишкии Васко Потоцька сотня
Гнилокишкии Степан Омельницька сотня
Гнилокишкого зят Андреи Омельницька сотня
Говоруха Грицко Боровицька сотня
Говоруха Грицко Медведівська сотня
Говура Михайло
Гога Иван Оловятинська сотня
Гоголовец Степан Вереміївська сотня
Гокледушченко Матвѣи Потоцька сотня
Голая Потылица Мартин Потоцька сотня
Голикъ Иван
Голованєнко Исаи Голтвинська сотня
Головченко Есифъ Жаботинська сотня
Головченко Прокопъ Вереміївська сотня
Головчынскии Хвеско Остапівська сотня
Головъченко Хвеско Сміловська сотня
Голод Степан Вереміївська сотня
Гарасимъ Медведівська сотня
Голубенко Мокии Вереміївська сотня
Голубиченко Нестукъ Омельницька сотня
Голубъ Улас Бужинська сотня
Гончаренко Кондрать
Гончаренко Кирило Голтвинська сотня
Гончаровъ зят Манко Орловська сотня
Горбан Иваи Медведівська сотня
Григор Омельницька сотня
Горбаненко Данило Сміловська сотня
Горбаненко Климъ Вереміївська сотня
Горбаненко Олешко Кременчуцька сотня
Горбаненко Роман Кременчуцька сотня
Горбаненко Стецко Вереміївська сотня
Горбусченко Степан Жовнинська сотня
Гордиенко Грицко Голтвинська сотня
Гордиенко Грицко Жовнинська сотня
Гордиенко Федор Омельницька сотня
Гордиєнко Миско Остапівська сотня
Гордіенко Супрун Омельницька сотня
Горкавыи Петро Сміловська сотня
Горкаенко Сенъ Вереміївська сотня
Горкуша Филон
Горкуша Ничыпор Вереміївська сотня
Горличенко Степан Крилівська сотня
Городискии Тарас Максимівська сотня
Гороснинскии Иван Голтвинська сотня
Горпыненко Карпъ Оловятинська сотня
Госипенко Левко Боровицька сотня
Госипенко Левко Медведівська сотня
Гостиловичъ Василъ Максимівська сотня
Грабко Андрѣи Боровицька сотня
Грабко Андрѣи Медведівська сотня
Гребенниченко Левко Медведівська сотня
Гречченко Иванъ.
Григоревич Федор Кременчуцька сотня
Григоревичъ Яско Крилівська сотня
Григоренко Кондратъ Медведівська сотня
Григоров зять Грицко Омельницька сотня
Гриненко Борис Остапівська сотня
Гринченко Матѣы Орловська сотня
Гринченко Михайло Сміловська сотня
Гринченко Олекса Медведівська сотня
Гринченко Семен Максимівська сотня
Грисченко Гаврило Боровицька сотня
Грисченко Гаврило Медведівська сотня
Гриценко Леско
Гриценко Леско
Гриценко Мартин
Гриценко Акдрушко Максимівська сотня
Гриценко Андрушко Воронівська сотня
Гриценко Зѣнец Боровицька сотня
Гриценко Логвин Жаботинська сотня
Гриценко Лучъка Вереміївська сотня
Гриценко Марко Кременчуцька сотня
Гриценко Михайло Вереміївська сотня
Гриценко Остапъ Вереміївська сотня
Гриценко Феско Сміловська сотня
Гриценко Харко Орловська сотня
Гриценко Ювътух Жовнинська сотня
Гриценко Юрко Сміловська сотня
Гриценъко Павло
Грицковичъ Курило
Гричас Данило Вереміївська сотня
Гришковичъ Леско Голтвинська сотня
Гришченко Степан
Гришченко Васил Голтвинська сотня
Гришченко Денис Бужинська сотня
Гришченко Еско Омельницька сотня
Гришченко Иван Бужинська сотня
Гришченко Иван Омельницька сотня
Гришченко Игнатъ Воронівська сотня
Гришченко Илъко Бужинська сотня
Гришченко Кондратъ Сміловська сотня
Гришченко Миско Оловятинська сотня
Гришченко Семем Боровицька сотня
Гришченко Семем Медведівська сотня
Гришченко Степан Боровицька сотня
Гришченко Степан Медведівська сотня
Гришченко Юско Воронівська сотня
Гришченко Яцко Бужинська сотня
Гришчено Грицко Сміловська сотня
Гришчерко Феско Потоцька сотня
Гришчышын зять Корнѣи
Грубило Левъко Жовнинська сотня
Гружченко Иван Максимівська сотня
Груило Лаврин Медведівська сотня
Грушышын зять Миско Боровицька сотня
Грушышын зять Миско Медведівська сотня
Губаренко Иван Боровицька сотня
Губаренко Игнать Боровицька сотня
Губатыи Иван Оловятинська сотня
Губенко Дацко Омельницька сотня
Губискии Иван Омельницька сотня
Губскии Ярема Медведівська сотня
Губченко Якиж Омельницька сотня
Губченко Ярема Омельницька сотня
Гужава Павло Оловятинська сотня
Гужва Иван Бужинська сотня
Гулаченко Иванец Воронівська сотня
Гулаченко Рашко Воронівська сотня
Гулачєнко Павло Голтвинська сотня
Гуленко Дацко Сміловська сотня
Гуляницкии Семен
Гулясчьи Максим Кременчуцька сотня
Гунченко Андреи Омельницька сотня
Гурбабин зять Лашъко Баклиська сотня
Гуриненко Богдан
Гуриненко Яско
Гуриненко Кондратъ Максимівська сотня
Гурлячка Васил (сотник ?)
Гусакъ Наум Омельницька сотня
Гусакъ Семен Вереміївська сотня
Гусча Гришъко Медведівська сотня
Гученко Ермакъ Потоцька сотня
Гушча Корнеи
Гушченко Роман
Давыденко Иван Максимівська сотня
Далецкии Иван Вереміївська сотня
Даниленко Васко Вереміївська сотня
Даниленко Иван Орловська сотня
Даниленко Лесшо Голтвинська сотня
Даниленко Луцыкъ Медведівська сотня
Даниленко Луцыкъ Медведівська сотня
Даниленко Мартин Голтвинська сотня
Даниленко Роман Медведівська сотня
Даниленко Савъка Омельницька сотня
Даниленко Терешъко Орловська сотня
Даниленко Юхно Медведівська сотня
Данилович Михайло
Данилович Остапъ
Данилович Каленик Кременчуцька сотня
Даниловичъ Федор
Даниловичъ Иван Голтвинська сотня
Даниловичъ Иван Кременчуцька сотня
Даниловичъ Мануило Бужинська сотня
Даниловичъ Сава Потоцька сотня
Даценко Карпъ
Даценко Грицко Медведівська сотня
Даценко Мартин Кременчуцька сотня
Даценко Семен Потоцька сотня
Дашченко Процыкъ
Дашченко Лазар Омельницька сотня
Дегтяренко Игнатъ Крилівська сотня
Дегтяренко Ониско Крилівська сотня
Деденко Тишъко Вереміївська сотня
Демиденко Олекса Сміловська сотня
Демиденко Омелко Омельницька сотня
Демиденко Юрко Остапівська сотня
Демиденъко Лаврин
Демко Асавул войсковый
Демченко Васил Жаботинська сотня
Демченко Педор Жаботинська сотня
Демченко Федор Баклиська сотня
Демъяненко Петро Потоцька сотня
Демьяненко Гапон Медведівська сотня
Демяненко Миско Потоцька сотня
Демяненко Семен Кременчуцька сотня
Денисенко Грицко
Денисенко Иван Голтвинська сотня
Денисенко Лаврин Жовнинська сотня
Денисенко Лукъян Боровицька сотня
Денисенко Петро Голтвинська сотня
Денисенко Федор Максимівська сотня
Денисенко Фурсъ Жовнинська сотня
Денисенко Ювъка Бужинська сотня
Денисович Иван Остапівська сотня
Деревянченко Микита Бужинська сотня
Деревянченко Хома Бужинська сотня
Деркачъ Сава.
Десченко Миско Кременчуцька сотня
Десченко Тарас Омельницька сотня
Дзекало Андрус Вереміївська сотня
Дзекало Петро Вереміївська сотня
Дидечко Мартин Воронівська сотня
Дидовскии Филон
Диченко Семен Крилівська сотня
Дмитрашенко Феско
Дмитренко Улас
Дмитренко Боровицька сотня
Дмитренко Васко Жовнинська сотня
Дмитренко Иван Крилівська сотня
Дмитренко Иван Орловська сотня
Дмитренко Лаврин Омельницька сотня
Дмитренко Процыкъ Омельницька сотня
Дмитренко Хведор Максимівська сотня
Дмитренко Яковъ Боровицька сотня
Дмитренко Яковъ Медведівська сотня
Дмитренко Ян Омельницька сотня
Дмитровичъ Савуско
Добошъ Мартинь
Добринскии Омелян Вереміївська сотня
Добролеженко Грицко
Довбиенко Опанасъ.
Довгий Терешко.
Довгохиженко Роман Жаботинська сотня
Довженко Иванъ.
Довженко Семенъ.
Довъгаленко Клим Медведівська сотня
Довъгии Опанас
Догодиленко Назар Потоцька сотня
Долотецкии Леско Крилівська сотня
Доминскии Данило Кременчуцька сотня
Домченко Иван Жаботинська сотня
Домченко Павел Кременчуцька сотня
Домыка Юсифъ Сміловська сотня
Донец Яцко
Донец Васил Жаботинська сотня
Донец Жадань (сотник)
Донец Степан Боровицька сотня
Донец Степан Медведівська сотня
Донец Яцко Оловятинська сотня
Донскии Данило Боровицька сотня
Дороганенко Васил Вереміївська сотня
Дороганенко Прокопъ Вереміївська сотня
Дорошенко Грицко Вереміївська сотня
Дорошенко Опанас Вереміївська сотня
Дорошенко Петро писаръ Гарматный
Дорошовъ Семен
Дриваленко Иван Жовнинська сотня
Дробашенко Иванъ.
Дробиха Семенъ.
Дробязка Петро Максимівська сотня
Дрозачин зять Иванъ.
Дрозденко Пилипъ Медведівська сотня
Дрондзенко Гринец Жаботинська сотня
Друженко Петро Жовнинська сотня
Друкъ атаман Вереміївська сотня
Дрѣздъ Ивам Боровицька сотня
Дубина Михно
Дубина Феско
Дубовикъ Иван Потоцька сотня
Дуботовъкъ Степан Бужинська сотня
Дуброва Иван Сміловська сотня
Дубровенко Охримъ Сміловська сотня
Дубровныи Данило Жовнинська сотня
Дуденко Миско Максимівська сотня
Дудечко Исаи Боровицька сотня
Дудечко Исаи Медведівська сотня
Дудникъ Иван Орловська сотня
Дудникъ Пилипъ Орловська сотня
Дудниченко Васил Жаботинська сотня
Дудука Илъяшъ Омельницька сотня
Дудченко Максимь
Дунаи Васко Кременчуцька сотня
Дунченко Грицко Потоцька сотня
Дурицкии Иван Крилівська сотня
Дыносович Мартин Омельницька сотня
Дѣченко Бажан Бужинська сотня
Дюхтяренко Иван Потоцька сотня
Дягиленко Миско Сміловська сотня
Дядко Федор Голтвинська сотня
Дядяга Иван Максимівська сотня
Дяченко Иван Кременчуцька сотня
Дяченко Феско Потоцька сотня
Евълашенко Федор
Емец Ониско
Емец Марко Омельницька сотня
Емец Пилипъ Боровицька сотня
Емец Пилипъ Медведівська сотня
Емец Тимко Орловська сотня
Емец Харко Жаботинська сотня
Емец. Васил Остапівська сотня
Емецъ Иван Орловська сотня
Емкое зять Илко Голтвинська сотня
Емченко Дмитро Баклиська сотня
Емченко Иван Голтвинська сотня
Емъченко Радко
Емъченко Харко Крилівська сотня
Енченко Иван
Ерема Вакуленко Медведівська сотня
Еремаченко Иванъ
Еремеевичъ Иван
Еремеевичъ Федор
Еременко Миско Бужинська сотня
Ермаченко Ониско
Жаданенко Ралко Воронівська сотня
Жаданенко Феско Потоцька сотня
Жаданенко Степан Максимівська сотня
Жданенко Павло Боровицька сотня
Жданенко Павло Медведівська сотня
Жданєнко Илко Остапівська сотня
Жданович Антон
Жежеленко Иван Максимівська сотня
Желязнеченко Федор Голтвинська сотня
Желязнякъ Лаврин Крилівська сотня
Желязнякъ Омельянъ Крилівська сотня
Желязняченко Пилипъ Бужинська сотня
Жовнинскии Васко Остапівська сотня
Жолонка Иван Сміловська сотня
Жоценко Грицко Сміловська сотня
Жубанистыи Федоръ Потоцька сотня
Жукга Федор Потоцька сотня
Жукъ Илъяшъ Максимівська сотня
Жуненко Лукъяк Жаботинська сотня
Жуненко Юско Орловська сотня
Журавскии Андрѣи Жаботинська сотня
Журковъскии Гордѣи Омельницька сотня
Жученко Лаврин Вереміївська сотня
Жывотовскии Грицко Орловська сотня
Жывотовскии Процыкъ Орловська сотня
Жывотовъскии Павло Орловська сотня
Жывотувскии Иван Орловська сотня
Жыжувского зят Андреи Орловська сотня
Жыла Антон Жовнинська сотня
Жыла Гордѣи Максимівська сотня
Жыленко Микита Кременчуцька сотня
Жыленко Сава Кременчуцька сотня
Забия Степан Сміловська сотня
Заборный Гришка.
