Статут Організації Об'єднаних Націй/Розділ XIX

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Розділ XIX
Ратифікація та підписання

Стаття 110

1. Даний Статут підлягає ратифікації його державами, що підписали його, відповідно до їхньої конституційної процедури.

2. Ратифікаційні грамоти повинні здаватися на зберігання Уряду Сполучених Штатів Америки, який сповіщатиме про здавання на зберігання кожної грамоти всі держави, що підписали Статут, а також Генерального Секретаря Організації, коли він буде призначений.

3. Даний Статут набере чинності після здавання на зберігання ратифікаційних грамот Китайською Республікою, Францією, Союзом Радянських Соціалістичних Республік, Об’єднаним Королівством Великобританії та Північної Ірландії, Сполученими Штатами Америки й більшістю інших держав, що підписали Статут. Після цього Урядом Сполучених Штатів Америки буде складений протокол про здавання на зберігання ратифікаційних грамот, копії з якого будуть розіслані всім державам, що підписали Статут. 4. Держави, що підписали даний Статут, які ратифікують його після того, як він набере чинності, стануть Первісними Членами Організації Об’єднаних Націй від дня здавання ними на зберігання своїх відповідних ратифікаційних грамот.

Стаття 111

Даний Статут, китайський, французький, російський, англійський та іспанський тексти якого є автентичними, зберігатиметься в архіві Уряду Сполучених Штатів Америки. Цей Уряд перепроваджує копії Статуту, належним чином завірені, Урядам усіх інших його держав, що підписали.

На посвідчення чого представники Урядів Об’єднаних Націй підписали Даний Статут.

Складено в місті Сан-Франциско, червня двадцять шостого дня, тисяча дев’ятсот сорок п’ятого року.