Рішення Чортківської міської ради від 18 червня 2015 року № 128

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рішення Чортківської міської ради від 18 червня 2015 року № 128 Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чорткова» (2015
Чортківська міська рада
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI
Lesser Coat of Arms of Ukraine (bw).svg
ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
п'ятдесят третьої сесії
шостого скликання

від 18 червня 2015 року № 182

Про присвоєння звання «Почесний
громадянин міста Чорткова»

Розглянувши пропозицію депутатів міської ради, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення міської ради від 25 квітня 2013 року № 181, Чортківська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Присвоїти звання «Почесний громадянин м. Чорткова» Ільяшенко Роману Ігоровичу, учаснику АТО - посмертно.

2. Відзнаку, посвідчення та Диплом «Почесного громадянина м. Чорткова» вручити під час святкування Дня міста Чорткова 12 липня 2015 року матері Ільяшенко Романа Ігоровича - Ільяшенко Тетяні Ісідорівні.

3. Ім’я Ільяшенко Романа Ігоровича занести до «Книги почесних громадян міста Чорткова».

4. Дане рішення набуває чинності з моменту його оголошення на урочистій церемонії присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чорткова».

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань дотримання законності, охорони громадського порядку та депутатської етики.

6. Секретарю міської ради оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Чортківської міської ради та в газеті «Чортківський вісник».

Чортківський міський голова

М. В. ВЕРБІЦЬКИЙ

Джерела[ред.]


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).