Заброченко Яцко Воронівська сотня
Забуженко Трохим Омельницька сотня
Забузенко Савъка Омельницька сотня
Завада Данило Баклиська сотня
Завалиенко Куц Голтвинська сотня
Завидко Хведор Максимівська сотня
Заенчевичь Хведор Боровицька сотня
Заенчевичь Хведор Медведівська сотня
Заиченко Микита Максимівська сотня
Заковѣнъка Семен Воронівська сотня
Закревскии Адам Омельницька сотня
Закревскии Паско Омельницька сотня
Залетченко Грицко Потоцька сотня
Залисченко Терешко Остапівська сотня
Занченко Грицко Вереміївська сотня
Занченко Иван Вереміївська сотня
Заприи Яцко Вереміївська сотня
Зарубенко Михало Омельницька сотня
Зарудныи Олекса Боровицька сотня
Зарудныи Олекса Медведівська сотня
Зарудныи Сергии Боровицька сотня
Зарудныи Сергии Медведівська сотня
Зарудныи Яремко Боровицька сотня
Зарудныи Яремко Медведівська сотня
Заруцкии Олексии Боровицька сотня
Заруцкии Олексии Медведівська сотня
Заруцкии Тимушъ Боровицька сотня
Заруцкии Тимушъ Медведівська сотня
Заруцкии Федор Боровицька сотня
Заруцкии Федор Медведівська сотня
Засадко Грицко Остапівська сотня
Захаренко Трохим
Захарка сотьникъ Баклиська сотня
Захарко
Захарченко Иван
Захарченко Дмитро Бужинська сотня
Захарченко Илъяшъ Жовнинська сотня
Захарченко Яцко Потоцька сотня
Заяцов зятъ Савъка Голтвинська сотня
Зезуля Пилипъ Кременчуцька сотня
Зезюля Семен Потоцька сотня
Зеленко Ерема
Зеленко Данило Бужинська сотня
Зеличенко Тишко Вереміївська сотня
Зенъченко Гаврило Вереміївська сотня
Зинка Гордей Жовнинська сотня
Зинко Корнѣи Максимівська сотня
Зинченко Андрій Жовнинська сотня
Зинченко Ивашко Жовнинська сотня
Зинченко Кирило Крилівська сотня
Зинченко Тишко Вереміївська сотня
Зирчын зять Яско Жовнинська сотня
Змаиловь зять Пархомь
Зобенченко Иван Вереміївська сотня
Зосченко Степан Жовнинська сотня
Зосчын Матвій Жовнинська сотня
Зубенко Супрун
Зубко Иван Потоцька сотня
Зубъ Омелянъ
Зубъ Прокопъ Максимівська сотня
Зѣнченко Гринец Бужинська сотня
Иваненко Васил Жаботинська сотня
Иваненко Васил Сміловська сотня
Иваненко Демко Боровицька сотня
Иваненко Демко Воронівська сотня
Иваненко Демко Крилівська сотня
Иваненко Касъян Сміловська сотня
Иваненко Кирило Сміловська сотня
Иваненко Миско Сміловська сотня
Иваненко Савька Крилівська сотня
Иваненко Семен Жаботинська сотня
Иваненко Семен Жаботинська сотня
Иваненко Степан Крилівська сотня
Иваненко Степан Сміловська сотня
Иваненко Улас Бужинська сотня
Иваненко Юско Омельницька сотня
Иваненко Васко Максимівська сотня
Иваненко Грицко Воронівська сотня
Ивашына Максимівська сотня
Иваненко Кирикъ Максимівська сотня
Иваненко Конок Максимівська сотня
Иваненко Корнѣи Воронівська сотня
Иваненко Левъко Максимівська сотня
Иваненко Миско Максимівська сотня
Иваненко Олихвир Максимівська сотня
Иваненко Павло Орловська сотня
Иваненко Сенко Кременчуцька сотня
Иваненко Степан Орловська сотня
Иваненко Тимко Оловятинська сотня
Иваненко Трохимъ Жовнинська сотня
Иваненко Харко Максимівська сотня
Иваненко Хведор Бужинська сотня
Иваненко Хведор Крилівська сотня
Иваненъко Семенъ Потоцька сотня
Иванисченко Тимошъ Сміловська сотня
Иванович Иван Медведівська сотня
Иванович Процыкъ Жаботинська сотня
Иванович Тимъко Боровицька сотня
Иванович Тимъко Медведівська сотня
Иванович Васил Омельницька сотня
Иванович Курило Омельницька сотня
Иванович Луцыкъ Голтвинська сотня
Иванович Мартин Омельницька сотня
Иванович Ничыпор Жовнинська сотня
Иванович Процык Остапівська сотня
Иванович Сава Голтвинська сотня
Иванович Семен Остапівська сотня
Иванович Степам Максимівська сотня
Иванович Трохимъ Медведівська сотня
Иванович Хвеско Остапівська сотня
Иванович Яцко Остапівська сотня
Илья Боровицька сотня
Ивановичъ Остапъ Боровицька сотня
Ивановичъ Улас Медведівська сотня
Ивановичъ Иван Остапівська сотня
Ивановичъ Илья Медведівська сотня
Ивановичъ Костя Максимівська сотня
Ивановичъ Стецко Омельницька сотня
Игнать Голтвинська сотня
Иванченко Карпъ Остапівська сотня
Иванченко Степан Омельницька сотня
Иванчученко Пилипъча Жаботинська сотня
Ивасченко Клим Воронівська сотня
Ивасченко Феско Максимівська сотня
Ивашченко Лаврус Медведівська сотня
Ивашченко Максим Воронівська сотня
Ивашченко Иван Потоцька сотня
Ивашченко Феско Вереміївська сотня
Ивашъченко Олекса Сміловська сотня
Игнасченко Мартин Боровицька сотня
Игнасченко Мартин Медведівська сотня
Игнатенко Васил Жаботинська сотня
Игнатенко Иван Воронівська сотня
Игнатенко Леско Сміловська сотня
Игнатенко Павъло Сміловська сотня
Игнатенко Сема Крилівська сотня
Игнатенко Юско Жаботинська сотня
Игнатенко Васко Бужинська сотня
Игнатенко Романко Вереміївська сотня
Игнатович Сергии Бужинська сотня
Игнатович Тимко Потоцька сотня
Игнатовъ Иван Крилівська сотня
Изборубченко Лес Жаботинська сотня
Илченко Григор Жаботинська сотня
Илченко Ярема Сміловська сотня
Илченко Иван Потоцька сотня
Илъченко Марко Сміловська сотня
Илъченко Стецко Сміловська сотня
Илъяшенко Іля Потоцька сотня
Илъяшенко Панас Жовнинська сотня
Илъяшенко Хома Жовнинська сотня
Ильюшенко Степан Орловська сотня
Иляшенко Семен Бужинська сотня
Иляшенко Охрѣмъ Потоцька сотня
Имглиевец Стецко Максимівська сотня
Имъбецкии Иван Крилівська сотня
Ирха Юско Омельницька сотня
Исаевичъ Матвій Голтвинська сотня
Исаенко Яцко Вереміївська сотня
Исаиченко Иван Сміловська сотня
Исаиченко Лаврин Сміловська сотня
Кабаковъ зять Васко Сміловська сотня
Кабакъ Иван Жаботинська сотня
Кабаненко Максимъ Кременчуцька сотня
Кабанъ Хведор Сміловська сотня
Кабаченко Панко Жаботинська сотня
Кабачъныи Аврамъ Крилівська сотня
Кабачъныи Юрко Крилівська сотня
Кабуц Омелян Оловятинська сотня
Каган Процыкъ Боровицька сотня
Каган Процыкъ Медведівська сотня
Казимеренко Илъяшъ Кременчуцька сотня
Каидашенко Федор Сміловська сотня
Калененко Грицко Потоцька сотня
Калеников зять Матяшъ Жаботинська сотня
Калениченко Гаврило Бужинська сотня
Калениченко Педор Жаботинська сотня
Калениченко Иванец Оловятинська сотня
Калениченко Миско Жовнинська сотня
Калитин зят Тимушъ Боровицька сотня
Калниболоцкии Федор Орловська сотня
Калюжныи Васил Орловська сотня
Камижевич Гаврило Орловська сотня
Камышыкцов зят Яковъ Голтвинська сотня
Канавченко Миско Омельницька сотня
Каневец Лаврин Медведівська сотня
Каневец Андрій Потоцька сотня
Каневец Иван Потоцька сотня
Курило Кременчуцька сотня
Каневец Яковъ Вереміївська сотня
Канулченко Мартин Жаботинська сотня
Капленко Борис Потоцька сотня
Карака Васко Жовнинська сотня
Каркач Олекса Максимівська сотня
Карленко Грицко Баклиська сотня
Карличъ Iсаи Бужинська сотня
Карпенко Данило Кременчуцька сотня
Карпенко Процыкъ Жовнинська сотня
Карпенко Хома Кременчуцька сотня
Карпенко Ядына Вереміївська сотня
Карпъ Сміловська сотня
Касикаленко Савъка Жаботинська сотня
Катарга Яцко Крилівська сотня
Каченко Канжа Омельницька сотня
Кваченко Тишъко Сміловська сотня
Кганджа Богдан Кременчуцька сотня
Конон Кременчуцька сотня
Кгараджа Степан Потоцька сотня
Кгриданенко Кондратъ Жовнинська сотня
Кгрижєнко Гапун Голтвинська сотня
Кгровецкии Процыкъ Вереміївська сотня
Кииковъ зять Луц Оловятинська сотня
Кииченко Маликъ Оловятинська сотня
Кииченко Михайло Оловятинська сотня
Кика Васил Оловятинська сотня
Килченко Иван Боровицька сотня
Килченко Иван Медведівська сотня
Киптячъ Семен Жаботинська сотня
Кирикъ Медведівська сотня
Кириленко. Тимко Максимівська сотня
Кириченко Степан Максимівська сотня
Киселенко Иван Воронівська сотня
Киселенко Иван Оловятинська сотня
Киселенко Тимко Оловятинська сотня
Каленикъ Сміловська сотня
Кислица Хома Жовнинська сотня
Кислица Яковъ Жовнинська сотня
Кислый Мартин Сміловська сотня
Китурга Андреи Голтвинська сотня
Кишъка Иван Жаботинська сотня
Кияница Богдан Голтвинська сотня
Кияница Семен Медведівська сотня
Клекутченко Семен Кременчуцька сотня
Клепавка Васил Жаботинська сотня
Клепачовъ зять Микита Орловська сотня
Клепачъ Миско Орловська сотня
Клетенко Хвеско Сміловська сотня
Клименко Улас Медведівська сотня
Клименко Хведор Бужинська сотня
Клименко Аврам Остапівська сотня
Клименко Гаврило Жовнинська сотня
Клименко Грицко Остапівська сотня
Клименко Данило Жовнинська сотня
Клименко Панас Остапівська сотня
Клименко Федор Омельницька сотня
Клименко Яцко Жовнинська сотня
Климовъ зять Семем Омельницька сотня
Климченко Василь Сміловська сотня
Климченко Юско Сміловська сотня
Климченко Яковъ Сміловська сотня
Клипаченко Степан Орловська сотня
Ключниченко Кузма Бужинська сотня
Кляча Иван Кременчуцька сотня
Кнышенко Миско Жаботинська сотня
Княгиницкии Феско Сміловська сотня
Коба Панко Голтвинська сотня
Кобилка Васко Жовнинська сотня
Кобыляцкии Иван Голтвинська сотня
Ковал Павло Сміловська сотня
Ковал Степан Жаботинська сотня
Ковал Яким Воронівська сотня
Ковал Леско Потоцька сотня
Ковалев брать Яцко Баклиська сотня
Коваленко Васко Баклиська сотня
Коваленко Дацко Баклиська сотня
Коваленко Дмитро Боровицька сотня
Коваленко Дмитро Медведівська сотня
Кондрат Бужинська сотня
Кондрать Жаботинська сотня
Коваленко Михно Боровицька сотня
Коваленко Михно Боровицька сотня
Коваленко Супрон Боровицька сотня
Коваленко Супрон Медведівська сотня
Коваленко Васил Жовнинська сотня
Коваленко Максим Кременчуцька сотня
Коваленко Павло Бужинська сотня
Коваленко Павло Оловятинська сотня
Коваленко Супрун Жовнинська сотня
Коваленко Хома Максимівська сотня
Коваленко Яковъ Кременчуцька сотня
Коваловъ брат Гринец Воронівська сотня
Ковалъ Мартин Медведівська сотня
Ковалъ Петро Медведівська сотня
Ковалъ Васил Вереміївська сотня
Ковалъ Остапъ Бужинська сотня
Ковтуненко Степан Омельницька сотня
Ковъбаса Иван Вереміївська сотня
Ковъпаченко Хома Жовнинська сотня
Когьмар Федор Потоцька сотня
Кожанинченко Хвеско Боровицька сотня
Кожуховскии Иван Бужинська сотня
Кожуховченко Данило Баклиська сотня
Кожушко Меско Крилівська сотня
Кожушъко Андреи Крилівська сотня
Козакевичъ Иван Вереміївська сотня
Козарезко Педор Баклиська сотня
Козленко Хвеско Воронівська сотня
Козловъскии Аврамъ Кременчуцька сотня
Козороженко Левко Остапівська сотня
Кокоша Степам Омельницька сотня
Колесникъ Антон Бужинська сотня
Колесниченко Миско Баклиська сотня
Колесниченко Иван Остапівська сотня
Колесниченко Степан Жовнинська сотня
Коломиец Яким Кременчуцька сотня
Коломыец Грицко Крилівська сотня
Коломыец Иван Омельницька сотня
Коломыец Иван Потоцька сотня
Коломыицовъ Жаданец Бужинська сотня
Коломыиченко Петро Воронівська сотня
Коломыиченко Василъ Потоцька сотня
Коломыиченко Грицко Медведівська сотня
Коломыиченко Феско Потоцька сотня
Коломыишын зять Радко Оловятинська сотня
Колымыиченко Иван Крилівська сотня
Комар Иван Вереміївська сотня
Комаренко Игнатъ Потоцька сотня
Комишненко Дмитро Потоцька сотня
Комнацкии Иван Кременчуцька сотня
Коморенко Иван Остапівська сотня
Кондратенко Демян Жовнинська сотня
Кондратенко Грын Оловятинська сотня
Кондратенко Кирикъ Медведівська сотня
Кондратенко Лукъян Омельницька сотня
Кондратенко Олекса Медведівська сотня
Кондратенко Панас Кременчуцька сотня
Кондратенко Феско Медведівська сотня
Коновал Иван Боровицька сотня
Коновъченко Васил Медведівська сотня
Кононенко Улас Сміловська сотня
Константыновскии Левъко Оловятинська сотня
Корененко Михаило Бужинська сотня
Коренныи Мал Оловятинська сотня
Корженко Марко Максимівська сотня
