Сторінка:Відомості Верховної Ради 1947.djvu/344

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


271. Красноармійська виборча округа (центр — м. Красноармійське). Райони: Красноармійський і від Селидівського — сільські Ради: Галицинівська, Молотовська, Михайлівська, Ново-Троїцька, Олександрійська, Пустинська і Селидівська.

272. Мар'їнська виборча округа (центр — с-ще Мар'їнка). Райони: Мар'їнський, Великоновосілківський, Старомлинівський і від Селидівського — селищні Ради: Курахівстроївська і Курахівська, сільські Ради: Андріївська, Красненська, Кіровська, Ленінська і Ново-Селидівська.

273. Дзержинська виборча округа (центр —м. Дзержинськ). Райони: Дзержинський і від Авдіївського — сільські Ради: Архангельська, Новоселівська Перша, Новоселівська Друга, Орлівська, Первомайська і Уманська.

274. Макіївська сільська виборча округа (центр — м. Макіївка). м. Моспине, селищні і сільські Ради, підпорядковані Макіївській міській Раді; від Авдіївського району: м. Ясиновата, селищні Ради — Авдіївська Перша, Авдіївська Друга, Олександро-Григорівська і Скотоватська, сільські Ради — Михайлівська і Яковлівська.

275. Макіївська-Кіровська виборча округа (центр — м. Макіївка). Райони м. Макіївки: Кіровський, Кагановичський і Совєтський.

276. Макіївська-Центральноміська виборча округа (центр — м. Макіївка). Центральноміський район м. Макіївки.

277. Горлівська-Калінінська виборча округа (центр — м. Горлівка). Райони м. Горлівки: Калінінський і Центральноміський.

278. Горлівська-Микитівська виборча округа (центр — м. Горлівка). Микитівський район м. Горлівки і підпорядковані Горлівській міській Раді селищні і сільські Ради.

279. Єнакіївська міська виборча округа (центр — м. Єнакієве). м. Єнакієве і селищні Ради, підпорядковані Єнакіївській міській Раді.

280. Єнакіївська сільська виборча округа (центр — м. Єнакієве). Єнакіївський район і м. Дебальцеве.

281. Чистяківська виборча округа (центр — м. Чистякове). м. Чистякове і Катиківський район.

282. Сніжнянська виборча округа (центр — м. Сніжне). Сніжнянський район.

283. Харцизька виборча округа (центр — м. Харцизьк). Райони: Харцизький і від Амвросіївського — Кутейниківська селищна Рада і Благодатнівська, Єлисавето-Миколаївська, Осиківська, Покровська і Степано-Кринківська сільські Ради.