Сторінка:Відомості Верховної Ради 1947.djvu/81

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Цю сторінку схвалено


Введенський Олександр Андрійович — від Запорізького товариства сприяння обороні і авіаційно-хімічному будівництву в СРСР (Тсоавіахім).

Дайдоєв Іван Тимофійович — від робітників та службовців радгоспу «Каучук», Якимівського району.

Межеріцька Клавдія Іванівна — від робітників та службовців Запорізького заводу «Комунар».

Сідая Надія Прокоівна — від колгоспників колгоспу «Удар по інтервентах», Васильківського району.

Тайкова Зоя Семенівна — від Мелітопольської професійної спілки медично-санітарних працівників.

Чернова Надія Костянтинівна — від робітників та службовців Дніпробуду.

Ізмаїльська виборча округа

Голова Окружної виборчої комісії Головань Олексій Яковлевич — від Ізмаїльської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.

Заступник голови Окружної виборчої комісії Листюк Марія Леонтіївна — від Ізмаїльської міської професійної спілки медично-санітарних працівників.

Секретар Окружної виборчої комісії Слободчиков Прохор Силантійович — від Ізмаїльської професійної спілки працівників політико-освітніх установ.

Члени Окружної виборчої комісії:

Ачинська Надія Парфентіївна — від Кілійської міської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.

Георгієв Василь Петрович — від селян села Селіогли, Арцизького району.

Ларкін Микола Олександрович — від робітників та службовців залізничного вузла станції Ізмаїл.

Мойсєєва Тетяна Іванівна — від колгоспників колгоспу «Червоний партизан», Біляївського району.

Олійник Неоініла Степанівна — від Котовської організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України.

Тихонов Павло Полікарпович — від робітників та службовців Велківського рибзаводу.

Тринін Олександр Сергійович — від бійців, командирів та політпраціівників Н-ської військової частини.

Чемерис Терентій Іванович — від Роздільнянської комуністичної організації.

Кам'янець-Подільська виборча округа

Голова Окружної виборчої комісії Кисляков Олексій Михайлович — від професійної спілки залізничників станції Гречани.

Заступник Голови Окружної виборчої комісії Горільченко Ганна Іванівна — від Кам'янець-Подільської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.

Секретар Окружної виборчої комісії Шабалін Олександр