Перейти до вмісту

Сторінка:Збірник Законів та розпоряджень робітничо-селянського уряду України за 1929 рік. Відділ 1. Ч. 1-13.pdf/148

Матеріал з Вікіджерел
Ця сторінка вичитана

10) провадити облік коштів, що надходять до округового відділу праці; наглядати правильне їх використання і вести грошеву й матеріяльну звітність;

11) господарсько обслуговувати відділ;

12) провадити облік даних щодо ринку праці та безробіття, нещасливих випадків на виробництві, конфліктів, що їх розглядається на єднальних камерах, та полюбовних судах, колективних договорів і діяльности інспекції охорони праці в усіх її галузях, а так само систематично розробляти одержані обліком дані.

119. В округах, де закладено інпектури праці, на них покладається обов'язки, зазначені в арт. арт. 115—118 цієї Устави.

Округовий відділ робітничо-селянської інспекції.

120. При завідателі округового відділу робітничо-селянської інспекції є колегія в числі від 3 до 7 осіб. Персональний склад колегії округового відділу робітничо-селянської інспекції затверджує президія округового виконавчого комітету.

Округовий відділ робітничо-селянської інспекції поділяється на:

1) інспектуру (оперативні групи);

2) бюро скарг;

3) секретаріят.

Увага. Бюро скарг діє на підставі окремої про нього устави.

121. До завдань округового відділу робітничо-селянської інспекції належить вивчати, розробляти й запроваджувати до життя заходи, скеровані до вдосконалення апарату державних та громадських установ і організацій округи, наглядати їхню роботу й допомагати їм в їхній роботі, відповідно до завдань соціялістичного будівництва й класової політики радянської держави, а так само втягати робітників і селян до справи державного управління.

122. Компетенція округового відділу робітничо-селянської інспекції, у межах наданих йому прав, поширюється на сферу діяльности всіх відділів її інспектур округового виконавчого комітету, районових виконавчих комітетів, міських, селищних і сільських рад, а так само державних і господар-