Сторінка:Відомості Верховної Ради 1947.djvu/296

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


д) з надходжень по податку з нетоварних операцій — 100%.

5. Доручити Раді Міністрів Української РСР, у відповідності з затвердженими Верховною Радою Української РСР сумами відрахувань до бюджетів місцевих Рад від податку з обороту, встановити по кожній області проценти відрахувань від цього податку.

6. Затвердити звіт про виконання державного бюджету Української РСР за 1945 рік по доходах — 8.502.527 тис. карб. і по видатках — 8.253.839 тис. карб., з перевищенням доходів над видатками в сумі 248.688 тис. карб.


Голова Президії Верховної Ради Української РСР

Секретар Президії Верховної Ради Української РСР

м. Київ
30 серпня 1946 р.


ЗАКОН
Про доповнення статті 18 Конституції Української РСР

Верховна Рада Української Радянської Соціалістичної Республіки постановляє:

В зв'язку з утворенням Херсонської та Закарпатської областей у складі Української Радянської Соціалістичної Республіки, викласти статтю 18 Конституції Української РСР в такому вигляді:

«Стаття 18. Українська Радянська Соціалістична Республіка складається з областей: Вінницької, Волинської, Ворошиловградської, Дніпропетровської, Дрогобицької, Житомирської, Закарпатської, Запорозької, Ізмаїльської, Кам'янець-Подільської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Ровенської, Сталінської, Станіславської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Чернівецької, Чернігівської».


Голова Президії Верховної Ради Української РСР

Секретар Президії Верховної Ради Української РСР

м. Київ
30 серпня 1946 р.