Корлиленко Андреи Орловська сотня
Корнатенко Яцко Вереміївська сотня
Корне Семен Орловська сотня
Корнеенъко Левъко Крилівська сотня
Корниенко Антон Омельницька сотня
Корниенко Иван Остапівська сотня
Корниенко Лукян Остапівська сотня
Корниенко Марко Голтвинська сотня
Корнушенко Данило Потоцька сотня
Корнѣенко Леско Сміловська сотня
Корнѣенко Павло Сміловська сотня
Коробка Грицко Омельницька сотня
Короленко Хведко Боровицька сотня
Короленко Хведко Медведівська сотня
Коростеленко Денис Сміловська сотня
Коротичь Олекса Крилівська сотня
Коротькии Роман Максимівська сотня
Корсунец Васил Оловятинська сотня
Корсунец Иван Оловятинська сотня
Корсунец Хведор Максимівська сотня
Корсунскии Михайло Сміловська сотня
Косенко Данко Омельницька сотня
Косиченко Лукъян Сміловська сотня
Косовец Микита Орловська сотня
Костактыновскии Василь Баклиська сотня
Курило Оловятинська сотня
Карпец Оловятинська сотня
Костантыновскии Яхно Оловятинська сотня
Костенко Иван Голтвинська сотня
Костенко Иван Кременчуцька сотня
Костенко Иляшъ Голтвинська сотня
Костенко Сергии Боровицька сотня
Костенко Степан Вереміївська сотня
Костувченко Миско Омельницька сотня
Костырка Прокопъ Остапівська сотня
Костырченко Роман Бужинська сотня
Костючекко Грицко Остапівська сотня
Костюченко Иван Максимівська сотня
Костюченко Богдан Остапівська сотня
Котелницкии Миско Медведівська сотня
Котенко Захарка Жаботинська сотня
Котенко Дмитро Омельницька сотня
Котлубаи Феско Потоцька сотня
Котъ Семен Омельницька сотня
Котъляр Миско Кременчуцька сотня
Кохан Иван Максимівська сотня
Коханенко Андрушко Кременчуцька сотня
Кохоненко Михаыло Кременчуцька сотня
Карпъ Сміловська сотня
Кошлатыи Грицко Медведівська сотня
Кошовенко Васко Голтвинська сотня
Кошовничєнко Матьяш Голтвинська сотня
Кошулка Яцко Жаботинська сотня
Кошура Сава Боровицька сотня
Кошура Сава Медведівська сотня
Костя Боровицька сотня
Кравецкии Грицко Медведівська сотня
Кравєц Иван Остапівська сотня
Кравъченко Артем Воронівська сотня
Крамаренко Гаврило Баклиська сотня
Красноносенко Артем Жовнинська сотня
Краснопер Феско Медведівська сотня
Кременчуцкии Миско Потоцька сотня
Кресенко Леско Боровицька сотня
Кривец Матвѣи Максимівська сотня
Кривоебабы Гришъко Бужинська сотня
Кривонос Грицко Жаботинська сотня
Кривопустенко Ивая Максимівська сотня
Кривопустенко Семен Максимівська сотня
Кривошапъка Иван Орловська сотня
Кривошлыкъ Иван Потоцька сотня
Кривошыя Данило Бужинська сотня
Кривуленко Савка Потоцька сотня
Кривулка Федор Потоцька сотня
Кривулка Васко Вереміївська сотня
Кривулка Марко Орловська сотня
Кривулченко Тас Вереміївська сотня
Кривченко Филун Вереміївська сотня
Кривченко Юско Вереміївська сотня
Кривчєнко Кузма Остапівська сотня
Криловец Василеи Кременчуцька сотня
Криловец Иван Потоцька сотня
Криловец Михаило Кременчуцька сотня
Криловец Михаило Кременчуцька сотня
Кримъченко Карпъ Воронівська сотня
Криндач Иван Остапівська сотня
Криндычъ Иван Остапівська сотня
Криницкии Гавришъ Кременчуцька сотня
Крисенко Тимко Жаботинська сотня
Крисковъ Федор Баклиська сотня
Крисченко Илко Орловська сотня
Криушенко Жадан Бужинська сотня
Кришталенко Супрум Орловська сотня
Кропыжа Тимко Омельницька сотня
Крусенко Ждан Жовнинська сотня
Кублицкии Иван Сміловська сотня
Кубъ Жаботинська сотня
Кудин Лазар Вереміївська сотня
Костя Воронівська сотня
Кудра Андрей Вереміївська сотня
Кудра Антон Кременчуцька сотня
Кудренко . Богдан Бужинська сотня
Кудренко Тимко Сміловська сотня
Кудренко Назар Жовнинська сотня
Кудренко Яковъ Максимівська сотня
Кудруцкои зять Юско Баклиська сотня
Кудря Хвеско Бужинська сотня
Кузменко Омелян Оловятинська сотня
Кузменко Процыкъ Крилівська сотня
Кузменко Федор Жаботинська сотня
Кузменко Кондратъ Потоцька сотня
Кузменко Павло Сміловська сотня
Кузменко Семен Вереміївська сотня
Кузмєнко Андрушко Голтвинська сотня
Кузмин зять Марко Бужинська сотня
Кузмин зять Миско Бужинська сотня
Куиданенко Улас Голтвинська сотня
Кукла Семен Крилівська сотня
Куколенко Олексии Баклиська сотня
Кукъленко Хвеско Крилівська сотня
Кулага Ивашъко Бужинська сотня
Кулаженко Митъко Максимівська сотня
Кулаков зять Миско Бужинська сотня
Кулаковскии Иван Жаботинська сотня
Кулашенко Пилипъ Омельницька сотня
Кулашъ Тимко Боровицька сотня
Кулашъ Тимко Медведівська сотня
Кулбака Пилипъ Боровицька сотня
Кулбака Пилипъ Медведівська сотня
Кулбаченко Матюша Вереміївська сотня
Кулешенко Данило Омельницька сотня
Кумченко Иван Оловятинська сотня
Кун Ярема Остапівська сотня
Кунашенко Иван Боровицька сотня
Кунашенко Иван Медведівська сотня
Кунашенко Иван Максимівська сотня
Кунашенко Сава Потоцька сотня
Кунченко Васил Оловятинська сотня
Кунченко Лукъян Сміловська сотня
Купа Иван Омельницька сотня
Купенко Иван Омельницька сотня
Купченко Данило Потоцька сотня
Курганскии Иван Кременчуцька сотня
Кургаченко Максимъ Бужинська сотня
Куриленко Иван Орловська сотня
Куриленко Миско Бужинська сотня
Куриленко Антон Вереміївська сотня
Куриленко Васил Бужинська сотня
Куриленко Данко Орловська сотня
Куриленко Иван Омельницька сотня
Куриленко Тимко Максимівська сотня
Куриловичъ Яцко Омельницька сотня
Курка Хвеско Крилівська сотня
Куручъка Грицко Крилівська сотня
Кусницкии Степан Орловська сотня
Кусчыкскии Андреи Баклиська сотня
Кутурженского Гаврило Голтвинська сотня
Кутурженского Игнатъ Голтвинська сотня
Кутъ Лукъян Жаботинська сотня
Куценко Федко Жовнинська сотня
Куцман Стецко Максимівська сотня
Кучеравыи Тишко Крилівська сотня
Кучъ Иван Боровицька сотня
Кучъ Иван Медведівська сотня
Кушечка Иван Баклиська сотня
Кушлаенко Гринец Воронівська сотня
Кушънеренко Иван Жаботинська сотня
Лавриненко Андрус Жаботинська сотня
Лавриненко Дмитро Сміловська сотня
Лавриненко Жадая Оловятинська сотня
Лавриненко Исаи Бужинська сотня
Лавриненко Микита Сміловська сотня
Лавриненко Семен Воронівська сотня
Лавриненко Семко Бужинська сотня
Лавриненко Семен Крилівська сотня
Лавринович Лукъян Потоцька сотня
Лавринович Радко Потоцька сотня
Лавриченко Василь Боровицька сотня
Лавриченко Демко Боровицька сотня
Лаврусенко Миско Жаботинська сотня
Лаврусенко Сидор Медведівська сотня
Лаврѣненъко Исаи Потоцька сотня
Лагоденко Васил Воронівська сотня
Лазаренко Яцко Медведівська сотня
Лазаренко Олешко Кременчуцька сотня
Лазаренко Юско Максимівська сотня
Лазченко Грицко Омельницька сотня
Лазченко Иван Омельницька сотня
Лазченко Юско Максимівська сотня
Лазчынин Яцко Омельницька сотня
Лакутенко Прокопъ Жаботинська сотня
Лапа атаман Вереміївська сотня
Лапенко Роман Жовнинська сотня
Лапенко Федор Вереміївська сотня
Лаптѣи Степан Потоцька сотня
Ласаи Иван Медведівська сотня
Ласченко Лаврин Сміловська сотня
Латаныи Ярєма Остапівська сотня
Латика Лукъян Жовнинська сотня
Лебеденко Жадан Баклиська сотня
Левоненко Иван Омельницька сотня
Левускии Педор Жаботинська сотня
Левченко Гаврило Бужинська сотня
Левченко Мануило Баклиська сотня
Левченко Процыкъ Жаботинська сотня
Левченко Степан Кременчуцька сотня
Левченко Иван Остапівська сотня
Левченко Лохно Вереміївська сотня
Левченко Микита Кременчуцька сотня
Левченко Юско Остапівська сотня
Левъковъ зять Павло Оловятинська сотня
Левъченко Миско Сміловська сотня
Левъченко Грицко Жовнинська сотня
Ленко Иван Кременчуцька сотня
Лесенко Дмитро Воронівська сотня
Лескович Семен Голтвинська сотня
Лазор Голтвинська сотня
Лесковъ зять Васил Боровицька сотня
Лесненко Курило Вереміївська сотня
Лесченко Иван Боровицька сотня
Лесченко Иван Медведівська сотня
Лесченко Андреи Жовнинська сотня
Лесченко Грицко Воронівська сотня
Лесченко Дмитро Омельницька сотня
Летренко Федор Потоцька сотня
Лехненко Иван Воронівська сотня
Лехненко Иван Сміловська сотня
Лєвусчєнко Гаврило Голтвинська сотня
Лєчєнко Яцко Голтвинська сотня
Либєнко Ивам Голтвинська сотня
Либченко Иван Жаботинська сотня
Либъченко Штепа Жаботинська сотня
Липовъскии Максим Сміловська сотня
Липовый Семем Боровицька сотня
Лисенко Андрушъко Вереміївська сотня
Лисенко Данило Воронівська сотня
Лисенскии Василъ Сміловська сотня
Лисии Омелко Потоцька сотня
Лисненко Гаврило Жаботинська сотня
Лиснякъ Семен Оловятинська сотня (сотник)
Лисченко Яцко Вереміївська сотня
Лисый Корнеи Крилівська сотня
Лисянскии Василъ Оловятинська сотня
Лисянскии Дмитро Орловська сотня
Лисянскии Миско Орловська сотня
Лисянскии Юрко Орловська сотня
Литвин Остапъ Сміловська сотня
Литвин Отрошъко Вереміївська сотня
Литвин Ювъхимъ Потоцька сотня
Литвиненко Васил Жаботинська сотня
Литвиненко Шунаи Воронівська сотня
Левко Жовнинська сотня
Литвиненко Солуян Вереміївська сотня
Литвишченко Ивашко Остапівська сотня
Литов зять Петро Жовнинська сотня
Литъвиненко Иван Омельницька сотня
Лихошерстыи Гарасим Максимівська сотня
Личко Иван Кременчуцька сотня
Лобчєнко Миско Остапівська сотня
Ловятынскии Панасыи Оловятинська сотня
Логвиненко Иван Баклиська сотня
Логвиненко Яким Баклиська сотня
Логвиненко Ярема Крилівська сотня
Логвинеяко Яхно Вереміївська сотня
Ломинога Миско Остапівська сотня
Ломых Леско Остапівська сотня
Лопатенко Хома Потоцька сотня
Лубенец, Федор Вереміївська сотня
Лубенскии Хома Жаботинська сотня
Луговыи Панас Максимівська сотня
Лудковичъ Максимъ Бужинська сотня
Лукашенко Грицко Бужинська сотня
Лукашенко Овдѣи Бужинська сотня
Лукомец Олекса Потоцька сотня
Лукъяненко . Грицко Кременчуцька сотня
Лукъяненко Панко Воронівська сотня
Лукъяненко Степан Боровицька сотня
Лукъяненко Демко Кременчуцька сотня
Лукъяненко Иван Жовнинська сотня
Лукъяненко Иван Максимівська сотня
Лукъяненко Иван Медведівська сотня
Лукъяненко Улас Омельницька сотня
Лукъяненко Яцко Жовнинська сотня
Лукяненко Васко Потоцька сотня
Лукяненко Тимошъ Омельницька сотня
Лукяненко Федор Голтвинська сотня
Лукянов зять Ивашко Потоцька сотня
Лупа Миско Потоцька сотня
Лупиненко Микита Кременчуцька сотня
Лупинкин зять Клим Кременчуцька сотня
Лупинос Грицко Орловська сотня
Лут Степан Бужинська сотня
Лутъченко Олекса Воронівська сотня
Луценко Курило Оловятинська сотня
Луценко Лукъян Оловятинська сотня
Луценко Юско Сміловська сотня
Луценко Васко Бужинська сотня
Луценко Иван Максимівська сотня
Луцинко Степан Орловська сотня
Лученко Андреи Омельницька сотня
Лучъниченко Жадан Омельницька сотня
Лысенко Андреи Омельницька сотня
Лысий Тимушъ Крилівська сотня
Лысыи Гримко Оловятинська сотня
Лысыи Кондрать Голтвинська сотня
Лысыи Миско Максимівська сотня
Лысыи Омелян Потоцька сотня
Лысыи Тишко Остапівська сотня
Лысый Васил Жаботинська сотня
Лявъченко Моисеи Сміловська сотня
Лялченко Михаыло Орловська сотня
Лянченко Филон Сміловська сотня
Лях Стас Максимівська сотня
Ляхненко Леско Сміловська сотня
Ляховчын зятъ Иван Голтвинська сотня
Ляховчын Иляшъ Бужинська сотня
Ляховъ зять Васил Потоцька сотня
Ляшенко Андреи Голтвинська сотня
Ляшенко Демко Голтвинська сотня
Маджар Васко Бужинська сотня
Мазанка Михаило Вереміївська сотня
Мазаченко Игнатъ Вереміївська сотня
Мазкаченко Илъко Кременчуцька сотня
Маидунскии Иван Баклиська сотня
Маисиенко Хома Голтвинська сотня
Макар
Макаренко Грицко Сміловська сотня
Макаренко Матвѣи Остапівська сотня
Макаренко Матьвіи Жовнинська сотня
Макаренко Степан Жаботинська сотня
Макаренко Стецко Воронівська сотня
Макаров зят Гришко Омельницька сотня
Макаровичъ Акдрушъко Крилівська сотня
Макгерка Иванъ.
