Список депутатів Ленінської районної в м. Харкові ради V скликання
Список депутатів Ленінської районної в м. Харкові ради V скликання автор невідомий |
Джерело: Депутатский корпус Ленинского районного совета V созыва, Постоянные комиссии Стаття в Вікіпедії |
Список депутатів Ленінської районної в м. Харкові ради V скликання[ред.]
Список депутатів Ленінської районної в м. Харкові ради V скликання (всього - 40 осіб):
А[ред.]
- Андрющенко Володимир Володимирович
Б[ред.]
- Бондаренко Сергій Миколайович
- Бутенко Вячеслав Петрович
Г[ред.]
- Гордієнко Іван Якимович
Д[ред.]
- Декалін Олексій Юрійович
- Домбровський Володимир Станіславович
- Євтушенко Валентина Олексіївна
З[ред.]
- Замковий Олексій Семенович
- Зарудна Ганна Сергіївна
І[ред.]
- Ігнатієва Наталя Василівна
К[ред.]
- Карапетьян Юрій Костянтинович
- Карпович Василь Миколайович
- Каспарянц Рубен Ренгардович
- Коваленко Віталій Якович
- Кондратюк Борис Григорович
Л[ред.]
- Лещенко Олександр Олексійович
- Луценко Ігор Іванович
- Лях Юрій Вікторович
М[ред.]
- Макарова Алла Володимирівна
- Максимов Олексій Михайлович
- Маслій Микола Іванович
Н[ред.]
- Номеровський Анатолій Іванович
- Носатюк Ірина Вікторівна
О[ред.]
- Обозний Борис Олександрович
- Осипович Валентина Адамівна
П[ред.]
- Пашала Віктор Олександрович
- Порожній Микола Олександрович
- Пташний Олексій Олегович
Р[ред.]
- Рєзник Людмила Миколаївна
- Рогов Віктор Порфирович
С[ред.]
- Скляр Олександр Борисович
- Слабко Сергій Олексійович
Т[ред.]
- Тупіцин Юрій Миколайович
У[ред.]
- Удовенко Володимир Іванович
Ф[ред.]
- Федоров Вадим Володимирович
Х[ред.]
- Хухрянський Сергій Петрович
Ш[ред.]
- Шаленко Тетяна Миколаївна
- Шестаков Володимир Миколайович
Я[ред.]
- Яременко Олександр Васильович
- Яценко Сергій Михайлович
Cклад депутатських фракцій Ленінської районної в м. Харкові ради V скликання[ред.]
Склад постійних комісій Ленінської районної в м. Харкові ради V скликання[ред.]
Комісія з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету та фінансів[ред.]
- Лещенко Олександр Олексійович, голова
- Бондаренко Сергій Миколайович, голова
- Маслій Микола Іванович, голова
- Удовенко Володимир Іванович, заступник голови
- Тупіцин Юрій Миколайович, секретар
- Зарудна Ганна Сергіївна
- Пашала Віктор Олександрович
- Замковий Олексій Семенович
Комісія з питань промисловості, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва та споживчого ринку[ред.]
- Яценко Сергій Михайлович, голова
- Каспарянц Рубен Ренгардович, заступник голови
- Декалін Олексій Юрійович, секретар
- Макарова Алла Володимирівна
- Кондратюк Борис Григорович
- Федоров Вадим Володимирович
- Карапетьян Юрій Костянтинович
Комісія з питань праці, соціального захисту населення та охорони здоров'я[ред.]
- Шаленко Тетяна Миколаївна, голова
- Коваленко Віталій Якович, заступник голови
- Карпович Василь Миколайович, секретар
- Шестаков Володимир Миколайович
- Бутенко Вячеслав Петрович
Комісія з питань освіти, культури, фізкультури, спорту, сім'ї та молоді[ред.]
- Луценко Ігор Іванович, голова
- Євтушенко Валентина Олексіївна, заступник голови
- Носатюк Ірина Вікторівна, секретар
- Пташний Олексій Олегович
- Слабко Сергій Олексійович
Комісія з питань депутатської діяльності і етики та забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян[ред.]
- Домбровський Володимир Станіславович, голова
- Скляр Олександр Борисович, заступник голови
- Хухрянський Сергій Петрович, секретар
- Андрющенко Володимир Володимирович
- Ігнатієва Наталя Василівна
Комісія з питань будівництва, житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища[ред.]
- Порожній Микола Олександрович, голова
- Гордієнко Іван Якимович, голова
- Яременко Олександр Васильович, застпуник голови
- Лях Юрій Вікторович, секретар
- Рєзник Людмила Миколаївна
- Рогов Віктор Порфирович