Розпорядження Тернопільської ОДА та обласної ради від 21 січня 2009 року № 40

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Розпорядження Тернопільської обласної державної адміністрації та обласної ради від 21 січня 2009 року № 40 Про присудження обласних премій в галузі культури за підсумками 2008 року
Тернопільська ОДА та обласна рада
2009

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА РАДА


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21 січня 2009 року

№ 40

м. Тернопіль

Про присудження обласних
премій в галузі культури
за підсумками 2008 року

Відповідно до пункту 12 положення про обласні премії в галузі культури, затвердженого рішенням Тернопільської обласної ради від 18 грудня 2008 року №414 „Про затвердження положення про обласні премії в галузі культури та складу комітету з присудження обласних премій в галузі культури” та протоколу засідання комітету з присудження обласних премій в галузі культури від 24 грудня 2008 року № 3:

1. Присудити обласні премії в галузі культури за підсумками 2008 року:

1.1. У номінації „етнографія, музейна справа - імені Володимира Гнатюка" - Стецько Вірі Іллівні, автору науково-популярного видання „Пінзель і Тернопільщина".

1.2. У номінації „ література - імені Богдана Лепкого" - Левицькому Михайлу Васильовичу, автору книги „З останньої пелюстки літа".

1.3. У номінації „театральне мистецтво - імені Леся Курбаса" - Хім'яку В'ячеславу Антоновичу, виконавцю моновистави „Душі почину і краю немає" за творами Т.Г.Шевченка.

1.4. У номінації „образотворче мистецтво - імені Михайла Бойчука" - Курдибасі Олегу Захаровичу, автору циклу робіт „За народними мотивами”.

1.5. У номінації „музичне мистецтво - імені Соломії Крушельницької" - Кмітю Омеляну Васильовичу, автору нотного видання „Баян па концертній естраді".

У номінації „архітектура - імені Георгія Пінзеля" - Горі Сергію Богдановичу, автору архітектурного об'єкта „Церква св. Петра по вул. В.Великого в м.Тернополі”.

1.7. У номінації „декоративно-ужиткове мистецтво - імені Ярослави Музики” - Грибу Антону Євдокимовичу, автору підручника для учнів 5-11 класів „Соломоппетіння".

2. Головному фінансовому управлінню Тернопільської обласної державної адміністрації передбачити у проекті обласного бюджету на 2009 рік кошти, необхідні на виплату грошової частини премії відповідно до пункту 16 Положення про обласні премії в галузі культури.

3. Управлінню культури Тернопільської обласної державної адміністрації забезпечити церемонію вручення обласних премій в галузі культури лауреатам премій па урочистому засіданні представників обласних організацій національних творчих спілок, літературно-мистецьких об'єднань, фондів, музейних та інших установ у першому кварталі 2009 року.

4. Відповідно до пункту 14 положення про обласні премії в галузі культури дане розпорядження оприлюднити у пресі, електронних засобах масової інформації.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації Шевчука Ф.Н. та заступника голови Тернопільської обласної ради - керуючого справами виконавчого апарату Тернопільської обласної ради Кухарського Т.В.

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації
Ю.В.Чижмарь

Голова Тернопільської обласної ради
М.А.Миколенко

Джерела[ред.]

  • Розпорядження Тернопільської обласної державної адміністрації та обласної ради від 21 січня 2009 року № 40 Про присудження обласних премій в галузі культури за підсумками 2008 року


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).