Макгуренко Савъка Кременчуцька сотня
Макденко Матвѣ Бужинська сотня
Маклюваныи Андрѣи Боровицька сотня
Маклюваныи Андрѣи Медведівська сотня
Макар Жовнинська сотня
Маковецкыи Грыцъко Потоцька сотня
Макотерсченко Степан
Максим Артеменко Воронівська сотня
Максименко Жадан
Максименко Кузма Вереміївська сотня
Максименко Прокопъ Жовнинська сотня
Максименко Сахно Максимівська сотня
Максименко Феско Жовнинська сотня
Максименко Ювъхим Потоцька сотня
Максимович Назар Голтвинська сотня
Максимовичь Васко Крилівська сотня
Макур Улас Максимівська сотня
Макуха Васил
Макъсименко Филон Медведівська сотня
Макъсименко Чеберакъ Орловська сотня
Малашкович Данило Омельницька сотня
Малец Андрушко Потоцька сотня
Малии Данило Баклиська сотня
Малир Ивашенко Орловська сотня
Малишенко Олексии Сміловська сотня
Малишенко Степан Жовнинська сотня
Малыи Олекса Остапівська сотня
Малыш Матвии Остапівська сотня
Мамаи Васил Максимівська сотня
Манадыка Миско Максимівська сотня
Манадыка Омелян Омельницька сотня
Манастырскии Васил Голтвинська сотня
Манастырскии Ярема Жаботинська сотня
Мандрис Гриц Крилівська сотня
Манко Бужинська сотня
Манковскии Леско Орловська сотня
Манковскии Микита Оловятинська сотня
Манковъскии Демко Орловська сотня
Манковъскии Стецко Оловятинська сотня
Мануиленко Гришко Кременчуцька сотня
Мануиленко Микита Максимівська сотня
Мануиленко Тимош Остапівська сотня
Мануыленко Данко Голтвинська сотня
Марко Корженко Сміловська сотня
Маркович Данило Омельницька сотня
Марковичъ Семен
Марковичъ Ян Голтвинська сотня
Мартиненко Васко Вереміївська сотня
Мартиненко Васко Воронівська сотня
Мартиненко Глусченко Иван Медведівська сотня
Мартиненко Иван Медведівська сотня
Мартиненко Иван Орловська сотня
Мартиненко Кубъ Сміловська сотня
Мартиненко Нестер Вереміївська сотня
Мартиненко Олешко Голтвинська сотня
Мартиненко Протас Боровицька сотня
Мартиненко Протас Медведівська сотня
Мартиненко Савъка Боровицька сотня
Мартиненко Семен Крилівська сотня
Мартиненко Семен Сміловська сотня
Мартиненко Хведор Кременчуцька сотня
Мартиненко Юрко Оловятинська сотня
Мартинов зять Петро Орловська сотня
Мартинович Курило Омельницька сотня
Мартинович Панко Омельницька сотня
Мартинович Сергии Омельницька сотня
Мартинович Яковец Омельницька сотня
Мартыженко Грицко Омельницька сотня
Мартыненко Миско Омельницька сотня
Марченко Каленикъ
Марченко Антон Омельницька сотня
Марченко Гаврило Максимівська сотня
Марченко Грицко Боровицька сотня
Марченко Дацко Жаботинська сотня
Марченко Иван Воронівська сотня
Марченко Игнать Максимівська сотня
Марченко Лаврим Бужинська сотня
Марченко Миско Жаботинська сотня
Марченко Степан Боровицька сотня
Масиненко Анътонъ Вереміївська сотня
Маслаченко Иляшъ Остапівська сотня
Масличенко Тимушъ Кременчуцька сотня
Масло Андрей.
Масло Иванъ.
Масло Тимошъ.
Маслын Супрун Омельницька сотня
Масченко Васко Медведівська сотня
Масченко Ерема Жовнинська сотня
Масченко Михно Боровицька сотня
Масченко Охримъ Медведівська сотня
Масченко Павло Максимівська сотня
Матвеенко Семен Сміловська сотня
Матвеи Жовнинська сотня
Матвіенко Леско Жовнинська сотня
Матвѣекко Янда Максимівська сотня
Матвѣенко Гарасием Медведівська сотня
Матвѣенко Грицко Бужинська сотня
Матвѣенко Павло Медведівська сотня
Матвѣенко Харко Боровицька сотня
Матвѣевич Остапъ Омельницька сотня
Матвѣенко Василъ Медведівська сотня
Матвѣенко Жадан Максимівська сотня
Матвѣенко Ничыпор Вереміївська сотня
Матвѣенъко Иван Кременчуцька сотня
Матиенко Леско Воронівська сотня
Матъвеенко Дмитро
Матъвѣенко Филон Медведівська сотня
Матѣевъ зять Савъка Бужинська сотня
Матъяшенко Лукъянъ
Матъяшенко Гаврило Крилівська сотня
Матъяшенко Иван Крилівська сотня
Матъяшенко Павло Омельницька сотня
Матъяшенко Семен Максимівська сотня
Матъяшъ сотъникъ Орловська сотня
Матѣенко Юско Жаботинська сотня
Матьяшенко Семен Жовнинська сотня
Матьяшєнко Миско Голтвинська сотня
Матюшенко Юско Боровицька сотня
Матяженко Романъ.
Матяшенко Василь.
Матяшенко Яцко Омельницька сотня
Махнанитченко Махно Вереміївська сотня
Махненко Иван (сотник)
Махненко Наумъ.
Махновъ Иван
Махсненко Степан
Маценко Гараско Максимівська сотня
Маценко Иван Голтвинська сотня
Маценко Иван Жовнинська сотня
Маценко Миско Жовнинська сотня
Маценко Степан Сміловська сотня
Маценко Фесько.
Маценко Юско Голтвинська сотня
Медведенко Васко
Медвинскии Иван Сміловська сотня
Медвинскии Тарас Максимівська сотня
Мединскии Сидор Потоцька сотня
Медынскии Сава Потоцька сотня
Мелесченко Игнатъ Максимівська сотня
Мелниковъ зять Савъка Баклиська сотня
Мелниченко Аядреи Максимівська сотня
Мелниченко Кирикъ Максимівська сотня
Мелниченко Остапъ Вереміївська сотня
Мелниченко Савка Жаботинська сотня
Мелниченко Сидор Оловятинська сотня
Мелниченко Тишъко Баклиська сотня
Меняиленко Игнать
Менямленко Трохим
Метан Иван Омельницька сотня
Мизиненко Клим Боровицька сотня
Мизиненко Клим Медведівська сотня
Микита Боровицька сотня
Микита Медведівська сотня
Микитенко Василь
Микитенко Яцко
Микитенко Демко Максимівська сотня
Микитенко Кондратъ Бужинська сотня
Микитенко Левко Вереміївська сотня
Микитенко Остапъ Медведівська сотня
Микитенко Петро Бужинська сотня
Микитенко Тимушъ Бужинська сотня
Микитенко Тишко Остапівська сотня
Микитенко Улас Бужинська сотня
Микитєнко Яцко Голтвинська сотня
Микитин Васил Жаботинська сотня
Миклашенко Андрушко
Миклашъ Медведівська сотня
Микоенко Иван Боровицька сотня
Микоенко Иван Медведівська сотня
Миколаевич Тимко Потоцька сотня
Миколаенко Левко Потоцька сотня
Миколаенко Пилипъ Крилівська сотня
Миколаенко Харко Крилівська сотня
Миколаи Жаботинська сотня
Милашенко Семен Голтвинська сотня
Милоданъ Лукъян Крилівська сотня
Миняиленко Ярема
Мироненко Карпъ
Мисенко Павел Сміловська сотня
Мисков пасынокъ Андреи
Максимъ Голтвинська сотня
Мисченк Савъка Воронівська сотня
Мисченко Васко
Мисченко Акдрушко Потоцька сотня
Мисченко Василъ Вереміївська сотня
Мисченко Васко Воронівська сотня
Мисченко Грицко Медведівська сотня
Мисченко Дацко Омельницька сотня
Мисченко Иван Вереміївська сотня
Мисченко Иван Максимівська сотня
Мисченко Иляшъ Бужинська сотня
Мисченко Исаи Воронівська сотня
Мисченко Микита Воронівська сотня
Мисченко Ничыпор Жовнинська сотня
Мисченко Омелъян Медведівська сотня
Мисченко Панко Оловятинська сотня
Мисченко Педко Жаботинська сотня
Мисченко Пилипъ Боровицька сотня
Мисченко Пилипъ Медведівська сотня
Мисченко Прохор Бужинська сотня
Мисченко Роман Воронівська сотня
Мисченко Савъка Боровицька сотня
Мисченко Савъка Медведівська сотня
Мисченко Тимко Медведівська сотня
Мисченко Тимко Потоцька сотня
Мисчєнко Иван Голтвинська сотня
Митошупъ Федор
Митъко Семен
Митъко Феско
Митъченко Дмитро Крилівська сотня
Михаиленко Демьян
Михаиленко Яско
Михаиленко Богдан Жовнинська сотня
Михаиленко Васил Оловятинська сотня
Михаиленко Данило Оловятинська сотня
Михаиленко Илко Орловська сотня
Михаиленко Кирикъ Медведівська сотня
Михаиленко Леско Максимівська сотня
Михаиленко Яшъко Оловятинська сотня
Михаилович Микита Голтвинська сотня
Михаиловичъ Опанас
Михаиловъ А. Семен Вереміївська сотня
Михайленко Каленикъ.
Михайло Лучченко Асавул войсковый
Михайловичъ Мишко
Михненко Васил
Михненко Лавра Омельницька сотня
Михненко Марко Максимівська сотня
Михненко Процыкъ Омельницька сотня
Михно Семен Воронівська сотня
Миченко Тимошъ Максимівська сотня
Мишъченко Яцко
Мовсиненко Антон Сміловська сотня
Мовчанов зять Игнат Вереміївська сотня
Могилатъ Степан
Моисиенко Яцко
Моисиенко Антон Кременчуцька сотня
Моисиенко Данило Жовнинська сотня
Моисиенко Иван Жовнинська сотня
Моисиенко Остапъ Жовнинська сотня
Моисиенко Хвеско Крилівська сотня
Мокиенко Дацко Медведівська сотня
Мокиенко Илъя Максимівська сотня
Мокиенко Микита Максимівська сотня
Мокиенко Мишко Жовнинська сотня
Мокроглад Яковъ Медведівська сотня
Мокронос Сидор Вереміївська сотня
Мокрослотовъ Федор
Момотенко Матвий
Момотъ Миско Сміловська сотня
Момоть Дмитро Кременчуцька сотня
Монастырский Яким Оловятинська сотня
Моргун Иван Максимівська сотня
Морденко Андрушко Вереміївська сотня
Мордышъ Леско Максимівська сотня
Мормолишын зятъ Корнеи
Мороз Васко Вереміївська сотня
Мороз Павло Омельницька сотня
Морозенко Гараско
Морозенко Демян Омельницька сотня
Морозенко Марко Вереміївська сотня
Морозко Марко Остапівська сотня
Мосиенко Демко Жаботинська сотня
Москал Иванец Жаботинська сотня
Москалев зять Данило Жаботинська сотня
Москаленко Жадан Максимівська сотня
Москаленко Леско Голтвинська сотня
Москаленко Ярема Вереміївська сотня
Москалъ Данило Жаботинська сотня
Москалъ Иван Жаботинська сотня
Москалъ Корнеи Вереміївська сотня
Москалъ Костя Максимівська сотня
Москалъ Леско Вереміївська сотня
Москалъ Устим Вереміївська сотня
Москаль Овдей Вереміївська сотня
Москаль Ортюх Крилівська сотня
Москаль Пашко
Москаль Трушъ Жаботинська сотня
Мостопенко Степанъ.
Мосченко Моисеи Максимівська сотня
Мосченко Семен Сміловська сотня
Мотора Еско Омельницька сотня
Мотрѣи Василъ Оловятинська сотня
Мочаило Данило Омельницька сотня
Мочуленко Курило Остапівська сотня
Мочулко Иван Голтвинська сотня
Мошенец Григореи Кременчуцька сотня
Мошенец Грицко Вереміївська сотня
Мошенец Яцко Бужинська сотня
Мошенскии Сава Медведівська сотня
Мулка Кузма Потоцька сотня
Мунченко Пилипъ Вереміївська сотня
Мурашченко Ничыпор Максимівська сотня
Мхариненко Олешко Бужинська сотня
Мякоступенко Андреи Крилівська сотня
Набелницкии Илъяшъ Бужинська сотня
Нагурненко Бажан Крилівська сотня
Нагурненко Гаврило Крилівська сотня
Нагурненко Дмитро Крилівська сотня
Нагурныи Яцко Медведівська сотня
Надточъ Иван Вереміївська сотня
Надточыенко Гришко Жовнинська сотня
Назаренко Грицко Омельницька сотня
Назаренко Иван Оловятинська сотня
Назаренко Иван Потоцька сотня
Наиден Леско Сміловська сотня
Наиденъ Куц Оловятинська сотня
Наидонов зятъ Юско Сміловська сотня
Наливаико Иван Потоцька сотня
Наливаиченко Тишъко
Наровъныи Данило Омельницька сотня
Натравъка Наумъ Крилівська сотня
Науменко Дацко Медведівська сотня
Науменко Мелешко Остапівська сотня
Науменко Роман Голтвинська сотня
Небескии Миско Медведівська сотня
Неводничыи Васил Бужинська сотня
Негреенко Максим Жовнинська сотня
Недаиборшченко Иван Орловська сотня
Недаико Иван Вереміївська сотня
Недилъка Леско Кременчуцька сотня
Нездоимишапъка Семен Кременчуцька сотня
Неижпаска Олекса Воронівська сотня
Некормигостенко Семенъ.
Некрасенко Хома
Некрасенко Юско
Нелепоков зять Яско Боровицька сотня
Нелипа Костя Медведівська сотня
Нелиско Миско Потоцька сотня
Нелѣпа Тимошъ Медведівська сотня
Немиричъ Иван Крилівська сотня
Немировъскии Миско Сміловська сотня
Ненаденъко Яцко Крилівська сотня
Нестеренко Грицко
Нестеренко Миско
Нестеренко Грицко Вереміївська сотня
Нестеренко Иван Боровицька сотня
Нестеренко Иван Медведівська сотня
Нестеренко Матвѣи Жаботинська сотня
Нестеренко Павел Омельницька сотня
Нестеренко Пилипъ Жаботинська сотня
Нестеренко Сава Боровицька сотня
Нестеренко Сава Медведівська сотня
Нестеренко Хома Максимівська сотня
Нестяченко Миско Максимівська сотня
Нетенко Остапъ.
