Сторінка:Збірник законів та розпоряджень робітничо-селянського уряду України, 1931.pdf/639

Матеріал з Вікіджерел
Ця сторінка вичитана

До участи на прилюдних засіданнях районового виконавчого комітету за постановою пленуму або президії райвиконкому можна запрошувати представників державних кооперативних та громадських організацій з правом дорадчого голосу.

РОЗДІЛ VI.
ПРЕЗИДІЯ РАЙВИКОНКОМУ.

35. Для запровадження до життя своїх постанов, а також і постанов вищих органів влади, для керівництва та об'єднання діяльности всіх підпорядкованих районовому виконавчому комітетові органів, установ та організацій, районовий виконавчий комітет обирав з-поміж себе президію райвиконкому в складі голови, його заступника, секретаря, членів та кандидатів до них, всього кількістю, що її визначає Президія Всеукраїнського центрального виконавчого комітету.

36. Президія районового виконавчого комітету в періоди між засіданнями пленуму райвиконкому є вищий орган влади на всій території району й має всі права районового виконавчого комітету, крім права розв'язувати питання, що є у виключному віданні пленуму районового виконавчого комітету (арт. 30 цієї Устави).

Увага. Засідання президії районового виконавчого комітету відбуваються найменш один раз на декаду і їх вважається за дійсні, якщо на них є найменш половина загального числа членів президії.

37. Президія районового виконавчого комітету подає звіти про свою діяльність до пленуму райвиконкому найменше двічі на рік.

38. За невідкладних випадків голова райвиконкому має право вживати потрібних заходів, що належать до відання президії райвиконкому, наступно повідомляючи про свої чинності на найближчому засіданні президії.

РОЗДІЛ VII.
СТРУКТУРА РАЙОНОВОГО ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ.
А. Відділи та інспектури районового виконавчого комітету.

39. Районові виконавчі комітети для безпосереднього виконання покладених на них завдань мають:

а) відділи: 1) земельний, 2) фінансовий, 3) постачання, 4) народньої освіти, 5) робітничо-селянської інспекції, а також плянове бюро та управу міліції;