Сторінка:Відомості Верховної Ради 1971.djvu/543

Матеріал з Вікіджерел
Цю сторінку схвалено

№ 36

Ст. 277—278

— 415 —

РОЗДІЛ ПЕРШИЙ
 
УКАЗ ПРЕЗИДІЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
 
277. Про включення села Микільської Борщагівки Київської області в смугу міста Києва

Включити село Микільську Борщагівку Києво-Святошинського району Київської області, разом з земельною площею в кількості 450 га, в смугу міста Києва і відповідно змінити межі міста і Київської області.

Голова Президії Верховної Ради Української РСР

Секретар Президії Верховної Ради Української РСР

м. Київ, 30 серпня 1971 р.
№ 115 — VIII.
 


УКАЗ ПРЕЗИДІЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
 
278. Про внесення доповнень і змін до Кримінально-процесуального кодексу Української РСР

Президія Верховної Ради Української РСР постановляє:

Внести до Кримінально-процесуального кодексу Української РСР такі доповнення і зміни:

1. Доповнити Кодекс статтями 85¹, 85², 128¹, 270¹, 410¹, 411¹ і 414¹ такого змісту:

«Стаття 85¹.

Застосування звукозапису при провадженні попереднього і судового слідства

Звукозапис може застосовуватися при допиті підозрюваного, обвинуваченого, свідка і потерпілого, очній ставці, пред'явленні для впізнання, відтворенні обстановки і обставин події та при проведенні інших слідчих дій під час попереднього розслідування, а також при розгляді справи в суді.

При проведенні слідчих дій з застосуванням звукозапису про це повідомляються всі учасники слідчої дії до її початку. Фонограма повинна містити відомості, зазначені у частині 1 статті 85 цього Кодексу, та відбивати весь хід слідчої дії. Повторення спеціально для звукозапису будь-якої частини слідчої дії в ході її проведення не дозволяється.

Перед закінченням слідчої дії звукозапис повністю відтворюється учасникам цієї дії. Висловлені ними зауваження і доповнення до звукозапису заносяться на фонограму.

Протокол слідчої дії, проведеної з застосуванням звукозапису, складається з додержанням правил цього Кодексу. В протоколі повинно бути також зазначено про застосування звукозапису і повідомлення про це учасників слідчої дії, про технічні засоби та умови звукозапису, про відтворення звукозапису учасникам слідчої дії та їх заяви з приводу застосування звукозапису. Якщо звукозапис застосовувався під час судового розгляду справи, відповідні відомості повинні бути зазначені у протоколі судового засідання.