Розпорядження Тернопільської ОДА та обласної ради від 18 квітня 2011 року № 275

Матеріал з Вікіджерел
Розпорядження Тернопільської обласної державної адміністрації та обласної ради від 18 квітня 2011 року № 275 Про присудження обласних премій в галузі культури за підсумками 2010 року
Тернопільська ОДА та обласна рада
2011

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА РАДА


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18 квітня 2011 року

№ 275/63

м. Тернопіль

Про присудження обласних
премій в галузі культури
за підсумками 2010 року

Відповідно до пункту 12 Положення про обласні премії в галузі культури та протоколу засідання комітету з присудження обласних премій в галузі культури від 1 квітня 2011 року № 2:

1. Присудити обласні премії в галузі культури за підсумками 2010 року:

1.1. У номінації «Етнографія і музейна справа – імені Володимира Гнатюка» – Олександру Смику, автору музею фотосвітлин Генріха Германовича та садиби скульптур «Територія вільних муз».

1.2. У номінації «Краєзнавство – імені Петра Медведика» – групі авторів: Геннадію Яворському, Михайлу Ониськіву, Ірині Дем’яновій, Ганні Івахів, Ігорю Дуді – авторам Тернопільського Енциклопедичного Словника.

1.3. У номінації «Література – імені Богдана Лепкого» – Ярославу Павуляку, автору збірки «Дороги додому».

1.4. У номінації «Твір для дітей та юнацтва – імені Іванни Блажкевич» – Олегу Герману, автору казки-гри «Сто потайних дверей, або Пригоди джури Михайлика», «Хресне сходження».

1.5. У номінації «Театральне мистецтво – імені Леся Курбаса» – народній артистці України Любові Ізотовій, автору і виконавиці пісенно-сценічного створення образу Соломії Крушельницької.

1.6. У номінації «Музичне мистецтво – імені Соломії Крушельницької» – Ярославу Злонкевичу, автору збірника пісень «На крилах надії».

1.7. У номінації «Публіцистика – імені Ярослава Стецька» – Богдану Мельничуку, Віктору Уніяту – авторам книг «Симон Петлюра і Тернопільщина», «Великий українець з Тернопілля. Я.Стецько: життєвий шлях провідника ОУН», «Вірна дочка України. Я.Стецько: життєпис у боротьбі».

1.8. У номінації «Журналістика – імені Володимира Здоровеги» – Василю Тракалу, Володимиру Мельничуку, Марії Іжук, Михайлу Терпаку – авторам видання «Береги свободи слова. Історія сучасної Бучаччини в репортажах, інтерв’ю, статтях».

1.9. У номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво – імені Ярослави Музики» – Ярославу Кравченку, автору книги «Школа Михайла Бойчука. 37 імен».

1.10. У номінації «Образотворче мистецтво – імені Михайла Бойчука» – Дмитру Пилип’яку, автору скульптури «Пам’ятник жертвам голодомору 1932-1933 років».

1.11. У номінації «Архітектура – імені Георгія Пінзеля» – Богдану Гром’яку, автору архітектурного проекту «Квартал зблокованих котеджів».

2. Головному фінансовому управлінню Тернопільської обласної державної адміністрації забезпечити фінансування видатків у сумі 110 тис. грн для виплати грошової частини премії відповідно до пункту 16 Положення про обласні премії в галузі культури.

3. Управлінню культури Тернопільської обласної державної адміністрації забезпечити церемонію вручення обласних премій в галузі культури лауреатам премій на урочистому засіданні представників обласних організацій національних творчих спілок, літературно-мистецьких об’єднань, фондів, музейних та інших установ у першому півріччі 2011 року.

4. Відповідно до пункту 14 Положення про обласні премії в галузі культури дане розпорядження оприлюднити у пресі, електронних засобах масової інформації.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації Гоча П.В. та заступника голови Тернопільської обласної ради Боберського О.В.

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації
В.А. Хоптян

Голова Тернопільської обласної ради
О.П. Кайда

Джерела[ред.]

  • Розпорядження Тернопільської обласної державної адміністрації та обласної ради від 18 квітня 2011 року № 275 Про присудження обласних премій в галузі культури за підсумками 2010 року


Ця робота перебуває у суспільному надбанні відповідно до статті 8 Закону України від 1 грудня 2022 року № 2811-IX «Про авторське право і суміжні права», де зазначається, що не є об'єктами авторського права:

  • вираження народної творчості (фольклор);
  • акти органів державної влади, органів місцевого самоврядування, офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного і судового характеру (закони, укази, постанови, рішення, державні стандарти тощо), а також їх проекти та офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право особливого роду (sui generis).