Перейти до вмісту

Сторінка:Відомості Верховної Ради 1956.djvu/283

Матеріал з Вікіджерел
Ця сторінка вичитана

Вовчанську Кобеляцького району — на Берєжнівську;

Запорізько-Кручанську Пирятииського району — на Великокручанську;

Минівську Полтавського району — на Курилехівську;

Радгоспівську Чутівського району — на Василівську;

Таранушицьку Кобеляцького району — на Кіровську.


Рішенням виконавчого комітету Дніпропетровської обласної Ради депутатів трудящих від 21 грудня 1956 року населені пункти Григорівна,- Кам'янка і Ново-Слов'янський Григорівської сільської Ради Межівського району об'єднано в один населений пункт, якому присвоєно найменування — село Межева. Григорівську сільську Раду перейменовано на Межівську.


Рішенням виконавчого комітету Львівської обласної Ради депутатів трудящих від 21 грудня 1956 року перейменовано сільські Ради:

Дубинівську Заболотцівського району — на Дуб'ївську;

Думицько-Замківську Магерівського району — на Замківську.


Рішенням виконавчого комітету Волинської обласної Ради депутатів трудящих від 22 грудня 1956 року село Зачернеччя Сьомаківської сільської Ради Луківського району передано в підпорядкування Біличівській сільській Раді з перенесенням в це село центра сільради; Біличівську сільську Раду перейменовано на Зачернецьку.


Рішенням виконавчого комітету Кіровоградської обласної Ради депутатів трудящих від 24 грудня 1956 року перенесено центр і перейменовано Костянтинівську сільську Раду Знам'янського району на Володимирівську.

Тим же рішенням населені пункти Миколо-Бурдаєнківської сільської Ради Долинського району — Василівка, Коропиний, Миколо-Бурдаєнківка, Ново-Текелине і Текелине об'єднано в один населений пункт — село Василівка.

Миколо-Бурдаєнківську сільську Раду перейменовано на Василівську.


Рішенням виконавчого комітету Дніпропетровської обласної Ради депутатів трудящих від ЗО грудня 1956 року скасовано рішення від ЗО жовтня 1956 року про перенесення центра і перейменування Топилянської сільської Ради Томаківського району.

ЗМІНА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПІДПОРЯДКОВАНОСТІ ОКРЕМИХ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ

Рішенням виконавчого комітету Чернівецької обласної Ради депутатів трудящих від 29 листопада 1956 року населений пункт

283