Рішення Залісянської сільської ради №510 від 12.09.2018 «Про затвердження символіки села Залісся»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рішення Залісянської сільської ради №510 від 12.09.2018 «Про затвердження символіки села Залісся» (2018
Залісянська сільська рада
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI
Рішення
Lesser Coat of Arms of Ukraine.svg
Україна
ЗАЛІСЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ


РІШЕННЯ
Залісянської сільської ради
(29-та сесія 7-го скликання )

від 12 вересня 2018 року № 510

Про затвердження символіки села Залісся

Враховуючи важливе значення символіки у процесі національного відродження села Залісся та з метою утвердження місцевого самоврядування, збереження автентичності та традицій села, відповідно до ст.. 22 п.25, ст.. 26 п.49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», методичних рекомендацій з питань геральдики і прапорництва областей, районів у містах та територіальних громадах міст, селищ і сіл, комісії державних нагород та геральдики, враховуючи історичні, культурні, соціально-економічні та інші місцеві особливості і традиції громади, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити ескізи символіки сільської ради с. Залісся.

1.1 Герб та прапор села Залісся (Дотаток 1)

2. Затвердити «Положення про зміст і опис Герба і Прапора та про порядок використання символіки сільської ради с. Залісся»

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря сільської ради.

Залісянський сільський голова

О.В. Копистинська


ЗАТВЕРДЖЕНО
рішенням сесії
Залісянської сільської ради
від 12.09.2018 №410

ПОЛОЖЕННЯ
про герб і прапор села Залісся
1. Загальні положення

Герб та прапор є символами сільського самоврядування, відображає історію традиції села. Герб та прапор села Залісся Чортківського району Тернопільської області зробили А. Гречилом та М. Огородником.

2. Опис герба

У золотому полі 6 синіх кристалів у зірку, на широкому зеленому бордюрі — 8 золотих дубів.

3. Опис прапора

Квадратне полотнище, у центрі на жовтому квадраті з розміром сторони в ½ сторони прапора 6 синіх кристалів, покладених у зірку; на широкій зеленій лиштві — 8 жовтих дубів.

Сині кристали уособлюють місцеву карстову печеру з кристалічними формами, а розміщення їх «у зірку» символізує назву хутора Млинки, де вона розташована. Зелене поле і дуби вказує на назву села. Також 8 дубів занесені до пам’яток природи місцевого значення.

4. Розміщення герба та прапора

Герб та прапор села може розміщуватися:

- на фасаді будинку та у приміщення Залісянської сільської ради; у приміщенні керівниківа сільської ради;

- підприємства, устранови, організації села Залісся можуть використовувати зображення герба для рекламних заходів з дозволу сільського голови, секретар'я сільської ради.

5. Виконання рішення

Положення про герб та прапор села Залісся обов'язкове для виконання всіма підприємствами, установами, організаціями села незалежно від форм власності.

Залісянський сільський голова

О.В. Копистинська

Zalissia-coat-of-arms.svg
Zalissia-flag.svg


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).