Розпорядження голови Дніпровської міської ради №2-р від 01.05.2017 «Про виготовлення та встановлення меморіальної дошки Загінайчєнко С. Ю.»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Розпорядження голови Дніпровської міської ради №2-р від 01.05.2017 «Про виготовлення та встановлення меморіальної дошки Загінайчєнко С. Ю.»
Дніпровська міська рада
Дніпро: 2017
Coat of arms of Dnipro.svg
ДНІПРОВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

05.01.2017

2-р


Про виготовлення та встанов­лення
меморіальної дошки Загінайчєнко С. Ю.


Відповідно до Закону України «Про охорону культурної спадщини», враховуючи лист департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради від 20.12.2016 вх. № 8/5180:


1. Дозволити Національній академії наук України виготовити та встановити за рахунок благодійних внесків меморіальну дошку на фасаді будівлі за адресою: вул. Дмитра Яворницького, 70, м. Дніпро Загінайченко Світлані Юріївні, видатному вченому, доктору фізико-математичних наук, номінанту на Нобелівську премію з хімії за 2016 р.

2. Національній академії наук України:

2.1. Погодити з головним архітектурно-планувальним управлінням департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпропетровської міської ради місце розташування меморіальної дошки (п. 1 цього розпорядження).

2.2. Забезпечувати утримання меморіальної дошки в належному стані.

3. Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради сприяти у вирішенні організаційних питань щодо виготовлення та встановлення меморіальної дошки (п. 1 цього розпорядження).

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Шикуленка О. В.


Міський голова

В.о. міського голови

М. О. Лисенко

(підпис)


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).