Перейти до вмісту

Рішення Новомосковської районної ради від 7 грудня 2011 року № 4-8 VI

Матеріал з Вікіджерел
Рішення Новомосковської районної ради від 7 грудня 2011 року № 4-8/VI «Про надання згоди на створення ландшафтних заказників місцевого значення»
Новомосковська районна рада
2011
УКРАЇНА
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
НОВОМОСКОВСЬКА РАЙОННА РАДА
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ШОСТОГО СКЛИКАННЯ
ВОСЬМА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

7 грудня 2011 року

№ 4-8/VI

Про надання згоди на створення ландшафтних заказників місцевого значення

Розглянувши проекти створення об'єктів природно-заповідного фонду на території Новомосковського району, розроблені у відповідності до ст. 15 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», ст. 23,24 Закону України «Про природно-заповідний фонд України», керуючись п.24 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки комісії районної ради з питань рекреаційної зони та охорони довкілля, районна рада вирішила:

1. Дати згоду на створення наступних об'єктів:

 - ландшафтний заказник місцевого значення «Річка Татарка»;
 - ландшафтний заказник місцевого значення «Річка Підпільна»;
 - ландшафтний заказник загальнодержавного значення «Балка Чернеча»;
 - ландшафтний заказник місцевого значення «Річка Лозуватка»;
 - ландшафтний заказник місцевого значення «Мар’янівсько-Кулебівський»;
 - ландшафтний заказник місцевого значення «Витоки річки Губинихи»

2. Створення регіонального ландшафтного парку «Самарські плавні» погодити за умови внесення змін до проекту в частині виключення земельних ділянок, розташованих біля автодороги, які згідно розробленого проекту підлягають внесенню у межі ландшафтного парку «Самарські плавні». Зазначені зміни обґрунтовані обставинами, за якими створення ландшафтного парку біля автодороги може негативно вплинути на популяції рослинного та тваринного світу.

3. Оголошення ландшафтних заказників та ландшафтного парку проводиться без вилучення земельних ділянок, водних та інших об’єктів у власників та землекористувачів.

4. На території ландшафтних заказників обмежується або забороняється діяльність, що суперечить цілям і завданням заказників, передбачених положеннями про заказники.

5. Господарська, наукова та інша діяльність, яка не суперечить цілям і завданням заказника, проводиться у відповідності з чинним природоохоронним законодавством.

6. Власники та користувачі земельних ділянок, водних та інших природних об'єктів, оголошених ландшафтними заказниками, зобов'язані забезпечити режим їх охорони та збереження.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію районної ради з питань рекреаційної зони та охорони довкілля (Таран А.М.).Голова районної ради М.Сухий


Ця робота перебуває у суспільному надбанні відповідно до статті 8 Закону України від 1 грудня 2022 року № 2811-IX «Про авторське право і суміжні права», де зазначається, що не є об'єктами авторського права:

  • вираження народної творчості (фольклор);
  • акти органів державної влади, органів місцевого самоврядування, офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного і судового характеру (закони, укази, постанови, рішення, державні стандарти тощо), а також їх проекти та офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право особливого роду (sui generis).