Рішення виконкому Вінницької обласної ради від 20.12.1961 «Про утворення сільських Рад»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рішення виконкому Вінницької обласної Ради депутатів трудящих № 792 від 20 грудня 1961 «Про утворення сільських Рад» (1961
Виконком Вінницької обласної Ради депутатів трудящих
Про утворення сільських Рад
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI
Видання: Вінниця: 1961.
РІШЕННЯ № 792
виконкому Вінницької обласної Ради депутатів трудящих

від 20 грудня 1961 року

Про утворення сільських Рад

З метою покращання керівництва господарським і культурним будівництвом і обслуговування населення укрупнених сільських Рад, та за згодою Міністерства фінансів УРСР, виконком обласної Ради депутатів трудящих

РІШИВ:

Утворити Суботівську сільську Раду з центром в селі Суботівка, вилучивши його з підпорядкування Ярузької сільської Ради.

Утворити Курашовецьку сільську Раду з центром в селі Курашівці, в складі сіл: Курашівці, Посухів і селищ Діхтярка та Яр, вилучивши їх з підпорядкування Снітківської сільської Ради.

Утворити Довгалівську сільську Раду з центром в селі Довгалівка, в складі сіл: Довгалівка, Мар'янівка, вилучивши їх з підпорядкування Збаржівської сільської Ради.

Утворити Кожанську сільську Раду з центром в селі Кожанка, в складі сіл: Кожанка, Бартошівка, вилучивши їх з підпорядкування Очитківської сільської Ради.

Утворити Вітавську сільську Раду з центром в селі Вітава, в складі сіл: Вітава, Грижинці, вилучивши їх з підпорядкування Сутиської сільської Ради.

Утворити Краснянську сільську Раду з центром в селі Краснянка, в складі сіл: Краснянка, Круги, Майдан, вилучивши їх з підпорядкування Новоміської сільської Ради.

Утворити Мервинецьку сільську Раду з центром в селі Мервинці, вилучивши його з підпорядкування Бабчинецької сільської Ради.

Утворити Сокільську сільську Раду з центром в селі Сокіл, вилучивши його з підпорядкування Моївської сільської Ради.

Утворення нових сільських Рад провести в межах загальної чисельності апарату по сільських Радах області, яка затверджена на 1962 рік.


Голова виконкому обласної Ради депутатів трудящих

Ю. ШЕВЦОВ

Секретар виконкому обласної Ради депутатів трудящих

Г. КОСАКІВСЬКИЙ


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).