Сторінка:Відомості Верховної Ради 1944-1945.djvu/430

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


Матерів, які народили та виховали вісім дітей

Орденом «Материнська слава» II ступеня

1. Бідненко Горпину Іванівну — колгоспницю села Салтикове, Дубов'язівського району.
2. Гончаренко Віру Костянтинівну — колгоспницю хутора Михайлівка, Сумського району.
3. Зимовець Парасковію Лаврентіївну — домашню господарку міста Конотоп.
4. Ільєнко Дарію Гаврилівну — домашню господарку села Дубов'язівка, Дубов'язівського району.
5. Січкар Ганну Гнатівну — домашню господарку міста Кролевець.
6. Солдатенко Парасковію Юхимівну — колгоспницю села Землянка, Дубов'язівського району.
7. Худенко Тетяну Павлівну — колгоспницю села Добротове, Кролевецького району.

Матерів, які народили та виховали сім дітей

Орденом «Материнська слава» III ступеня

1. Горову Ольгу Тихонівну — колгоспницю села Подолки, Синівського району.
2. Гребенник Олександру Олександрівну — домашню господарку міста Конотоп.
3. Данилевську Горпину Яковлівну — колгоспницю села Сватки, Синівського району.
4. Завгородню Ганну Кирилівну — колгоспницю села Сем'янівка, Дубов'язівського району.
5. Зубченко Оксану Пилипівну — колгоспницю села Подолки, Синівського району.
6. Лебедь Уляну Дмитрівну — домашню господарку міста Конотоп.
7. Мариніч Варвару Павлівну — домашню господарку міста Суми.
8. Масик Ольгу Захарівну — колгоспницю села Сем'янівка, Дубов'язівського району.
9. Неровню Олену Марківну — домашню господарку міста Кролевець.
10. Обухівську Пелагію Юхимівну — колгоспницю села Сваркове, Шалигинського району.
11. Онищенко Парасковію Василівну — колгоспницю села Колядинець, Синівського району.
12. Постовалову Марію Іонівну — домашню господарку міста Конотоп.
43. Сахнюк Марію Степанівну — колгоспницю села Сем'янівка, Дубов'язівського району.
14. Скида Марію Степанівну — колгоспницю села Ленінське, Кролевецького району.
15. Сліпченко Марину Трохимівну — колгоспницю села Колядинець, Синівського району.