Розпорядження Тернопільської ОДА та обласної ради від 16 травня 2012 року № 360-од

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Розпорядження Тернопільської обласної державної адміністрації та обласної ради від 16 травня 2012 року № 360-од Про присудження обласних премій в галузі культури за підсумками 2012 року (2012
Тернопільська ОДА та обласна рада
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА РАДА


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16 травня 2012 року

№ 360-од/77

м. Тернопіль

Про присудження обласних
премій в галузі культури
за підсумками 2011 року

Відповідно до пункту 12 Положення про обласні премії в галузі культури та протоколу засідання комітету з присудження обласних премій в галузі культури від 19 квітня 2012 року № 2:

ПРИСУДИТИ обласні премії в галузі культури за підсумками 2011 року:

1) У номінації «Етнографія, музейна справа – імені Володимира Гнатюка» – СОХАЦЬКОМУ Михайлу, автору наукових досліджень трипільської культури. Створення музейної експозиції в печері «Вертеба» Борщівського району.

2) У номінації «Краєзнавство – імені Петра Медведика» – ГЛУБІШУ Оресту, НОВОСЯДЛОМУ Богдану, ШПОДАРУНОК Надії, авторам історико-краєзнавчого видання «Катедра».

3) У номінації «Література – імені Богдана Лепкого» – РОМАНЧУК Лесі, автору роману «Лицарі любові і надії».

4) У номінації «Твір для дітей та юнацтва – імені Іванни Блажкевич» – СОРОЦІ Петру, автору читанки для молодших школярів «Лісова скарбничка»;

5) У номінації «Театральне мистецтво – імені Леся Курбаса» – ЯЧМІНСЬКОМУ Володимиру, творцю сценічного образу Возного у виставі за п'єсою Івана Котляревського «Наталка Полтавка».

6) У номінації «Музичне мистецтво – імені Соломії Крушельницької» – ГРИБУ Богдану, автору аранжування музичних творів українських та зарубіжних класиків.

7) У номінації «Публіцистика – імені Ярослава Стецька» – ОЛЕЩУКУ Ігорю, автору книги «Шлях до прозріння».

8) У номінації «Журналістика – імені Володимира Здоровеги» – ОСТРОВСЬКІЙ Людмилі, автору циклу радіопрограм «Стосунки», «Акорд», «Поміркуймо разом».

9) У номінації «Образотворче мистецтво – імені Михайла Бойчука» – ОМЕЛЯНУ Ярославу, автору циклу робіт «Екслібриси пам'яти».

2. Головному фінансовому управлінню Тернопільської обласної державної адміністрації забезпечити фінансування видатків для виплати грошової частини премії відповідно до пункту 16 Положення про обласні премії в галузі культури.

3. Управлінню культури Тернопільської обласної державної адміністрації забезпечити церемонію вручення обласних премій в галузі культури лауреатам премій на урочистому засіданні представників обласних організацій національних творчих спілок, літературно –мистецьких об’єднань, фондів, музейних та інших установ у першому півріччі 2012 року.

4. Відповідно до пункту 14 положення про обласні премії в галузі культури оприлюднити це розпорядження у пресі, електронних засобах масової інформації.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації ГОЧА П.В. та заступника голови Тернопільської обласної ради БОБЕРСЬКОГО О.В.

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації
В.А. Хоптян

Голова Тернопільської обласної ради
О.П. Кайда

Джерела[ред.]

  • Розпорядження Тернопільської обласної державної адміністрації та обласної ради від 16 травня 2012 року № 360-од Про присудження обласних премій в галузі культури за підсумками 2012 року


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).