Сторінка:Відомості Верховної Ради 1947.djvu/65

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


УКАЗ
Президії Верховної Ради УРСР
Про утворення в місті Ворошиловграді, Ворошиловградської області, Ватутінського міського району

Утворити в місті Ворошиловграді, Ворошилоградської області, міський район, присвоївши йому найменування — Ватутінський.

До складу Ватутінського міського району включити: селище Велика Вергунка, селище Мала Вергунка, радгосп «Паровозник» і радгосп імені 8 березня, виділивши їх з складу Жовтневого району міста Ворошиловграда; селище роз'їзду Велика Вергунка, хутір Веселенька, селище міського типу Красний Яр і радгосп імені Чкалова, виділивши їх з складу Олександрівського району, Ворошиловградської області; радгосп авіашколи, виділивши його з складу Климівського району міста Ворошиловграда.

Хутір Красний включити до складу Веселогірської сільради, Олександрівського району, виключивши його з складу Красноярської селищної Ради, Олександрівського району.

Красноярську селищну Раду — ліквідувати.


Голова Президії Верховної Ради УРСР

Секретар Президії Верховної Ради УРСР

м. Київ

19 жовтня 1945 р.


УКАЗ
Президії Верховної Ради УРСР
Про затвердження складу виборчої комісії Української РСР по виборах до Ради Національностей

На підставі ст. ст. 39, 40, 41 «Положення про вибори до Верховної Ради СРСР» затвердити виборчу комісію Української РСР по виборах до Ради Національностей в складі таких представників громадських організацій і товариств трудящих:

Голова виборчої комісії Колибанов Анатолій Георгійович — від професійної спілки працівників поліграфічної промисловості.

Заступник голови виборчої комісії Іщенко Іван Миколайович — від професійної спілки працівників вищої школи і наукових установ.