На одинацятих загальних зборах товариства, що відбулись дня 2 лютого 1895 р. став головою товариства посол Олександер Барвіньский, а вибраний загальними зборами видїл уконституував ся так, що заступником голови вибрано проф. Сидора Громницкого, секретарем п. Осипа Маковея, адмінїстратором і касиєром п. Костя Паньківского. Крім сих належали до видїлу: проф. П. Огоновский, судия А. Дольницкий, а заступниками видїлових були проф. В. Білецкий і О. Макарушка. По від'їздї п. Осипа Маковея до Черновець покликано до видїлу зеступника видїлового п. Остапа Макарушку, що від марта с. р. був секретарем видїлу. Крім сих входили в склад видїлу директори секции: математично-природничо-лїкарскої пр. Верхратский, а історично-фільозофічної М. Грушевський. Управителем біблїотеки, що мав до помочи платного помічника, був М. Грушевський; йому-ж поручено редаґованє „Записок“, редактором „Історичної Біблїотеки“ остав на дальше сов. О. Барвіньский, редактором „Часописи Правничої“ др. К. Левицкий, „Зорю“ підписував до часу свого виїзду п. О. Маковей, відтак п. К. Паньківский, а впорядником лїтературної части остає доси п. Володимир Левицкий (Василь Лукич) в Станїславові.
В роцї 1895 відбув видїл 10 засїдань і полагоджував на них головно справи адмінїстрацийні, поручивши рух научний в товаристві своїм трьом секциям. З огляду на те, що про рух науковий зладжено осібне просторе справозданє, обмежуєсь тут видїл на ноданю найважнїйших дат з управи товариства.
На видавництва наукові, які в р. 1895 дуже помножились, мало товариство від мінїстерства просьвіти 1500 зр., з сойму краєвого