Сторінка:Відомості Верховної Ради 1947.djvu/63

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


Перемога-Радгоcпну сільраду, відповідно до назви її центру, іменувати Перемогівська.

Населені пункти Височанської селищної Ради — селище міського типу Високий і селище Зелений Гай вважати за один населений пункт, який іменувати селище міського типу Високий.

Населені пункти Покотилівсько-Карачівської селищної Ради — селище міського типу Покотилівка і селище Карачівка вважати за один населений пункт, який іменувати селище міського типу Покотилівка і Покотилівсько-Карачівську селищну Раду — Покотилівська.

Орджонікідзевську сільраду, відповідно до назви її центру, іменувати Кулиничівська.


Голова Президії Верховної Ради УРСР

Секретар Президії Верховної Ради УРСР

м. Київ

12 вересня 1945 р.


УКАЗ
Президії Верховної Ради УРСР
Про утворення Гаврилівської сільради в складі Новобасанського району, Чернігівської області, про перечислення хутора Вишневий та хутора Лідіно з Веприцької сільради до складу Олександрівської сільради, Новобасанського району, Чернігівської області

Утворити в складі Новобасанського району, Чернігівської області, Гаврилівську сільраду з центром в хуторі Гаврилівка, який надалі іменувати село Гаврилівка.

Включити до складу Гаврилівської сільради населені пункти: село Гаврилівка; хутір Українка, виключивши їх з складу Новобиківської сільради, і хутір Запоріжжя, виключивши його з складу Петрівської сільради, Новобасанського району, Чернігівської області.