Сторінка:Відомості Верховної Ради 1947.djvu/77

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Цю сторінку схвалено


Члени Окружної виборчої комісії:

Климович Ніна Гарасимівна — від робітників та службовців шахти імені Артема Дзержинського району.

Кожемякін Василь Кирилович — від робітників та службовців Ново-Єнакіївського коксохімічного заводу.

Клепачева Олександра Георгіївна — від Горлівської міської комуністичної організації.

Лісничий Іван Семенович — від колгоспників колгоспу імені 18-го Партз'їзду, Красноармійського району.

Петренко Марія Степанівна — від робітників та службовців ОБМЧ-1 міста Краматорська.

Тристічев Яків Андрійоївич — від робітників та службовців Горлівської шахти «Кочегарка».

Харчевніков Семен Андрійович — вид робітників та службовців залізничного вузла станції Слов'янськ.

Хворост Іван Іванович — від Костянтинівської міської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.

Вінницька виборча округа

Голова Окружної виборчої комісії Нехаєвський Петро Семенович — від Вінницької міської професійної спілки працівників політосвітніх установ.

Заступник голови Окружної виборчої комісії Бондар Ганна Іванівна — від Дашівської професійної спілки медично-санітарних працівників.

Секретар Окружної виборчої комісії Хмелівська Оксана Костянтинівна — від Вінницької міської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.

Члени Окружної виборчої комісії:

Агафонов Василь Прохорович — від Вінницького міського товариства сприяння обороні і авіаційно-хімічному будівництву в СРСР (Тсоавіахім).

Бацінко Олександр Михайлович — від колгоспників колгоспу «Червоний Промінь», Вороновицького району.

Бутко Микола Васильович — від Вінницької професійної спілки залізничників Півдня.

Куделькін Олександр Ілліч — від робітників і службовців Немирівської машинно-тракторної станції.

Малашевич Володимир Ілліч — від Вінницької організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України.

Маркін Василь Васильович — від робітників, службовців та інженерів управління будівельно-відбудовних робіт Вінницької залізниці.

Пантюшина Марія Іванівна — від робітників, службовців та інженерів Вінницької взуттєвої фабрики.

Чубкова Степанида Аврамівна — від Вінницької міської комуністичної організації.