Рішення виконкому Вінницької обласної ради від 6.7.1957 «Про віднесення смт Хмільник, Хмільницького району та села Тростянець …»

Матеріал з Вікіджерел
Рішення виконкому Вінницької обласної Ради депутатів трудящих № 410 від 6 липня 1957 «Про віднесення селища міського типу Хмільник, Хмільницького району та села Тростянець, Тростянецького району до категорії міст та селищ районного підпорядкування»
Виконком Вінницької обласної Ради депутатів трудящих
Вінниця: 1957
Про віднесення селища міського типу Хмільник, Хмільницького району та села Тростянець, Тростянецького району до категорії міст та селищ районного підпорядкування
ДАВіО, Ф. Р-2700, оп. 6, од.зб. 1103, л. 19–20


РІШЕННЯ № 410
виконкому Вінницької обласної Ради депутатів трудящих

від 6 липня 1957 року

Про віднесення селища міського типу Хмільник, Хмільницького району та села Тростянець, Тростянецького району до категорії міст та селищ районного підпорядкування

Виконком обласної Ради депутатів трудящих

РІШИВ:

1. Віднести селище міського типу Хмільник Хмільницького району до категорії міст районного підпорядкування, з збереженням за містом існуючого найменування.

Включити в смугу міста Хмільник населені пункти: Слободу, Сидориху і частину села Будків, розташовану на захід залізничної колії, Будківської сільської Ради, Мазурівку і Порубинці Соколівської сільської Ради, Угринівку Голодьківської сільської Ради депутатів трудящих.

2. Віднести село Тростянець сільського типу Тростянецького району до категорій селищ міського типу з збереженням за селищем існуючого найменування.


Заступник голови виконкому обласної Ради депутатів трудящих

Ю. ШЕВЦОВ



Ця робота перебуває у суспільному надбанні відповідно до статті 8 Закону України від 1 грудня 2022 року № 2811-IX «Про авторське право і суміжні права», де зазначається, що не є об'єктами авторського права:

  • вираження народної творчості (фольклор);
  • акти органів державної влади, органів місцевого самоврядування, офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного і судового характеру (закони, укази, постанови, рішення, державні стандарти тощо), а також їх проекти та офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право особливого роду (sui generis).