Рішення Підгаєцької районної ради від 28 листопада 2011 року № 101

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рішення Підгаєцької районної ради від 28 листопада 2011 року № 101 Про символіку (герб, хоругву) Підгаєцького району
Підгаєцька районна рада
2011


ПІДГАЄЦЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
ДЕВ'ЯТА (позачергова) СЕСІЯ
РІШЕННЯ

28 листопада 2011 р
Про символіку (герб, хоругву) Підгаєцького району

№ 101

Розглянувши протоколом засідання конкурсної комісії при Підгаєцькій районній раді з питань визначення кращого проекту символіки (гербів, хоругви) Підгаєцького району № 2 від 10.11.2011 року, протокол постійної депутатської комісії з питань культури, духовного відродження, депутатської діяльності та етики №1 від 16.11.2011 року, заслухавши авторів проектів символіки (гербів, хоругви) Підгаєцького району Карого В.Б., Цимбалюк А.В., думку депутатів районної ради: Штай Г.С., Головатого В.І., Федіва П.І., Рудого М.В. та керуючись ст..22 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити ескізи символіки (герба, хоругви) Підгаєцького району автора Цимбалюк А.В., як офіційну символіку (герб, хоругву) Підгаєцького району. (згідно з додатками № 1, 2, 3).

2. Винести на розгляд чергової сесії районної ради Положення про зміст, опис та порядок використання символіки Підгаєцького району.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови Підгаєцької районної ради Кравченко Н.С.

Голова районної ради

І.П.Баран

Джерела[ред.]

  • Рішення Підгаєцької районної ради від 28 листопада 2011 року № 101 Про символіку (герб, хоругву) Підгаєцького району


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).