Рішенням виконавчого комітету Дніпропетровської обласної Ради депутатів трудящих від 30 жовтня 1956 року віднесено до категорії міст районного підпорядкування із збереженням існуючих найменувань селища міського типу:
- — Апостолове Апостолівського району;
- — Верхівцеве Криничанського району;
- — Верхньодніпровськ Верхньодніпровського району;
- — Інгулець Широківського району;
- — Орджонікідзе Нікопольського району з включенням в смугу цього міста селищ Колонка, Стройка, Олександрівка і хутора Першого.
Рішенням виконавчого комітету Ворошиловградської обласної Ради депутатів трудящих від 26 вересня 1956 року селища шахти «Червоний партизан», залізничної станції Червона Могила, Вознесенський, Василівка і Миколаївка Ворошиловської сільської Ради та селища шахт № 63 і № 28 Олександрійської сільської Ради Свердловського району об'єднано в один населений пункт, який віднесено до категорії селищ міського типу з присвоєнням йому найменування Червонопартизанський.
Рішенням виконавчого комітету Волинської обласної Ради депутатів трудящих від 15 жовтня 1956 року поселення шахт № 6 і № 7 Іваничівського району віднесено до категорії селищ міського типу з присвоєнням йому найменування Жовтневе.
Тим же рішенням виконавчого комітету Волинської обласної Ради депутатів трудящих селище Озютичі Затурцівського району визнано селом, у зв'язку з чим виключено з числа селищ міського типу.
Рішенням виконавчого комітету Дніпропетровської обласної Ради депутатів трудящих від 30 жовтня 1956 року селище Каганович Нікопольського району віднесено до категорії селищ міського типу із збереженням за ним існуючого найменування. Новоутвореній Кагановичській селищній Раді підпорядковано населені пункти: Маяковського, Первомайське, Заводське та Нова Будова.
Рішенням виконавчого комітету Сумської обласної Ради депутатів трудящих від 30 жовтня 1956 року в складі Ямпільського району утворено Дорошівську сільську Раду, якій підпорядковано населені пункти Дорошівка, Василець, Дорошенків, Косинівський, Плащенків і Романьків.