Сторінка:Дніпрові хвилі. №1 (1912).djvu/20

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Сталася проблема з вичиткою цієї сторінки

20

№ 1

Приймається передплата на 1912 рік „ДНІПРОВІ ХВИЛІ“ Українська двотижнева часопись з малюнками. Рік видання другий Виходить у Катеринославі з початку і в середині кожного місяця ПО ТАКІЙ ПРОГРАМІ: 1) Статті про громадські справи; 2) вірші й оповідання; 3) науково-популярні статті (про сільське господарство, про промисловість, про старі часи на Украіні, про памятки нашоі старовини і т. инш.); 4) про українське письменство і про освіту на Україні; 5) останні звістки українського життя у нас і в Галичині; б) новини нашого письменства; 7) дописи; 8) листування редакції.

Особливу увагу звертають „Дніпрові Хвилі“ на ознаки українського життя в Катеринославщині.

У 1911 році брали участь у „Дніпрових Хвилях“ такі письменники: М. Биков, К. Гай-Шкода, О. Гладченко, В. Дан—ов, Д. Дорошенко, К. Дьяконов; Л. Жигмайло, М. Жученко, А. Кащенко, К. Корж; К. Котов, Т. Краснопільський, Євген Малий, Т. Митрус, Іван Нечуй-Левіцький, А. Очеретяний, П. Перекидько, В. Стальний, Т. Тенянко,проф. Д. Яворницький та инші.

ПЕРЕДПЛАТА: на рік (з пересилкою) 2 руб. 40 к., (нерозбірливий текст) року 1 руб. 20 коп.; на З місяці 60 коп. Кожний номер нарізно 10 коп.

Передплатникам, що заплатили в 1911 році більш як 2 руб. 40 к., излишок зараховується на 1912 рік.

Для передплатників з Катеринославського повіту, котрим „Дніпрові Хвилі“ висилаються по земській почті, ціна на рік 2 рублі, на пів року 1 руб., на 3 місяці 50 коп.

Пробні номері висилаються за дві 7-коп. марки.

Гроші треба посилати на адресу: Катеринослав, Проспект, книгарня Л. (нерозбірливий текст)озинської для редакції «Дніпрових Хвиль»; або ж: Катеринослав, Московська вулиця, 7. К. Є. Котову.

Редакція просить передплатників, що заплатили не всі гроші за 1911 рік, дослати гроші.

Прохаємо шановних передплатників прихиляти до передплати своїх знайомих.

Редактор-видавець К. Котов.


Катеринослав. Друкарня К. Андрущенка. Стародворянська.