Сторінка:«Вільна Україна». Число 4. 1906.pdf/9

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана
„ВІЛЬНА УКРАЇНА”
ПОЛІТИЧНО-ЛІТЕРАТУРНО-НАУКОВИЙ
М І С Я Ч Н И К

виходить в останніх числах кожного місяця книжн. в 5-6 аркушів друку. Постійні співробітники журнала: Арабажин К., Бич Л., Вороний М., Винниченко (деде) В., Дорошенко В., Ільченко А., Коцюбинський М., Личко Ів., Леся Українка, Мова Л., Новодворський О., Понятенко П., Петлюра С., Порш М., Стешенко Ів., Тагон С., Ткаченко Микита, Ткаченко Микола (штука), Чацкий М.,Чернявський М., Шабленко А., Шадлун М., Ерастов С., та иньші. Із-за кордону згодилиоь писать: Гал. (Женева), Ганкевич М.(Галичина), Жук (Батуринський Англія), Кобилянська Ол. (Буковина), Ленінський (Галичина), Крейчі Ф. (Чехія), Немец Антін (Чехія, головний редактор "Ргаwо Lidu"), Панейко В. (Галичина), Соукуп Ф. Д-р (Чехія). Стефаник В. (Галичина), Шмергаль Б. Д-р (Чехія). Ціна "ВІЛ. УКР.": У Росії—на рік З карб.; ½ року—1 карб. 80 коп; в иньші держави на рік 5 карб.; на ½ рок. З карб. Окрема книжка коштуе 30 коп. (без пересилки), коли книжка має не більш 6 аркушів; з побільшеннєм розміру, ціна окремих книжок відповідно побільшується.

Передплачувати можна:

1) В Петербурзі: в редакції: (Невський пр., 139, п. 60), в книгарні Т-ва «Вольф», (Невський пр., Гостин. двор, № 18), в книгарні "Труд" (Невський, 60), в книгарні В. П. Кранифельд (Англійскнй пр., 40); 2) в Киіві—в книгарні «Київської Старини» (Безаківська, 14) і видавництві О. Компанейца (Крещатик 54); З) в Харъкові—в городській публичній библіотеці; 4) в Катеринодарі-в книжному кіоску (Угол Красної і Соборної вул). Окремі книжки продаються по всіх значних книгарняхъ, а въ Петербурзі окрім того щей в кіосках д. Пташникова і у газетчиків. Книгарні, що будуть приймати передплату, зоставляютъ за це собі 5% з ціни; за продаж в роздріб книгарям

робиться звичайна скидка.
Оголошення приймаються виключно в конторі редакції (С.-Петербург, Невск., 139—60) по ціні: за цілу сторінку 25 карб.,за ½ стор.—13 карб.,за ¼ стор.—7 карб. за кожен раз.
Контора редакції відчинена що-денно з 6 до 7 ½: годин веч.
Рукописи редакція прохає писати правописом—кулішівкою і лише з одного боку листа. До кожного рукопису повинна бути приложен підпис автора і його адреса.

Не приняті до "ВІЛ. УКР." праці вертаються авторам за їх власний кошт. По 3-х місяцях, коли автор не візьме, знищуються.

На відповіді треба присилати почтові марки.

Відповідальний редактор видавець Антон Шабленко.