Нетребенко Семен
Нєпиводєнко Крєско Голтвинська сотня
Низуненко Наум
Никоненко Васил Кременчуцька сотня
Никоненко Павел Бужинська сотня
Никоненко Семен Максимівська сотня
Никонович Иван Голтвинська сотня
Никоновичъ Клим Голтвинська сотня
Нимченко Хведор
Ничыпоренко Бѣлашъ Жаботинська сотня
Ничыпоренко Кирикъ
Ничыпоренко Курило Оловятинська сотня
Ничыпоренко Павъло Боровицька сотня
Ничыпоренко Павъло Медведівська сотня
Ничыпоренко Яско Боровицька сотня
Ничыпоренко Яско Медведівська сотня
Новицкии Федор
Новицкого зять Марко
Норец Семен
Нос Хведор Сміловська сотня
Носаченко Гринец Жаботинська сотня
Носаченко Миско Баклиська сотня
Носенко Кунашъ Жовнинська сотня
Носыш Хведор Крилівська сотня
Нутенскии Мартин Потоцька сотня
Облавутенко Сахно.
Овдиенко Иван Воронівська сотня
Оврименко Семен Жаботинська сотня
Овчар Иван Потоцька сотня
огдан Жовнинська сотня
Огиенко Андрѣи Жовнинська сотня
Одаменко Панко Сміловська сотня
Одариченко Яким Вереміївська сотня
Однорузченко Андрѣи Жаботинська сотня
Ожадченко Грицко Омельницька сотня
Ожогов сын Карпъ Вереміївська сотня
Озовъскии Яско Жовнинська сотня
Окрушченко Васил Крилівська сотня
Оксютенко Мартин Потоцька сотня
Олеиниковъ зять Федор Вереміївська сотня
Олексенко Васил Омельницька сотня
Олексенко Гришко Кременчуцька сотня
Олексенко Роман Орловська сотня
Олексиевич Сенко Медведівська сотня
Олексиевичъ Кузма Крилівська сотня
Олексинко Иван
Олесченко Ониско Голтвинська сотня
Олесченко Юрко Омельницька сотня
Олешко Васченко Бужинська сотня
Олешченко Семенъ.
Олииникъ Василъ Оловятинська сотня
Олииниченко Сидор Жовнинська сотня
Олихвиренко Васко Жовнинська сотня
Омелниковъ Назар Вереміївська сотня
Омелницкии Дмитро Баклиська сотня
Омелченко Иван Сміловська сотня
Омелъяненко Юрко Жовнинська сотня
Омеляненко Иван Омельницька сотня
Омеляненко Павло Потоцька сотня
Омеляненко Стеицко Жовнинська сотня
Омеляненко Хведор Воронівська сотня
Омелянович Иван Остапівська сотня
Онацченко Макъсимъ
Онисченко Иванец Сміловська сотня
Онисченко Матвѣи Омельницька сотня
Онисченко Педор Баклиська сотня
Онисченко Семен Воронівська сотня
Онисченко Федор Максимівська сотня
Онусченко Костя Потоцька сотня
Онучъков зят Остапъ Бужинська сотня
Опанасенко Петро
Опанасенко Степанъ.
Опанасенко Фесько.
Опанасовичъ Макъсим
Опара Степан Медведівська сотня
Опасиенко Тимошъ Оловятинська сотня
Оприсченко Клим Омельницька сотня
Оприсченко Павло Крилівська сотня
Опришко Роман Бужинська сотня
Опришков зять Фєдор Голтвинська сотня
Опришченко Гавило Воронівська сотня
Опришченко Яцко Бужинська сотня
Опрышко Семен Жовнинська сотня
Опрышъко Борис Жовнинська сотня
Ореховскии Степан
Ореховскии Андреи Омельницька сотня
Осадко Иван Потоцька сотня
Осипенко Андріи Омельницька сотня
Осмаченко Михаило Сміловська сотня
Осокоренко Хведор Боровицька сотня
Остапенко Сидор
Остапенко Васил Максимівська сотня
Остапенко Данило Жовнинська сотня
Остапенко Демян Оловятинська сотня
Остапенко Ивашъко Вереміївська сотня
Остапенко Максимъ Крилівська сотня
Остапенко Миско Максимівська сотня
Остапенко Савъка Оловятинська сотня
Остапенко Семен Медведівська сотня
Остапенко Феско Голтвинська сотня
Остапенко Юско Потоцька сотня
Остапъ Курило
Остасчен Костя Омельницька сотня
Остафиевич Иоанъ Писарь войсковый.
Осташенко Процыкъ Сміловська сотня
Островерхии Трохим Вереміївська сотня
Острополтенко Андреи Омельницька сотня
Отрошченко Феникъ
Отрусченко Ониско Омельницька сотня
Отрусченко Семен Максимівська сотня
Охматовъскии Васко Сміловська сотня
Охрименко Костя Медведівська сотня
Охрименко Пилип Остапівська сотня
Охрименко Хрул Вереміївська сотня
Охрименко Яско Боровицька сотня
Охрименко Яско Медведівська сотня
Очеретко Процыкъ Орловська сотня
Очоимъ Андреи Крилівська сотня
Павленко Гринец
Павленко Матвій
Павленко Антонъ.
Павленко Гаврило Жаботинська сотня
Павленко Грицко Оловятинська сотня
Павленко Евлаш Остапівська сотня
Павленко Игнатъ Сміловська сотня
Павленко Илко Голтвинська сотня
Павленко Максим Орловська сотня
Павленко Омелян Максимівська сотня
Павленко Семен Голтвинська сотня
Павленко Семен Жаботинська сотня
Павленко Семен Жовнинська сотня
Павленко Стецко Сміловська сотня
Павленко Ярема Омельницька сотня
Павлиенко Гаврило Сміловська сотня
Павлиенко Ерема Сміловська сотня
Павлиенко Петро Сміловська сотня
Павлишын зять Исаи Медведівська сотня
Павловичъ Яско Медведівська сотня
Павъленко Степан Вереміївська сотня
Павъленко Тимко Вереміївська сотня
Павъловичъ Сергии
Палчыков зять Ярема Жаботинська сотня
Палчыкъ Иван Жаботинська сотня
Панасенко Андреи Омельницька сотня
Панасенко Зозула Жаботинська сотня
Панасенко Иван Баклиська сотня
Панасенко Луцыкъ Сміловська сотня
Панасенко Максимъ Сміловська сотня
Панасенко Петро Омельницька сотня
Панко Иван Крилівська сотня
Панков брать Ярема Оловятинська сотня
Панченко Грицко
Панченко Иван Крилівська сотня
Панченко Микита Потоцька сотня
Панченко Ониско Боровицька сотня
Панченко Ониско Медведівська сотня
Панчошныи Лукъянъ Сміловська сотня
Панютенко Васко Боровицька сотня
Паруцкии Хведор Воронівська сотня
Парфиенко Василь.
Пархоменко Васил Воронівська сотня
Пархоменко Давид Крилівська сотня
Пархоменко Иван Боровицька сотня
Пархоменко Иван Боровицька сотня
Пархоменко Тимко Воронівська сотня
Пасечникъ Левъко Медведівська сотня
Пастушенко Нестер Оловятинська сотня
Пастушко Миско Бужинська сотня
Пасченко Кокдрать Потоцька сотня
Пасченко Юско Баклиська сотня
Пасчеяко Андрій
Педашченко Иван Боровицька сотня
Педашченко Иван Медведівська сотня
Педоровъ Прокопъ Жаботинська сотня
Педоряченко Климко Баклиська сотня
Педоряченко Ярема Баклиська сотня
Педуновъ Хвеско Боровицька сотня
Педуновъ Хвеско Медведівська сотня
Пекаренко Степан Вереміївська сотня
Пелеховъ зять Марко Жовнинська сотня
Перевозникъ Иван Орловська сотня
Переволочныи Иван Максимівська сотня
Перегоненко Саско
Передериенко Андрушко Оловятинська сотня
Передерыи Процыкъ Сміловська сотня
Перервенко Игнатъ Вереміївська сотня
Перетянко Демян Баклиська сотня
Перетятченко Петро Боровицька сотня
Перец Карпъ Вереміївська сотня
Перец Ювъхимъ Вереміївська сотня
Переяславец Яцко Остапівська сотня
Песотченко Гарасимъ Кременчуцька сотня
Петигорченко Хведор Вереміївська сотня
Петрашенко Василъ Сміловська сотня
Петренко Кузма
Петренко Гришко Омельницька сотня
Петренко Данило Баклиська сотня
Петренко Игнать Голтвинська сотня
Петренко Карпъ Баклиська сотня
Петренко Милашъ Оловятинська сотня
Петренко Миско Воронівська сотня
Петренко Миско Жаботинська сотня
Петренко Павел Баклиська сотня
Петренко Степан Оловятинська сотня
Петренко Юрко Крилівська сотня
Петренко Юско Оловятинська сотня
Петриковеч Данило Потоцька сотня
Петронко Иван Омельницька сотня
Петронко Тимко Крилівська сотня
Петушенко Давыд Вереміївська сотня
Петыгорскии Овдѣ Орловська сотня
Пєрєпадєнко Миско Остапівська сотня
Пивненко Ювко Боровицька сотня
Пивоваренко Миско Сміловська сотня
Пикало Васко Потоцька сотня
Пикуленко Юско Воронівська сотня
Пилипенко Михайло
Пилипенко Сава
Пилипенко Грицко Голтвинська сотня
Пилипенко Иван Жаботинська сотня
Пилипенко Иван Максимівська сотня
Пилипенко Костя Медведівська сотня
Пилипенко Ларко Голтвинська сотня
Пилипенко Петро
Пилипенко Петро Максимівська сотня
Пилиповичъ Андрей Асавул полковый.
Пилипъ Жаботинська сотня
Пинчученко Гришъко
Пироженко Андрей
Пиругъ Пархом Боровицька сотня
Пиругъ Пархом Медведівська сотня
Писаренко Андрѣи Баклиська сотня
Писаренко Яско Сміловська сотня
Пискачовъ зять Иван Жаботинська сотня
Пискливый Жадан Жаботинська сотня
Писчымученко Иван Вереміївська сотня
Пиювченко Ничыпор Воронівська сотня
Пішенко Грицко Жовнинська сотня
Плавученко Леско Жаботинська сотня
Плишъка Грицко Боровицька сотня
Плишъка Грицко Медведівська сотня
Плишъка Микита Боровицька сотня
Плишъка Микита Медведівська сотня
Плюсченко Андреи Крилівська сотня
Плятеняенко Иван Голтвинська сотня
Побачка Макъсим Вереміївська сотня
Повторабатка Оннско Бужинська сотня
Повторакъ Стецъко Потоцька сотня
Повторацкии Васко Вереміївська сотня
Погорненко Гарасим Баклиська сотня
Погребныи Иван Вереміївська сотня
Погребныи Отрушко Омельницька сотня
Погрибняченко Миско Жаботинська сотня
Погрѣбнякъ Ярема Жаботинська сотня
Подашченко Пилипъ Максимівська сотня
Поднебесненко Семен Максимівська сотня
Подоляка Хведор Бужинська сотня
Подоляка Хвєско Остапівська сотня
Подорожненко Феско Жовнинська сотня
Подставъчов зять Лукян Бужинська сотня
Покикало Гаврило Омельницька сотня
Поколеденко Остапъ Сміловська сотня
Покотиленко Юско Потоцька сотня
Покровенко Педашъ Боровицька сотня
Покровенко Педашъ Медведівська сотня
Поладка Мартин Максимівська сотня
Полежаи Хведор Оловятинська сотня
Полиско Ничыпор Омельницька сотня
Полисчекно Миско Омельницька сотня
Полисченко Андрушко Жовнинська сотня
Полисченко Иван Потоцька сотня
Полисченко Радко Жовнинська сотня
Полоценко Иван Жовнинська сотня
Полѣсченко Грицко Потоцька сотня
Помазаненко Кондратъ Омельницька сотня
Попенко Игнатъ Воронівська сотня
Попенко Филон Медведівська сотня
Попко Дмитро Голтвинська сотня
Попович Андреи Потоцька сотня
Поповичъ Сенко Боровицька сотня
Поповичъ Сенко Медведівська сотня
Попченко Мартинъ Бужинська сотня
Попъченко Климъ Бужинська сотня
Постоленко Ничыпор
Потапенко Семен Бужинська сотня
Потапович Игнатъ
Потеряико Миско Боровицька сотня
Потерянченко Хвеско Боровицька сотня
Потросченко Андрій Жовнинська сотня
Потченко Ониско Жовнинська сотня
Похиленко Федор
Похилєц Хвєско Остапівська сотня
Походявъ Радко Крилівська сотня
Походяи Олешъко Крилівська сотня
Почотырка Иван Потоцька сотня
Празниченко Марко Бужинська сотня
Празниченков зять Степан Бужинська сотня
Привезюн Иван
Привильченко Демко
Пригаренко Васко Максимівська сотня
Пригуленко Миско
Прилипченко Остапъ Медведівська сотня
Приступъ Прицык Голтвинська сотня
Присченко Остапъ.
Присчепа Демян Вереміївська сотня
Приценко Ничыпор Вереміївська сотня
Прокопенко Васко Жовнинська сотня
Проскуренко Яцько.
Проскурненко Иван
Проскурненко Андрій Баклиська сотня
Проскурненко Андрушко Потоцька сотня
Проскурненко Иван Баклиська сотня
Проскурненко Иван (сотник)
Проскурненко Костя Кременчуцька сотня
Проскурненко Феско Баклиська сотня
Проскурненко Хвеско Крилівська сотня
Проскурненко Юско Боровицька сотня
Проскурненъко Максим Крилівська сотня
Проскурнєнко Игнат Остапівська сотня
Проскурнин зять Леско Оловятинська сотня
Простянетченко Кондратъ Сміловська сотня
Протасенко Марко Воронівська сотня
Протасенко Федор Голтвинська сотня
Проценко Богдан
Проценко Костя
Проценко Василь Медведівська сотня
Проценко Оницко Омельницька сотня
Проценко Пилипъ Вереміївська сотня
Проценко Роман Максимівська сотня
Проценко Хведор Крилівська сотня
Процовкинъ Опанас Хоружий войсковый.
