Список депутатів Дзержинської районної в м. Харкові ради V скликання
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Список депутатів Дзержинської районної в м. Харкові ради V скликання автор невідомий |
Джерело: Депутатский корпус, Комиссии Стаття в Вікіпедії |
Список депутатів Дзержинської районної в м. Харкові ради V скликання[ред.]
Список депутатів Дзержинської районної в м. Харкові V скликання (всього - 44 особи):
А[ред.]
- Акопян Павлуш Ашотович
- Андрєєв Геннадій Віталійович
- Андрієнко Ігор Олександрович
- Апостол Олександр Іванович
Б[ред.]
- Белявцева Вікторія Володимирівна
- Бескоровайна Лариса Олександрівна
- Білоусов Олександр Миколайович
- Брицька Ірина Віталіївна
В[ред.]
- Воробйов Дмитро Євгенович
Г[ред.]
- Гутянський Тарас Анатолійович
Д[ред.]
- Давиденко Володимир Миколайович
- Дрожжина Тетяна Володимирівна
- Друзенко Сергій Вікторович
- Дулуб Валентин Григорович
Є[ред.]
- Євдокимова Олена Віталіївна
Ж[ред.]
- Жуков Ігор Миколайович
К[ред.]
- Казанжиєва Неллі Василівна
- Касьяненко Вікторія Володимирівна
- Кіценко Олександр Михайлович
- Клименко Сергій Володимирович
- Котковський Володимир Романович
- Курашов Костянтин Михайлович
- Кучко Сергій Анатолійович
Л[ред.]
- Лежебоков Іван Васильович
- Літвіненко Юрій Юрійович
М[ред.]
- Масько Леонід Валентинович
- Мироненко Ігор Дмитрович
- Міхальков Ігор Леонідович
- Мороз Світлана Леонідівна
- Морозов Борис Олексійович
П[ред.]
- Почапський Максим Дмитрович
- Прокопенков Валерій Іванович
Р[ред.]
- Руденко Світлана Олександрівна
С[ред.]
- Саприкін Микола Іванович
- Слінько Сергій Вікторович
- Станчик В’ячеслав Олександрович
- Стерін Олександр Львович
- Столяренко Сергій Леонідович
Т[ред.]
- Тюріна Людмила Михайлівна
У[ред.]
- Усачов Сергій Веніамінович
Ц[ред.]
- Цапікова Галина Сергіївна
- Цегольник Олександр Миколайович
Ч[ред.]
- Чумаченко Олена Станіславівна
Ш[ред.]
- Шкіль Іван Іванович
Cклад депутатських фракцій Дзержинської районної в м. Харкові V скликання[ред.]
Склад постійних комісій Дзержинської районної в м. Харкові V скликання[ред.]
Комісія з економіки і фінансів[ред.]
- Апостол Олександр Іванович
- Касьяненко Вікторія Володимирівна
- Курашов Костянтин Михайлович
- Літвіненко Юрій Юрійович
- Міхальков Ігор Леонідович
- Мороз Світлана Леонідівна
- Тюріна Людмила Михайлівна
Комісія з житлово-комунального господарства і екології[ред.]
- Андрієнко Ігор Олександрович
- Воробйов Дмитро Євгенович
- Кіценко Олександр Михайлович
- Масько Леонід Валентинович
- Слінько Сергій Вікторович
- Цегольник Олександр Миколайович
- Шкіль Іван Іванович
Комісія з охорони здоров’я та соціального захисту населення[ред.]
- Гутянський Тарас Анатолійович
- Лежебоков Іван Васильович
- Станчик В’ячеслав Олександрович
- Прокопенков Валерій Іванович
- Стерін Олександр Львович
- Усачов Сергій Веніамінович
- Чумаченко Олена Станіславівна
Комісія з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку[ред.]
- Акопян Павлуш Ашотович
- Андрєєв Геннадій Віталійович
- Давиденко Володимир Миколайович
- Жуков Ігор Миколайович
- Казанжиєва Неллі Василівна
- Клименко Сергій Володимирович
- Мироненко Ігор Дмитрович
- Столяренко Сергій Леонідович
Комісія з питань освіти і гуманітарної політики[ред.]
- Бескоровайна Лариса Олександрівна
- Білоусов Олександр Миколайович
- Дрожжина Тетяна Володимирівна
- Кучко Сергій Анатолійович
- Цапікова Галина Сергіївна
Комісія з ресурсів і споживчого ринку[ред.]
- Белявцева Вікторія Володимирівна
- Брицька Ірина Віталіївна
- Євдокимова Олена Віталіївна
- Друзенко Сергій Вікторович
- Морозов Борис Олексійович
- Саприкін Микола Іванович