Розпорядження Колиндянської сільської ради «Про оголошення конкурсу на створення офіційної символіки Колиндянської сільської ради»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Розпорядження Колиндянської сільської ради № 51/од від 26.04.2017 «Про оголошення конкурсу на створення офіційної символіки Колиндянської сільської ради»
Колиндянська сільська рада
2017
Lesser Coat of Arms of Ukraine.svg
Колиндянська сільська рада
Чортківського району Тернопільської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ
48552, Тернопільська обл., Чортківський район, с. Колиндяни
вул. Грушевського 93, тел. 5-55-31, ел.адрес Kolundynu1@ukr.net

від 26 квітня 2017 року
с. Колиндяни

№ 51/од

Про оголошення конкурсу на створення
офіційної символіки Колиндянської сільської ради

З метою збереження історичної та культурної спадщини сіл Колиндяни, Давидківці, Тарнавка, Чорнокінецька Воля, Великі Чорокінці,Малі Чорнокінці, Чорнокінецька Воля утвердження звичаїв і традицій народу, сприяння розвитку туризму, керуючись статтею 22, пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Оголосити конкурс на створення офіційної символіки Колиндянської сільської ради з 26 квітня 2017 року по 26 травня 2017 року.

2. Затвердити Положення про проведення конкурсу на створення офіційної символіки Колиндянської сільської ради. (додаток № 1)

3. Оприлюднити це розпорядження на офіційному веб-сайті Колиндянської сільської ради.

4. Створити комісію по визначенню переможців конкурсу на кращу офіційну символіку Колиндянської сільської ради (додаток 2).

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова

Р.П.Клапків


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).