Процьінко Улас
Прудеиченко Семен
Пташникъ Степан Остапівська сотня
Пуголовка Грицко Крилівська сотня
Пуголовъка Андреи Максимівська сотня
Пуздра Грицко Потоцька сотня
Пузыкъ Харко Потоцька сотня
Пултавъченко Савъка Голтвинська сотня
Пупкаловъ зять Семен Бужинська сотня
Пустовоитов зять Федор Баклиська сотня
Пустяченко Миско Остапівська сотня
Путрєнко Дмитро Голтвинська сотня
Путъченко Матвеи Воронівська сотня
Путывец Иван Крилівська сотня
Путывецъ Михайло.
Пухальский Лукашъ.
Пушкаревичъ Юреи Боровицька сотня
Пушкаревичъ Юреи Медведівська сотня
Пушкаренко Демко Максимівська сотня
Пушкаренко Тишъко Максимівська сотня
Пушкеля Сацько.
Пшеничнии Яско Крилівська сотня
Пшеничный Яцко Крилівська сотня
Пятигорец Дахно
Пятигорец Яков Остапівська сотня
Пятигурец Семен Медведівська сотня
Рабуха Иван Потоцька сотня
Рабуха Улас Бужинська сотня
Рагозенко Иван Боровицька сотня
Радашувъскии Пархомъ Вереміївська сотня
Раденко Иван Максимівська сотня
Радко Боровицька сотня
Радко Медведівська сотня
Радченко Иван Орловська сотня
Радченко Кондратъ Потоцька сотня
Радышовченко Ониско
Раз Григореи Кременчуцька сотня
Разва Тишко Голтвинська сотня
Раинченко Гаврило Баклиська сотня
Раковскии Иван Остапівська сотня
Ратушненко Иван
Рахненко Демко Максимівська сотня
Рахненко Пилипъ Жовнинська сотня
Рацевскии Макъсимъ
Раценко Иван
Рацовъ Ивашко
Рашавец Иван Вереміївська сотня
Рашковскии Мартин Кременчуцька сотня
Рашченко Данило Максимівська сотня
Рашченко Степан Вереміївська сотня
Рева Василь
Рева Грицко
Рева Омелко Остапівська сотня
Рева (сотник)
Ревъченко Микита Вереміївська сотня
Редар Грицко Максимівська сотня
Редка Демко Оловятинська сотня
Редченко Микита Бужинська сотня
Резниченко Расикъ Бужинська сотня
Резниченко Семен Вереміївська сотня
Рогаченко Семен Медведівська сотня
Рогулка Супрун
Рогуля Андреи Максимівська сотня
Рогуненко Андреи Максимівська сотня
Рогь Семен Жовнинська сотня
Рожко Остапъ Жовнинська сотня
Романенко Данило Жовнинська сотня
Романенко Евътух Максимівська сотня
Романенко Иван Максимівська сотня
Романенко Корнеи Потоцька сотня
Романенко Семен Потоцька сотня
Романенко Хведор Боровицька сотня
Романович Аврам Омельницька сотня
Романович Захарка Медведівська сотня
Романовичъ Иван Жовнинська сотня
Ромасченко Васко Максимівська сотня
Росоха Микита
Рубаникъ Іван Сміловська сотня
Рубарченко Пархомъ Бужинська сотня
Рубиха Яцко
Рублювъскии Ничыпор Боровицька сотня
Рублювъскии Ничыпор Медведівська сотня
Руденкии Роман Максимівська сотня
Рудиненко Леско Крилівська сотня
Рудиченко Иван Вереміївська сотня
Рудиченко Улас Бужинська сотня
Рудницкий Яцко Омельницька сотня
Рудуленко Иван Максимівська сотня
Рудченко Грин
Рудченко Иван Воронівська сотня
Рудченко Пилипъ Оловятинська сотня
Рудыи Кирикъ
Рудыи Гаврило Жовнинська сотня
Рудыи Гапун Жовнинська сотня
Рудыи Панас Максимівська сотня
Рудый Данило
Рудый Иван Медведівська сотня
Рудыченко Харко Максимівська сотня
Ружыкскии Степан Баклиська сотня
Ружынскии Иван Баклиська сотня
Ружынскии Феско Баклиська сотня
Руи Яцко Жовнинська сотня
Руидика Васко Голтвинська сотня
Рупъшенко Кирикь
Рутьчын Матюша Медведівська сотня
Ручка Иван (сотник)
Рыжчынко Матъяшъ Омельницька сотня
Рыжыи Яско Боровицька сотня
Рымар Павел Кременчуцька сотня
Рымаренко Хведор Голтвинська сотня
Рысченко Роман Оловятинська сотня
Рыхлик Гаврило Омельницька сотня
Рышенко Гарасим
Рябченко Миско Баклиська сотня
Савин Павло Сміловська сотня
Савирненко Трохим Боровицька сотня
Савицкии Костя Крилівська сотня
Савицкии Миско Крилівська сотня
Савостянович Тишко Остапівська сотня
Савуленко Павло
Савученко Андреи Вереміївська сотня
Савченко Миско Потоцька сотня
Савъкевичъ Андре Медведівська сотня
Савъковичъ Гурин
Савъченко Иван Медведівська сотня
Савъченко Иван Потоцька сотня
Савъченко Илко Оловятинська сотня
Савъченко Павелъ Кременчуцька сотня
Сагаидаченко Паско Оловятинська сотня
Сагаидачныи Иван Максимівська сотня
Сагаидачныи Семен Остапівська сотня
Сагайдачныи Якимъ Орловська сотня
Саенко Семен Бужинська сотня
Сажка Олешко
Сакало Дмитро Бужинська сотня
Сакунъ Лаврин Крилівська сотня
Сало Петро Бужинська сотня
Самарскии Пархом Вереміївська сотня
Самаршченко Иванец Кременчуцька сотня
Самборскии Андреи Омельницька сотня
Самокиша Максимь Крилівська сотня
Самсоненко Петро Омельницька сотня
Самуленко Матюша Крилівська сотня
Самъсоненко Педан Жаботинська сотня
Санченко Иван Кременчуцька сотня
Сапига Федор Сміловська сотня
Сасковичъ Деимоико Жовнинська сотня
Сахненко Андреи
Сахненко Данко Потоцька сотня
Сахненко Иван Воронівська сотня
Сахненко Иван Воронівська сотня
Сахненко Феско Жовнинська сотня
Сахнович Михаило Голтвинська сотня
Сахнович Семен Голтвинська сотня
Сахнович Улас Голтвинська сотня
Свершченко Иван Боровицька сотня
Свиняшенко Сергии Жаботинська сотня
Свириденко Андрушъко Максимівська сотня
Свириденко Лаврин Максимівська сотня
Свистуненко Андреи Жаботинська сотня
Свисченко Ярема Максимівська сотня
Стецко Омельницька сотня
Свіченъко Кондратъ
Святецъ Иванъ Потоцька сотня
Севрученко Михайло
Сезченко Феско Потоцька сотня
Селивоненко Ничыпор Оловятинська сотня
Семен Бужинська сотня
Семенемко Петро Орловська сотня
Семененко Гаврило
Семененко Евъхим
Семененко Прокопъ
Семененко Юско
Семененко Александер Потоцька сотня
Семененко Андрей Сміловська сотня
Семененко Васил Баклиська сотня
Семененко Васил Потоцька сотня
Семененко Васко Потоцька сотня
Семененко Дацко Сміловська сотня
Семененко Иван Жаботинська сотня
Семененко Илъяшъ Сміловська сотня
Семененко Кирикъ Орловська сотня
Семененко Кондрат Жаботинська сотня
Семененко Минушіо Кременчуцька сотня
Семененко Михайло Кременчуцька сотня
Семененко Павел Воронівська сотня
Семененко Савъка Сміловська сотня
Семененко Свирид Потоцька сотня
Семененко Степан Кременчуцька сотня
Семененко Тимко Омельницька сотня
Семененко Юско Оловятинська сотня
Семенишын зят Матвѣ Потоцька сотня
Семенко Костя Медведівська сотня
Семенович Марко Остапівська сотня
Семенович Терешко Остапівська сотня
Семеновичъ Мартин
Семеновичъ Гришко Медведівська сотня
Семеновичъ Супрун Жовнинська сотня
Семеновъ зять Левко Орловська сотня
Семереченко Васил Сміловська сотня
Семиволос Грицко Сміловська сотня
Семченко Андреи Максимівська сотня
Семченко Супрунъ.
Семъченко Сергии Оловятинська сотня
Сененко Андреи Голтвинська сотня
Сененко Конон Остапівська сотня
Сененко Петро Сміловська сотня
Сененко Романъ Потоцька сотня
Сененко Степан Бужинська сотня
Сенченко Марко
Сенченко Гараско Сміловська сотня
Сенченко Леско
Сенченко Лукьян Воронівська сотня
Сенченко Сахно Вереміївська сотня
Сенченко Сахно Медведівська сотня
Сенченко Яким Медведівська сотня
Сенчукъ Кирило
Сенютенко Гарасимъ
Сербиненко Браико
Сергиевь сын Иван
Сергиенко Макъсим
Сергиенко Грицко
Сергиенко Андреи Потоцька сотня
Сергиенко Данило Сміловська сотня
Сергиенко Демян Остапівська сотня
Сергиенко Иван Омельницька сотня
Сергиенко Иванъ.
Сергиенко Илъяшъ Омельницька сотня
Сергиенко Кузма Медведівська сотня
Сергиенко Лавринъ Воронівська сотня
Сергиенко Ничыпор Медведівська сотня
Сергиенко Омелян Потоцька сотня
Сергиенко Тимко Потоцька сотня
Сергиенко Ювъко Боровицька сотня
Сергиенко Ювъко Медведівська сотня
Сергиенко Юско Максимівська сотня
Середа Хвеско Максимівська сотня
Сємянємко Семен Остапівська сотня
Сєргиєнко Яхно Голтвинська сотня
Сивъченко Савъка Максимівська сотня
Сиденкии Иван Омельницька сотня
Сидого зят Илъяшъ Омельницька сотня
Сидоренко Василь
Сидоренко Процыкъ
Сидоренко Богдан Жовнинська сотня
Сидоренко Денисъ.
Сидоренко Марко Медведівська сотня
Сидоренко Матюша Медведівська сотня
Сидоренко Михайло Кременчуцька сотня
Сидоренко Панко Голтвинська сотня
Сидоренко Полуян Сміловська сотня
Сидоренко Сахсно Максимівська сотня
Сидоренко Сидор Боровицька сотня
Сидоренко Хома Сміловська сотня
Сидоровичъ Костя Жовнинська сотня
Сидченко Хилко Максимівська сотня
Сила Андреи Медведівська сотня
Силенко Леско Жовнинська сотня
Силенко Мартин Жовнинська сотня
Силитра Павло Баклиська сотня
Сименко Федор Сміловська сотня
Симоненко Хвилун Бужинська сотня
Синенкии Иляшъ Максимівська сотня
Синенко Трохимъ
Синицкии Некрашъко Орловська сотня
Синонос Лаврин Кременчуцька сотня
Сипчєнко Лавришъ Голтвинська сотня
Сипъченко Иван Кременчуцька сотня
Сипъченко Ивашко Голтвинська сотня
Сипъченко Фен Голтвинська сотня
Сиранныи Семен Максимівська сотня
Сирота Миско
Сирый Иван Боровицька сотня
Скижении Грицко Баклиська сотня
Скопец Гарасимъ Боровицька сотня
Скоробогатко Иванъ.
Скоробогатъченко Степан
Скоробогачовъ зять Жадан Жаботинська сотня
Скороходъ Иван (сотник ?)
Скоцко Степан Боровицька сотня
Скочко Васко Вереміївська сотня
Скочъко Макарец Бужинська сотня
Скребен Иван Жовнинська сотня
Скрипъка Васко Вереміївська сотня
Скрипъченко Петро Максимівська сотня
Скропъка Миско Омельницька сотня
Скубченко Сава.
Скукъ Ивам Голтвинська сотня
Слепъченко Тишъко Вереміївська сотня
Слизкии Семен Голтвинська сотня
Слинко Петро Медведівська сотня
Слинков зять Тимушъ Медведівська сотня
Слупъскии Мацко Голтвинська сотня
Слышъ Яцко Вереміївська сотня
Слюсар Процыкъ
Слюсар Мартин Баклиська сотня
Слюсар Потапъ Бужинська сотня
Слюсар Сахно Жаботинська сотня
Слюсаренко Васко Жовнинська сотня
Смаглецкии Курило Медведівська сотня
Смаглецкии Миско Медведівська сотня
Сметана Васко Бужинська сотня
Смиенко Данило Оловятинська сотня
Смола Андреи Сміловська сотня
Смола Федор Кременчуцька сотня
Смоленко Роман Кременчуцька сотня
Смулка Богдан Орловська сотня
Снетъчын Мартин
Собченко Грицко Максимівська сотня
Сологубъ Васко Баклиська сотня
Солодовъниченко Карпъ Орловська сотня
Соломаха Иван Кременчуцька сотня
Соляникъ Андреи
Сорокотяженко Кондратъ Орловська сотня
Сотенъко Грицко Оловятинська сотня
Сранченко Иван Кременчуцька сотня
Ставискии Куц Голтвинська сотня
Ставискии Тишко Орловська сотня
Станков зять Кондрать Боровицька сотня
Станченко Павло Потоцька сотня
Станченко Яцко Боровицька сотня
Стапъницкии Дмитро Потоцька сотня
Старинскии Данило Голтвинська сотня
Старыи Атаман Остапівська сотня
Старыи Кумко Оловятинська сотня
Старыи Хома Сміловська сотня
Стасенко Грицко
Стасенко Климъ
Стасенко Марко
Стасенко Андрушко Жовнинська сотня
Стасенко Васил Жаботинська сотня
Стасенко Дмитро Воронівська сотня
Стасенко Луцыкъ Орловська сотня
Стасенко Миколаи Омельницька сотня
Стеблевец Степан Кременчуцька сотня
Стеблевскии Лаврин Орловська сотня
Стеблевскии Лукъян Баклиська сотня
Стеблѣи Иван Жаботинська сотня
Степаненко Богдан Кременчуцька сотня
Степаненко Васил Бужинська сотня
Степаненко Васил Жовнинська сотня
Степаненко Гринец Максимівська сотня
Степаненко Грицко Бужинська сотня
Степаненко Грицко Сміловська сотня
Степаненко Дмитро Боровицька сотня
Степаненко Дмитро Медведівська сотня
Степаненко Каленикъ Сміловська сотня
Степаненко Лашко Крилівська сотня
Степаненко Микита Кременчуцька сотня
Степаненко Мус Жаботинська сотня
Степаненко Охримъ Сміловська сотня
Степаненко Охримъ Сміловська сотня
Степаненко Павъло Сміловська сотня
Степаненко Савъка Жовнинська сотня
Степаненко Яким Омельницька сотня
Степанович Ермола Боровицька сотня
Степанович Конон Кременчуцька сотня
Степанович Омельян Крилівська сотня
Степановичъ Борис Кременчуцька сотня
Стеценко Иван
Стеценко Остапъ
Стеценко Васко Жовнинська сотня
Стеценко Гаврило Максимівська сотня
Стеценко Игнатъ Медведівська сотня
Стеценко Матвѣи Медведівська сотня
Стеценко Тимушъ Баклиська сотня
Стецченко Иван Бужинська сотня
Стоико Яцко Бужинська сотня
Стоиченко Иляшъ Бужинська сотня
Стоиченко Пилипь Бужинська сотня
Стойченко Фесько.
