Сторінка:Відомості Верховної Ради 1950.djvu/103

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана

зацій молоді, від культурних, технічних і наукових товариств та інших громадських організацій і товариств трудящих, зареєстрованих у встановленому законом порядку, а також від зборів робітників і службовців по підприємствах і установах, військовослужбовців по військових частинах, зборів селян по колгоспах і селах, робітників і службовців радгоспів — по радгоспах.

Стаття 30. Окружні виборчі комісії по виборах до обласної Ради депутатів трудящих утворюються в складі голови, заступника голови, секретаря і 4–6 членів і затверджуються виконавчим комітетом обласної Ради депутатів трудящих не пізніше, як за 50 днів до виборів.

Стаття 31. Окружна виборча комісія по виборах до обласної Ради депутатів трудящих:

а) реєструє виставлених з додержанням вимог Конституції Української РСР і цього Положення про вибори кандидатів у депутати;
б) постачає Дільничним виборчим комісіям виборчі бюлетені встановленої форми;
в) встановлює наслідки виборів по округу;
г) подає до Обласної виборчої комісії матеріали про наслідки виборів по округу;
д) видає обраному депутатові посвідку про обрання;
е) здає діловодство на зберігання виконавчому комітетові обласної Ради депутатів трудящих.


РОЗДІЛ IV
ВИБОРЧІ ОКРУГИ І ВИБОРЧІ КОМІСІЇ ПО ВИБОРАХ ДО ОКРУЖНИХ, РАЙОННИХ РАД ДЕПУТАТІВ ТРУДЯЩИХ

Стаття 32. Утворення виборчих округів по виборах до окружних, районних Рад депутатів трудящих провадиться виконавчими комітетами окружних, районних Рад депутатів трудящих.

Виборчі округи на підставі статті 121 Конституції Української РСР утворюються за слідуючими нормами:

в окрузі, районі з населенням понад 25 тисяч чоловік — один виборчий округ на кожні 1000 чоловік населення, однак, не більше 60 округів;
в окрузі, районі з населенням до 25 тисяч чоловік утворюється 25 виборчих округів.

Стаття 33. Списки виборчих округів по виборах до окружних, районних Рад депутатів трудящих опубліковуються виконавчими комітетами окружних, районних Рад депутатів трудящих не пізніше, як за 55 днів до виборів.

Стаття 34. У кожному окрузі, районі утворюється Окружна, Районна виборча комісія по виборах до окружної, районної Ради депутатів трудящих.