Рішення Гориглядівської сільської ради від 19 серпня 2004 року № 65

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рішення Гориглядівської сільської ради від 19 серпня 2004 року № 65 Про затвердження герба села Горигляди
Гориглядівська сільська рада
2004


ГОРИГЛЯДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Монастириського району Тернопільської області
ЧЕТВЕРТЕ СКЛИКАННЯ
ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ

19 серпня 2004 року № 65
село Горигляди

Про затвердження герба
села Горигляди

Розглянувши та обговоривши опис проекту герба с. Горигляди (автор – доктор гуманітарних наук (історія) Ткачов Сергій Васильович погодженого директором Тернопільського архіву, директором Українського геральдичного товариства п. Богданом Хаварівським 25.06.2004 року Гориглядівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити проект герба с. Горигляди, як герб с. Горигляди Монастириського району Тернопільської області (зображення герба та його опис додаються).

Сільський голова

Г.Д.Дикунова

Джерела[ред.]

  • Рішення Гориглядівської сільської ради від 19 серпня 2004 року № 65 Про затвердження герба села Горигляди


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).