Рішення Кременецької міської ради від 28.04.1995

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рішення Кременецької міської ради від 28 квітня 1995 Про затвердження символів міста Кременець
Кременецька міська рада
1995

Кременецька міська Рада народних депутатів
Двадцять друге скликання
Третя сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від "28" квітня 1995 року

Про затвердження символів міста Кременець.

Розглянувши описи та запропоновані взірці герба та хоругви міста, враховуючи погодження обласної художньої Ради і беручи до уваги, що Магдебурське право місту було надано 9 /18/ травня 1438 року, міська Рада народних депутатів

в и р і ш и л а:

1. Затвердити герб міста Кременець /взірець та опис додається/.

2. Затвердити хоругву міста Кременець /взірець та опис додається/.

3. На відзначення знаменної події в історії Кременця відзначити ДЕНЬ МІСТА у найблищу до 18 Травня неділю.

Голова міської Ради

А.А.Гуславський

ОПИС ГЕРБА МІСТА КРЕМЕНЕЦЬ

У синьому полі на вершині зеленої трапеціоподібної гори, яка виростає знизу, срібна руїна замку у вигляді вежі зі стрільчастою аркоюбрами, квадратним вікном угорі і фрагментами стін зліва і справа. У верхній праві й частині щита на червоному тлі срібний хрест із розширеними кінцями.

ОПИС ХОРУГВИ МІСТА КРЕМЕНЕЦЬ

Лист хоругви поділений на чотири рівні квадрати. У синьому полі нижнього з вільного кінця квадрата на вершині зеленої трапеціоподібної гори, яка виростає знизу, срібна руїна замку у вигляді вежі з стрільчастою аркою брами, квадратним вікном угорі і фрагментами стін зліва і справа; у верхньому від древка квадраті та червоному тлі срібний хрест із розширеними кінцями; два інші поля - жовті.

Джерела[ред.]

  • Рішення Кременецької міської ради від 28 квітня 1995 Про затвердження символів міста Кременець


Ця робота перебуває у суспільному надбанні відповідно до статті 8 Закону України від 1 грудня 2022 року № 2811-IX «Про авторське право і суміжні права», де зазначається, що не є об'єктами авторського права:

  • вираження народної творчості (фольклор);
  • акти органів державної влади, органів місцевого самоврядування, офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного і судового характеру (закони, укази, постанови, рішення, державні стандарти тощо), а також їх проекти та офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право особливого роду (sui generis).