Сторінка:Відомості Верховної Ради 1947.djvu/216

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Цю сторінку схвалено


Хутір Лєхово, Піщанської сільської Ради, іменувати хутір Копаївка.

Хутір Бадлова Межа, Пулемецької сільської Ради, іменувати хутір Межовий.


Голова Президії Верховної Ради Української РСР

Секретар Президії Верховної Ради Української РСР

м. Київ
7 червня 1946 р.


УКАЗ
Президії Верховної Ради УРСР
Про збереження історичних найменувань та уточнення і впорядкування існуючих назв сільських Рад і населених пунктів Миколаївської області

З метою збереження історичних найменувань та уточнення і впорядкування існуючих назв сільських Рад і населених пунктів Миколаївської області надалі іменувати:

Населені пункти Обухівської сільської Ради — село Обухівка і село Наградівка вважати за один населений пункт, який іменувати село Обухівка.

Населені пункти Ефінгарської сільської Ради — хутір Нейкарлсруе іменувати хутір Червона Зірка, село Ефінгар іменувати село Плющівка і Ефінгарську сільську Раду — Плющівська.

Село Новий Данціг іменувати село Виноградівка і Ново-Данцігську сільську Раду — Виноградівська.

Населені пункти Ново-Олександрівської сільської Ради — селище третього відділу радгоспу Баштанський іменувати селище Радгоспне, селище другого відділу радгоспу Баштанський іменувати селище Перемога, селище центральної садиби радгоспу Баштанський іменувати селище Баштанське.

Населені пункти Ново-Іванівської сільської Ради — хутір Київський і хутір Травень вважати за один населений пункт, який іменувати хутір Київський.

Населені пункти Христофорівської сільської Ради — село Христофорівка і село Балацьке вважати за один населений пункт, який іменувати село Христофорівка.