Сторож Веско Орловська сотня
Сторож Юрко Орловська сотня
Стороженко Максим Медведівська сотня
Стороженко Прокопъ Максимівська сотня
Стороженко Тимко Медведівська сотня
Стороженко Яхно Баклиська сотня
Сторожъ Игнать Баклиська сотня
Страшненко Мирон Жовнинська сотня
Стрелец Иван
Стрелецкий Федор Голтвинська сотня
Стрелницкии Леско Воронівська сотня
Стрелниченко Семен Максимівська сотня
Стризкии Федор Кременчуцька сотня
Стрилникъ Грицко Кременчуцька сотня
Стрилниченко Грицко Жаботинська сотня
Стрилниченко Панас Орловська сотня
Стринча Миско (сотник)
Стрынджынг зять Юрко Сміловська сотня
Стужка Лукянец Сміловська сотня
Стуиченко Костя
Стукало Гаврило Бужинська сотня
Стукало Остапъ Потоцька сотня
Субрасченко Андрѣи Потоцька сотня
Субтелненко Степан Крилівська сотня
Субтелныи Иван Крилівська сотня
Сукоренко Креско Воронівська сотня
Сукъ Грицъко Потоцька сотня
Суломка Савъка Боровицька сотня
Суломка Савъка Медведівська сотня
Сумковъскии Михайло Медведівська сотня
Сунка Дмитро Оловятинська сотня
Супроновъ зять Мирун Жаботинська сотня
Семен Орловська сотня
Супруненко Андрушко (сотник ?)
Супруненко Демко Орловська сотня
Сидор Воронівська сотня
Супрунєнко Лукян Остапівська сотня
Сурмач Панас Оловятинська сотня
Сурмаченко Иван Жовнинська сотня
Сусин Иван Сміловська сотня
Сусленко Семен Максимівська сотня
Сусченко Степан Жаботинська сотня
Сухий Иван
Сухина Лукъян (сотник)
Суховей Миско Максимівська сотня
Сухович Данило Боровицька сотня
Сухович Данило Медведівська сотня
Сухомлин Остапь (сотник)
Сухомлын Степан Кременчуцька сотня
Сухоносенко Михно
Сухоносъ Иванъ.
Сухоставецкии Панас Сміловська сотня
Счебашын Степан Омельницька сотня
Счербан Петро Сміловська сотня
Сыпченко Степан Омельницька сотня
Сыроватка Корнѣи Медведівська сотня
Сырченко Миско Максимівська сотня
Сырченко Степан Максимівська сотня
Сѣричын зять Остапъ Вереміївська сотня
Тавулга Васил Баклиська сотня
Тамченко Лаврин Кременчуцька сотня
Таран Супрон Максимівська сотня
Таранко Иван Баклиська сотня
Таранченко Степан Остапівська сотня
Тарас Данило Максимівська сотня
Тарасенко Васко Голтвинська сотня
Тарасенко Миско Максимівська сотня
Тарасович Андреи Голтвинська сотня
Тарасовъ Юско Крилівська сотня
Таратута Мартин Омельницька сотня
Татарин Костя Вереміївська сотня
Татарченко Савъка Жовнинська сотня
Татарченко Семен Жовнинська сотня
Твердохлибъ Иван Максимівська сотня
Тевеленко Радко Орловська сотня
Телепня Миско Медведівська сотня
Телепъня Самуило Орловська сотня
Темниченко Иван Голтвинська сотня
Темниченко Леско Максимівська сотня
Темниченко Федор Потоцька сотня
Темъничинко Грис Голтвинська сотня
Тепашъко Медведівська сотня
Теплиенко Грицко Омельницька сотня
Теплусченко Иван Бужинська сотня
Тересченко Хведор Боровицька сотня
Терехтемировскии Иван Бужинська сотня
Терешченко Максимъ Кременчуцька сотня
Терешченко Радко Потоцька сотня
Тесленко Иван Боровицька сотня
Тесленко Семен Максимівська сотня
Тесля Тимко Боровицька сотня
Тесля Тимко Медведівська сотня
Тесненко Артем Боровицька сотня
Тетеренко Кондратъ
Тєрєсченко Миско Голтвинська сотня
Тиличенко Карпь Боровицька сотня
Тилченко Пилип Омельницька сотня
Тимковичъ Яцко Жаботинська сотня
Тимошенко Левко Сміловська сотня
Тимошенко Хурса Голтвинська сотня
Тимченко Гавришъ Голтвинська сотня
Тимченко Ивам Медведівська сотня
Тимченко Лукъян Потоцька сотня
Тимченко Нестеръ.
Тисченко Андрѣ Максимівська сотня
Тисченко Аядреи Максимівська сотня
Тисченко Куц Кременчуцька сотня
Тисченко Роман Воронівська сотня
Тисченко Степан Медведівська сотня
Тисченко Тарас Максимівська сотня
Титенко Исаи Максимівська сотня
Тихненко Иван Оловятинська сотня
Тихоненко Семен Сміловська сотня
Тишченко Васько.
Тишчєнко Михайло Остапівська сотня
Ткаченко Прокопъ Максимівська сотня
Ткачовъ Ярема Крилівська сотня
Ткачъ Сенъ
Тлега Миско
Тобола Антон Кременчуцька сотня
Товстыи Феско Кременчуцька сотня
Товъстыи Семен Оловятинська сотня
Томиленко Васько Хоружый Гарматный
Томченко Томашевский Андрей.
Торговец Иван Жаботинська сотня
Третякъ Грицко Потоцька сотня
Трехтимировченко Миско Бужинська сотня
Трибратъ Процыкъ Максимівська сотня
Тригубъ Васко Кременчуцька сотня
Тригубъ Яцко Омельницька сотня
Тринитка Иван Омельницька сотня
Трисчын Улас Голтвинська сотня
Тростенетченко Демянъ Сміловська сотня
Трохименко Грицко
Трохименко Тимушъ
Трохименко Васил Остапівська сотня
Трохименко Оксентыи Боровицька сотня
Трохименко Павло Крилівська сотня
Трохименко Панко Крилівська сотня
Трохимєнко Грицко Остапівська сотня
Трохимович Гавришь Боровицька сотня
Троцлон Павло Голтвинська сотня
Трусченко Омельницька сотня
Трухъменко Миско Потоцька сотня
Трушекно Андреи Омельницька сотня
Трушенко Данило
Трушенко Иван
Трушенко Васко Кременчуцька сотня
Трушенко Гаврило Потоцька сотня
Трушенко Карпъ.
Трушенко Лукъян Омельницька сотня
Трушенко Ониско Медведівська сотня
Туниченко Михайло Боровицька сотня
Тупиченко Яцко Жовнинська сотня
Туренко Матвей Вереміївська сотня
Туренко Педор Жаботинська сотня
Туровец Роман Бужинська сотня
Туртовенко Жадан Сміловська сотня
Турубаи Иван Голтвинська сотня
Турубар Сидор Остапівська сотня
Турчинъ Степанъ Крилівська сотня
Турчнненко Леско Воронівська сотня
Турчын Иван Сміловська сотня
Турчыненко Ониско Остапівська сотня
Турчыненко Федор Максимівська сотня
Турчынец Данило
Турчынъ Лазар Боровицька сотня
Тусченко Микита
Тысченко Микита Омельницька сотня
Тюпа Павел Жовнинська сотня
Увпченко Харко.
Уласенко Грицко
Уласенко Васко Жовнинська сотня
Уласенко Демко Голтвинська сотня
Уласенко Опанас Боровицька сотня
Уласенко Федор Оловятинська сотня
Уласенко Феско Кременчуцька сотня
Уласович Андрій Крилівська сотня
Улезко Иван Оловятинська сотня
Уловъскии Борис Медведівська сотня
Улъ Грицко Бужинська сотня
Уманец Прокопъ Боровицька сотня
Уманец Ярема Боровицька сотня
Уманскии Лучка
Уманченко Филон Медведівська сотня
Унеець Якимъ Крилівська сотня
Уразка Федор Потоцька сотня
Усаненко Дмитро Сміловська сотня
Усатыи Ярема Голтвинська сотня
Усатый Леско Боровицька сотня
Усатый Ярема Боровицька сотня
Усатый Ярема Медведівська сотня
Усенко Назар Жаботинська сотня
Усенко Педан Жаботинська сотня
Усимъ Процыкъ Голтвинська сотня
Устаменко Остапъ Голтвинська сотня
Устименко Грицко Потоцька сотня
Устименко Гришъко Жовнинська сотня
Фалченко Иван Потоцька сотня
Федоренко Иван
Федоренко Игнатъ
Федоренко Федор
Федоренко Дацко Потоцька сотня
Федоренко Еско Омельницька сотня
Федоренко Степан Орловська сотня
Федоренко Терешко Вереміївська сотня
Федорович Василъ Потоцька сотня
Федорович Иван Медведівська сотня
Федорович Фадан Медведівська сотня
Федорович Ювътух Боровицька сотня
Федорович Ювътух Медведівська сотня
Федоровичъ Савъка
Федоровичъ Павел Жовнинська сотня
Федченко Гаврило Сміловська сотня
Федченко Яковъ Сміловська сотня
Ференценко Иван Жаботинська сотня
Фесенко Петро Максимівська сотня
Фесенко Тимушъ Голтвинська сотня
Фєдорєнко Яков Голтвинська сотня
Филенко Гринец Вереміївська сотня
Филенко Ермола Кременчуцька сотня
Филенко Иван Сміловська сотня
Фурманенко Кузма Медведівська сотня
Хандоженко Яким Омельницька сотня
Хандусенко Андреи Оловятинська сотня
Хариненко Иван Жаботинська сотня
Хариненко Тимко Жаботинська сотня
Харитоненко Иван Голтвинська сотня
Харсика Павло Потоцька сотня
Харувскии Петро Орловська сотня
Харченко Васко Боровицька сотня
Харченко Васко Боровицька сотня
Харченко Васко Медведівська сотня
Харченко Васко Медведівська сотня
Харченко Иван Медведівська сотня
Харченко Радко Сміловська сотня
Харченко Семен Крилівська сотня
Харченко Семен Орловська сотня
Харченко Тымошъ Омельницька сотня
Хатченко Васил Омельницька сотня
Хвалченко Прокопъ Крилівська сотня
Хватужа Иван Бужинська сотня
Хватужын зять Иван Бужинська сотня
Хведоренко Ерема
Хведоренко Васил Воронівська сотня
Хведоренко Иван Бужинська сотня
Хведоренко Иван Воронівська сотня
Хведоренко Иван Жаботинська сотня
Хведоренко Иванъ Потоцька сотня
Хведоренко Лазар Максимівська сотня
Хведоренко Степан Крилівська сотня
Хведоренко Улас Омельницька сотня
Хведоренко Юско Бужинська сотня
Хведоренко Яким Боровицька сотня
Хведоренко Яким Медведівська сотня
Хведоренко Яцко Кременчуцька сотня
Хведорович Хома
Хведорович Калко Омельницька сотня
Хведорович Сахъно Потоцька сотня
Хведоровичъ Сава
Хведоровичъ Денисъ.
Хведоровичь Иван Воронівська сотня
Хведченко Андрушъко Сміловська сотня
Хведченко Остапъ Крилівська сотня
Хведченко Пилипъ Воронівська сотня
Хведченъко Ивань Крилівська сотня
Хведяев зять Василь
Хвененко Степан Сміловська сотня
Хвесенко Адамъ Кременчуцька сотня
Хвесенко Гаврило Бужинська сотня
Хвесенко Иван Бужинська сотня
Хвесенко Иван Сміловська сотня
Хвесенко Остапъ Воронівська сотня
Хвеско (сотник)
Хвеско Жаботинська сотня (хоружыи)
Хвесковъ зять Миско Вереміївська сотня
Хвеснко Васко Вереміївська сотня
Хвост Иван Потоцька сотня
Хижниченко Улас Воронівська сотня
Хижнякъ Костя Боровицька сотня
Хижнякъ Костя Медведівська сотня
Хижнякъ Левко Вереміївська сотня
Хижнякъ Пилипъ Кременчуцька сотня
Хилимоненко Васко
Хилняченко Иван Сміловська сотня
Хилченко Данило.
Хилченко Лесько.
Хилченко Онашъко Сміловська сотня
Хилченко Яцко Жовнинська сотня
Химченко Опанас Бужинська сотня
Хирныи Мартин Кременчуцька сотня
Хмара Иван Кременчуцька сотня
Хмеленко Кондрать Сміловська сотня
Хмеленко Семен Сміловська сотня
Хмелницкого Семен
Хмелницкого Иванец
Хмелъ Вереміївська сотня
Хмельницкий Томишъ.
