Сторінка:Записки Наукового товариства імени Шевченка. Том XXVI (1898).djvu/194

Матеріал з Вікіджерел
Сталася проблема з вичиткою цієї сторінки

куревич, учитель з Плазови, Мих. Крупа, учитель з Нового села, Мих. Коротко, учитель з Плазови, Кость Бабицкий, учитель з Липска.

Чортків. З земляками, що сьвяткують столїтні роковини культурного відродженя України-Руси, лучать ся духом і мислею — чортківські Русини.

Крім того прислали ще привітні письма питомцї народовцї духовної семинариї у Львові, читальники з Унева, Якторова і Станимира, гурток учителїв, К. Устиянович, учитель Іван Буцманюк, о. Антін Бончевський з Ансонїї в Америці. Богато місцевостей замісць писаних привітів прислали своїх делєґатів. Варто також зазначити, що питомцї духовної семинариї з нагоди ювилею осьвітили всї вікна семинариї.

На закінченє справозданя треба сказати, що устроєнєм сего величавого сьвято займало ся Наукове Товариство імени Шевченка. Воно сего року мало також обходити 25-лїтнїй ювилей своєї дїяльности — з тої нагоди і дістало також ріжні привіти — але щоб не мішати всенародному більшому сьвяту, заняло ся ним, відкладаючи свій власний празник на иньший час. Та коли протягом ювилею говорило ся про наш розвій і зріст, то кождий притім тямив, що значна пайка заслуг в тім припадає і Науковому Товариству імени Шевченка.

О. М.