Сторінка:Відомості Верховної Ради 1947.djvu/436

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


управління сільського господарства;
управління харчової промисловості;
планову комісію;
сектор кадрів при голові виконкому і,
крім того, відповідно до особливостей господарства області, з затвердження союзно-республіканських Міністерств: Лісової промисловості, М'ясної і молочної промисловості, Промисловості будівних матеріалів, Рибної промисловості, Текстильної промисловості, обласні Ради депутатів трудящих утворюють відділи або управління:

лісової промисловості;
м'ясної і молочної промисловості;
промисловості будівних матеріалів;
рибної промисловості;
текстильної промисловості».

25. В статтях 70 і 71 слова «Народні Комісаріати» і «Народному Комісаріатові» замінити відповідно словами «Міністерства» і «Міністерству».

26. В статті 70 після слів «а також союзно-республіканські Міністерства Внутрішніх справ» додати слова «Державної безпеки» і викласти цю статтю так:

«Стаття 70. Відповідно до умов області, на основі законів СРСР і Української РСР, загальносоюзні Міністерства, а також союзно-республіканські Міністерства Внутрішніх справ, Державної безпеки і Юстиції утворюють при обласних Радах депутатів трудящих свої управління».

27. В статті 72 слова «Ради депутатів трудящих адміністративних округ» замінити словами «Окружні Ради депутатів трудящих» і викласти цю статтю в такій редакції:

«Стаття 72. Окружні Ради депутатів трудящих і їх виконавчі комітети утворюють відділи і ведуть свою роботу на основі законів, ухвалених Верховною Радою Української РСР, Указів Президії Верховної Ради Української РСР, постанов і розпоряджень Ради Міністрів Української РСР, рішень і розпоряджень обласних Рад депутатів трудящих та їх виконавчих комітетів».

28. В статті 73 слово «Земельний» замінити словами «сільського господарства» і викласти цю статтю так:

«Стаття 73. Районні Ради депутатів трудящих утворюють такі відділи виконавчих комітетів:

загальний;
народної освіти;
охорони здоров'я;
сільського господарства;
соціального забезпечення;
торгівлі;
фінансовий;
шляховий;
планову комісію;