Рішення Чортківської міської ради від 25 квітня 2013 року № 182

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рішення Чортківської міської ради від 25 квітня 2013 року № 182 Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чорткова» (2013
Чортківська міська рада
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI
Lesser Coat of Arms of Ukraine (bw).svg
ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
|
{{largerтридцять першої сесії
шостого скликання
}}

від 25 квітня 2013 року № 182

Про присвоєння звання «Почесний
громадянин міста Чорткова»

Розглянувши клопотання голови Громадської ради при Чортківській міській раді Павліва П.В., керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення міської ради від 25 квітня 2013 року № 181 та беручи до уваги пропозиції депутатів Чортківської міської ради,

Чортківська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Присвоїти звання «Почесний громадянин м. Чорткова» Білику Любомиру Степановичу, Мотюку Мирославу Павловичу, Губіцькому Володимиру Івановичу, Макотерському Юхиму Фотійовичу.

2. Відзнаку, посвідчення та Диплом «Почесного громадянина м. Чорткова» Білику Л.С. вручити 09 травня 2013 року під час святкування ювілею; Мотюку М.П., Губіцькому В.І., Макотерському Ю.Ф. – до Дня святкування м. Чорткова 2013 р.

3. Ім’я Білика Л.С., Мотюка М.П., Губіцького В.І. та Макотерського Ю.Ф. занести до «Книги почесних громадян міста Чорткова».

4. Секретарю міської ради оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Чортківської міської ради та в газеті «Чортківський вісник».

Чортківський міський голова

М. В. ВЕРБІЦЬКИЙ

Джерела[ред.]


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).