Рішення Тернопільської районної ради від 30 листопада 2006 року № 61

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рішення Тернопільської районної ради від 30 листопада 2006 року № 61 Про символіку (герб, хоругву та відзнаку) Тернопільського району (2006
Тернопільська районна рада


УКРАЇНА
ТЕРНОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
п'ятого скликання
четверта сесія
РІШЕННЯ

Від «30» листопада 2006 р. № 61
м. Тернопіль

Про символіку (герб, хоругву та відзнаку)
Тернопільського району

Розглянувши висновки конкурсної комісії відкритого конкурсу на кращий проект символіки району та президії районної ради, керуючись ст. 22,43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада:

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити символіку (герб, хоругву та відзнаку) Тернопільського району.

2. Затвердити Положення про зміст, опис символіки" Тернопільського району.

3. Постійним комісіям з питань розвитку української національної культури та туризму, духовності і засобів масової інформації, з питань законності, правової політики та боротьби зі злочинністю протягом двох місяців розробити положення про надання дозволу на використання символіки (герба та хоругви) Тернопільського району з комерційною метою.

4. Виплатити грошову винагороду переможцю конкурсу на кращий проект символіки в сумі 2 000 грн. та заохочувальну винагороду другому учаснику конкурсу в сумі 500 грн.

5. Контроль за виконанням даного рішення доручити постійній комісії з питань розвитку української національної культури та туризму, духовності і засобів масової інформації.

Голова районної ради

В.С.ДІДУХ

Джерела[ред.]

  • Рішення Тернопільської районної ради від 30 листопада 2006 року № 61 Про символіку (герб, хоругву та відзнаку) Тернопільського району


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).