Сторінка:Відомості Верховної Ради 1950.djvu/107

Матеріал з Вікіджерел
Ця сторінка вичитана
є) здає мандатній комісії міської, районної в місті Ради депутатів трудящих діловодство по виборах.

Стаття 45. У кожному виборчому окрузі по виборах до міської, районної в місті Ради депутатів трудящих утворюється Окружна виборча комісія.

Окружні виборчі комісії складаються з представників від професійних організацій робітників і службовців, кооперативних організацій, комуністичних партійних організацій, організацій молоді, від культурних, технічних і наукових товариств та інших громадських організацій і товариств трудящих, зареєстрованих у встановленому законом порядку, а також від зборів робітників і службовців по підприємствах і установах, військовослужбовців по військових частинах, зборів селян по колгоспах і селах, робітників і службовців радгоспів — по радгоспах.

Стаття 46. Окружні виборчі комісії по виборах до міської, районної в місті Ради депутатів трудящих утворюються в складі голови, заступника голови, секретаря і 2–4 членів і затверджуються виконавчим комітетом міської, районної в місті Ради депутатів трудящих не пізніше, як за 50 днів до виборів.

Стаття 47. Окружна виборча комісія по виборах до міської, районної в місті Ради депутатів трудящих:

а) реєструє виставлених з додержанням вимог Конституції Української РСР і цього Положення про вибори кандидатів у депутати;
б) постачає Дільничним виборчим комісіям виборчі бюлетені встановленої форми;
в) встановлює наслідки виборів по округу;
г) подає до Міської, Районної в місті виборчої комісії матеріали про наслідки виборів по округу;
д) видає обраному депутатові посвідку про обрання;
е) здає діловодство на зберігання виконавчому комітетові відповідної міської, районної в місті Ради депутатів трудящих.


РОЗДІЛ VI
ВИБОРЧІ ОКРУГИ І ВИБОРЧІ КОМІСІЇ ПО ВИБОРАХ ДО СІЛЬСЬКИХ І СЕЛИЩНИХ РАД ДЕПУТАТІВ ТРУДЯЩИХ

Стаття 48. Утворення виборчих округів по виборах до сільських і селищних Рад депутатів трудящих провадиться відповідно сільськими, селищними Радами депутатів трудящих.

Виборчі округи на підставі статті 121 Конституції Української РСР утворюються за слідуючими нормами:

на території сільських Рад і селищ з населенням понад 1000 чоловік — один виборчий округ на кожні 100 чоловік населення, однак, не більше 35 округів; у сільських Радах і