інспекції. що керуються в своїй діяльності вказівками відповідних сільських рад.
- Увага. У сільських радах, де число членів ради менш як 40, секції робітничо-селянської інспекції можна утворювати тільки на підставі постанови відповідного округового виконавчого комітету на подання округового відділу робітничо-селянської інспекції.
2. Секції робітничо-селянської інспекції складаються з тих, що доброхітно записалися для роботи в цих членів сільських рад, ревізійних комісій сільських рад і кандидатів до них, а так само виборців: селян—незаможників і середняків, сільсько-господарських робітників, наймитів, сільської інтелігенції, жінок-делегаток, представників осередків Комуністичної Партії (більшовиків) України і Ленінської Комуністичної Спілки Молоди України, комітетів незаможних селян, профспілкових організацій, кооперації та селянських товариств взаємодопомоги.
- Увага 1. У тих сільських місцевостях, де є фабрично-заводські підприємства або радянські господарства, до роботи секцій робітничо-селянської інспекції широко притягається робітникін із виробництва, виробничі наради та тимчасові контрольні комісії підприємств.
- Увага 2. Персональний склад секцій затверджує сільська рада. На засіданнях секцій всі члени секції мають право ухвального голосу.
3. За завдання секцій робітничо-селянської інспекції є боротьба з бюрократизмом, тяганиною, недбайливим та формальним ставленням до справи, безгосподарністю в установах, підприємствах і громадських організаціях, а так само неуважним і зневажливим ставленням службовців сільських установ до відвідувачів.
4. Щоб поліпшити й спростити роботу сільських установ, та встановити більшу доступність їх для селянства, секції робітничо-селянської інспекції провадять:
1) обслід роботи підурядних сільській раді установ та підприємств, а так само радянських і колективних господарств, кооперативних і інших громадських та господар-