Хмельницкий Его Милость Панъ Гетманъ
Холод Каленикъ Медведівська сотня
Хома Жаботинська сотня
Хоменко Васко Вереміївська сотня
Хоменко Грицко Боровицька сотня
Хоменко Грицко Медведівська сотня
Хоменко Иван Жаботинська сотня
Хоменко Иван Крилівська сотня
Хоменко Куцъ Боровицька сотня
Хоменко Назар Жаботинська сотня
Хоменко Наум Жаботинська сотня
Хомин зять Матвѣи Сміловська сотня
Хоролскии Леско Потоцька сотня
Хоролскии Федор Кременчуцька сотня
Хорошко Василъ Потоцька сотня
Хорошченко Андреи Голтвинська сотня
Хотелко Захарка Потоцька сотня
Храпаченко Иван Остапівська сотня
Хратченко Яско Максимівська сотня
Хретченко Гарасимъ Сміловська сотня
Хрибченко Демко Крилівська сотня
Хрин Яско Омельницька сотня
Хриненко Тишъко
Хриненко Семен Омельницька сотня
Христолюбенко Хведор Жовнинська сотня
Хрицченко Хведор Максимівська сотня
Хростенко Ювъхимъ Медведівська сотня
Хруленко Михайло
Худолиенко Иван Боровицька сотня
Худолиенко Иван Медведівська сотня
Худченко Иван Оловятинська сотня
Худченко Лаврин Оловятинська сотня
Худыи Степан Бужинська сотня
Худяченко Яковъ Сміловська сотня
Хурсенко Илъяшъ
Хурсенко Ярема
Хушын зять Олекса Боровицька сотня
Цапенко Михайло
Цапенко Иван Сміловська сотня
Цвиченскии Федор Медведівська сотня
Цвиченскии Яцко Максимівська сотня
Целуико Устимъ Кременчуцька сотня
Цыбуленко Семен Сміловська сотня
Цыбулка Гринец Орловська сотня
Цыбулскии Степан Жовнинська сотня
Цыбулювскии Игнатъ Орловська сотня
Цыбуля Евъхимъ Сміловська сотня
Цыганского зять Андреи Орловська сотня
Цыка Лукъян Жовнинська сотня
Цымермановскии Юрко Оловятинська сотня
Цынбалиста Кузма Потоцька сотня
Цыруликъ Стефан Кременчуцька сотня
Цыруликъ Томашъ Кременчуцька сотня
Цыруликъ Феско Вереміївська сотня
Цысарскии Иван Боровицька сотня
Цысарскии Иван Медведівська сотня
Цыцаика Игнать
Чаговъскии Микита Сміловська сотня
Чаика Васил Потоцька сотня
Чаленко Матъвеи Крилівська сотня
Чалыи Грин Максимівська сотня
Чалыи Петро Воронівська сотня
Чапля Яцко Боровицька сотня
Чапъкан Максимъ Максимівська сотня
Чеберакъ Семен Боровицька сотня
Чеберакъ Семен Медведівська сотня
Чеверда Гарасим Боровицька сотня
Чегиринец Степанец Сміловська сотня
Челипъскии Иван Голтвинська сотня
Чесличенъко Грицко
Червивец Тимко Баклиська сотня
Черевенко Семенъ
Черевъченко Кузма
Чередченко Миско Сміловська сотня
Черкас Яцко Голтвинська сотня
Черкасеница Данило Потоцька сотня
Черкаскии Слуцкии Сміловська сотня
Черниченко Васил Потоцька сотня
Чернята Иванъ Обозный войсковый
Чернята Игнатъ Бужинська сотня
Чеховичъ Роман Максимівська сотня
Чехъ Грицко Жаботинська сотня
Чечий Федор Сміловська сотня
Чєнакало Петро Голтвинська сотня
Чирчын зять Семен Жаботинська сотня
Чишченко Олексии Медведівська сотня
Чобырненко Иван Боровицька сотня
Чоломысцъ Карпъ Медведівська сотня
Чомакъ Панко Боровицька сотня
Чомакъ Панко Медведівська сотня
Чомъкало Лукъянъ
Чоновъченко Иван
Чоргунъ Демянъ
Чорненко Грицко Боровицька сотня
Чорного брать Семен
Чорномаз Миско Максимівська сотня
Чорномазенко Иван Кременчуцька сотня
Чорномыс Феско Сміловська сотня
Чорноусенко Тишко Бужинська сотня
Чорноусенко Хвеско Бужинська сотня
Чорноштаненко Наул
Чорныи Семен
Чорныи Василь Медведівська сотня
Чорныи Демян Боровицька сотня
Чорныи Демян Медведівська сотня
Чорныи Денис Жовнинська сотня
Чорныи Иван Орловська сотня
Чорныи Леско Жаботинська сотня
Чорныи Лукъян Сміловська сотня
Чорныи Михайло Жаботинська сотня
Чорныи Пилипъ Голтвинська сотня
Чорныи Роман Жаботинська сотня
Чорныи Семен Голтвинська сотня
Чорныи Тимко Оловятинська сотня
Чорный Марко Крилівська сотня
Чорньш Грицко Вереміївська сотня
Чорньшонко Панас Орловська сотня
Чорнятенко Савъка Максимівська сотня
Чтыриченко Лукъяк Жаботинська сотня
Чубаренко Матвѣи Жаботинська сотня
Чубенко Миско Омельницька сотня
Чукаловъ зять Семен Вереміївська сотня
Чумаленко Захарко Сміловська сотня
Чумаченко Хвеско Воронівська сотня
Чупруненко Васко Потоцька сотня
Чученко Василь Баклиська сотня
Чыкало Мартин Голтвинська сотня
Чыхва Остапъ Вереміївська сотня
Чычкан Яцко. Жовнинська сотня
Чычканец Матяшъ Вереміївська сотня
Шабелникъ Степан Бужинська сотня
Шакун Марко Боровицька сотня
Шакун Марко Медведівська сотня
Шакун Процыкъ Медведівська сотня
Шалка Петро Остапівська сотня
Шамъ Гришко.
Шаповаленко Семен Бужинська сотня
Шаповалъ Тимошъ Омельницька сотня
Шапраненко Семен Омельницька сотня
Шарапенко Лучъка Кременчуцька сотня
Шаркии Степан Оловятинська сотня
Шарко Тимошъ Сміловська сотня
Шарлаенко Иван Орловська сотня
Шахворостенко Илья Жовнинська сотня
Шахворость Грицко Баклиська сотня
Шахманенко Иван Боровицька сотня
Шахманенко Иван Медведівська сотня
Шахненко Дорошъ Медведівська сотня
Шахно Жаданъ.
Швец Прокопь
Шевченко Васко Омельницька сотня
Шевченко Тарас Боровицька сотня
Шелевило Иван Жаботинська сотня
Шелест Семен Остапівська сотня
Шепеленко Жадан
Шепеленко Миско Крилівська сотня
Шепеленко Харко Вереміївська сотня
Шепелюха Иван Крилівська сотня
Шепил Иван Жовнинська сотня
Шепил Кондратъ Омельницька сотня
Шкода Тимко Вереміївська сотня
Шкоденко Маликъ.
Шолудченко Исаи Жовнинська сотня
Шорочышын зят Степан Потоцька сотня
Шостаченко Левко Баклиська сотня
Шостаченко Моисеи Вереміївська сотня
Шостаченко Ярема Баклиська сотня
Шпиленко Кондратъ
Шрамко Иван Бужинська сотня
Шрамченко Яско Потоцька сотня
Штанко Миско Голтвинська сотня
Штанчєнко Миско Голтвинська сотня
Штанчєнко Михаило Голтвинська сотня
Штырис Иван Жаботинська сотня
Шулга Васко Потоцька сотня
Шулга Левъко Максимівська сотня
Шулежыя Хвеско Остапівська сотня
Шулженко Иван Потоцька сотня
Шулженко Лазар Максимівська сотня
Шулженко Ониско Кременчуцька сотня
Шулженко Савъка Максимівська сотня
Шулженко Хведор Боровицька сотня
Шуликъ Иван сотник
Шуло Олекса
Шумеико Максим Потоцька сотня
Шумскии Игнатъ Кременчуцька сотня
Шупеня Прокопъ Максимівська сотня
Шупикъ Костя
Шупиненко Богдан Максимівська сотня
Шутко Иван (сотник)
Шутъ Иван Максимівська сотня
Шчаленко Иван Медведівська сотня
Шчербакъ Костя Крилівська сотня
Шчербан Иван Боровицька сотня
Шчербан Иван Медведівська сотня
Шчербан Опанас Кременчуцька сотня
Шчербаненко Марко Медведівська сотня
Шчербина Степан
Шчербина Гарасим Боровицька сотня
Шчербина Грицко Крилівська сотня
Шчербина Иван Сміловська сотня
Шчербина Остапъ Максимівська сотня
Шчербина Пилипъ.
Шчербина Тимошъ Вереміївська сотня
Шчербина Феско Вереміївська сотня
Шчербиненко Васил Голтвинська сотня
Шчербиненко Васил Кременчуцька сотня
Шчербиненко Галитъ Бужинська сотня
Шчербиненко Самуило Воронівська сотня
Шчосчокъ Кондратъ Медведівська сотня
Шчупъченко Васил Голтвинська сотня
Шчупъченко Марко Омельницька сотня
Шчучъсла Тимушъ Боровицька сотня
Шчучъсла Тимушъ Медведівська сотня
Шчыкуненко Криско Медведівська сотня
Шывонос Леско Омельницька сотня
Шыленко Олексии Вереміївська сотня
Шыленко Улас Жовнинська сотня
Шыло Михайло Остапівська сотня
Шымченко Кунаш Потоцька сотня
Шымченко Ювъко Максимівська сотня
Шымченко Яцко Жаботинська сотня
Шынкгиреи Игнатъ Потоцька сотня
Шыронос Маныкъ Омельницька сотня
Шышка Васил Жовнинська сотня
Шыянъ Максимъ Бужинська сотня
Шѣлга Хведор Бужинська сотня
Ювъсиченко Семен
Юрашенко Гаврило Максимівська сотня
Юрковичъ Андрушко Кременчуцька сотня
Юрненко Дацко
Юрченко Аврам Максимівська сотня
Юрченко Михайло.
Юрченко Семен Максимівська сотня
Юрченко Яшко Сміловська сотня
Юсипенко Марко Бужинська сотня
Юсков зять Федко
Юсченко Ярема
Юсченко Васил Жовнинська сотня
Юсченко Гаврило Потоцька сотня
Юсченко Евхимъ Кременчуцька сотня
Юсченко Максимъ Омельницька сотня
Юсченко Миско Боровицька сотня
Юсченко Миско Медведівська сотня
Юсченко Назар Воронівська сотня
Юсченко Панас Жовнинська сотня
Юсченко Семен Голтвинська сотня
Юсченко Семен Сміловська сотня
Юсченко Сенко Голтвинська сотня
Юсченко Тишко Сміловська сотня
Юсченко Филон Кременчуцька сотня
Юсченко Яков Воронівська сотня
Юхименко Супрун Баклиська сотня
Юхненко Богдан
Юхненко Демко
Юхненко Ничыпор Вереміївська сотня
Юхненко Павел Кременчуцька сотня
Юхьненко Макар
Якименко Сава
Якименко Васил Жовнинська сотня
Якименко Грицко Омельницька сотня
Якименко Иван Крилівська сотня
Якименко Протасъ.
Якименко Хведор Крилівська сотня
Якимович Жаданъ.
Якимович Одхрим Омельницька сотня
Якимович Яцко Кременчуцька сотня
Якимовъ Миско Крилівська сотня
Яковенко Федко
Яковенко Акдреи Крилівська сотня
Яковенко Васко Вереміївська сотня
Яковенко Иван Оловятинська сотня
Яковенко Игнатъ Крилівська сотня
Яковенко Игнать Жаботинська сотня
Яковенко Кондратъ Потоцька сотня
Яковенко Ларко Медведівська сотня
Яковенко Макъсимъ Воронівська сотня
Яковенко Миско Жаботинська сотня
Яковенко Михайло Сміловська сотня
Яковенко Прокопъ Максимівська сотня
Яковенко Ювко Сміловська сотня
Яковец
Яковєнко Сергии Остапівська сотня
Яковєнко Хвєдко Остапівська сотня
Якововъ сынъ Марко
Якубенко Тишко Боровицька сотня
Якубенко Юрко Кременчуцька сотня
Якубовичъ Федоръ Полковник Чигиринский.
Якушенко Грицко Жовнинська сотня
Яненко Криско Жаботинська сотня
Яненко Миско Максимівська сотня
Яненко Павло.
Яненко Панко Крилівська сотня
Янжа Яцко Максимівська сотня
Янкевич Стецко Медведівська сотня
Яновичъ Стас Кременчуцька сотня
Янонецкии Яско Вереміївська сотня
Янушенко Мелешко Боровицька сотня
Янченко Трохимъ Сміловська сотня
Янчыи Хвеско Крилівська сотня
Янъ Данило Жаботинська сотня
Яременко Васил Медведівська сотня
Яременко Гаврило Омельницька сотня
Яременко Захарка Медведівська сотня
Яременко Иван Остапівська сотня
Яременко Климъ Жовнинська сотня
Яременко Петро Боровицька сотня
Яременко Петро Медведівська сотня
Ярмаченко Роман Боровицька сотня
Ярмаченко Роман Медведівська сотня
Ярмоленко Андреи Жовнинська сотня
Ярмоленко Антон Медведівська сотня
Ярмоленко Васил Жовнинська сотня
Ярмоленко Никон Жовнинська сотня
Ярмоленко Сидор
Яроватов зять Левъко Сміловська сотня
Ярошенко Микита
Ярошенко Павел Жаботинська сотня
Ярошенко Петро Жаботинська сотня
Ярошенко Федор Голтвинська сотня
Ясенко Процыкъ Боровицька сотня
Ясменко Денис
Ясченко Иван
Ясченко Петро
Ясченко Васил Жаботинська сотня
Ясченко Василь.
Ясченко Гавришъ Боровицька сотня
Ясченко Гавришъ Медведівська сотня
Ясченко Грицко Кременчуцька сотня
Ясченко Дмитро Крилівська сотня
Ясченко Олекса Бужинська сотня
Ясченко Омелян Кременчуцька сотня
Ясченко Паско Крилівська сотня
Ясченко Трохим Омельницька сотня
Ясченко Трушъ Вереміївська сотня
Яхненко Иван Воронівська сотня
Яхненко Миско Сміловська сотня
Яхненко Семен Сміловська сотня
Яхненко Феско Голтвинська сотня
Яценко Андрус Медведівська сотня
Яценко Андрушко Медведівська сотня
Яценко Иляшъ Крилівська сотня
Яценко Михаило Потоцька сотня
Яценко Михно Жовнинська сотня
Яценко Павел Жаботинська сотня
Яценко Пилипъ Медведівська сотня
Яценко Процыкъ Сміловська сотня
Яценко Семен Баклиська сотня
Яценко Степан Орловська сотня
Яценко Тимош Омельницька сотня
Яценко Хведор Максимівська сотня
Яцкевичъ Кузма Боровицька сотня
Яцкевичъ Кузма Медведівська сотня
Яцко Нагурныи Боровицька сотня
Яцкович Васко Сміловська сотня
Яцкович Грицко Медведівська сотня
Яцкович Дмитро Голтвинська сотня
Яцкович Ярема Кременчуцька сотня
Яцковичъ Гараско Медведівська сотня
Яцковичъ Яско Боровицька сотня
Яцковичъ Яско Жовнинська сотня
Яцковичъ Яско Медведівська сотня
Яцковичь Тимошъ
Яцыненко Иван Омельницька сотня
Яцыненко Прокопъ Жовнинська сотня