Сторінка:Відомості Верховної Ради 1947.djvu/90

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Цю сторінку схвалено


Переймибіда Ларіон Михайлович — від робітників та службовців відділу руху станції Тернопіль.

Розвадовська Ганна Матвіївна — від Чортківської міської професійної спілки працівників зв'язку,

Ужгородська виборча округа

Голова Окружної виборчої комісії Петрущак Іван .Дмитрович — від Закарпатської ради професійних спілок.

Заступник голови Окружної виборчої комісії Борканюк Серена Гнатівна — від Закарпатської комуністичної організації.

Секретар Окружної виборчої комісії Терещенко Іван Андрійович — від Ужгородської комуністичної організації.

Члени Окружної виборчої комісії:

Горагонич Софія Юріївна — від Мукачівської міської професійної спілки робітників державних установ.

Гудь Амвросій Іванович — від Севлюшської окружної ради професійних спілок.

Дюрічка Костянтин Юрійович — від Тячівської організації Спілки Молоді Закарпатської України.

Железняк Василь Ілліч — від робітників, службовців та інженерів Чанадіївського лісопильного заводу.

Лагойда Ганна Василівна — від селян села Хуст, Хустівської округи.

Мацейко Йосип Миколайович — від селян села Горяни, Ужгородської округи.

Патрус-Карпатський Андрій Михайлович — від робітників та службовців редакції газети «Закарпатська Правда».

Рокицький Степан Степанович — від Берегівської професійної спілки медично-санітарних працівників.

Уманська виборча округа

Голова Окружної виборчої комісії Пікалова Настасія Спиридонівна — від Уманської міської комуністичної організації.

Заступник голови Окружної виборчої комісії Зелена Наталія Трифонівна — від Уманської міської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.

Секретар Окружної виборчої комісії Поліпонов Степан Лазарович — від Уманської міської професійної спілки працівників політосвітніх установ.

Члени Окружної виборчої комісії:

Бджола Іван Іванович — від Шполянської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.