Сторінка:Збірник законів та розпоряджень робітничо-селянського уряду України, 1931.pdf/664

Матеріал з Вікіджерел
Ця сторінка вичитана

соцзмагання, ударництво, громадський буксир, зустрічні пляни тощо), раціоналізацію виробничих процесів, поліпшення умов праці та побуту, проведення господарсько-політичних кампаній, боротьбу за опанування техніки та краще обслуговування культурних потреб трудящих;

б) організувати маси на виконання постанов з'їздів рад, сесій, пленумів, законів і директив Уряду та розпоряджень органів місцевої влади;

в) організувати допомогу та здійснювати нагляд за діяльністю всіх соціально-культурних побутових та постачальницьких установ, що є на підприємстві;

г) Виявляти практичні пропозиції своїх виборців та дбати про вчасну реалізацію їх;

ґ) періодично звітувати перед виборцями про свою роботу, а також доповідати їм про роботу міської ради, її президії, та секцій.

69. Про свою роботу депутатські групи періодично звітують перед міською радою.

РОЗДІЛ IX.
ЧЛЕНИ МІСЬКОЇ РАДИ ТА КАНДИДАТИ НА НИХ.

70. Член міської ради — це передовий ударник-борець за будівництво соціялізму, організатор виконання промфінпляну та всіх інших господарсько-політичних завдань. Своїм прикладом член міської ради мусить організувати трудящі маси на боротьбу за соціялістичне будівництво проти клясового ворога та проти всіляких перекручувань клясово-пролетарської лінії.

71. Члени міської ради повинні брати активну участь у роботі ради, її відділів, інспектур, секцій, комісій, депутатських груп і держати постійний зв'язок з виборцями.

72. Крім участи на засіданнях ради, секції, комісії і депутатських груп та виконання їх доручень, члени міської ради працюють як прикріплені від ради по підприємствах, установах, організаціях або серед неорганізованих груп виборців, беручи участь на всіх загальних зборах виборців, а також на виробничих нарадах і конференціях підприємств, установ і організацій, що до них їх прикріплено, наглядають роботу вищезазначених установ, підприємств і організацій, та запровадження від них до життя постанов міської ради і вищих органів влади, роз'яснюючи зміст тих чи інших заходів і постанов міської ради.

Про свою роботу члени міської ради подають найменш двічі на рік звіти раді та виборцям.

73. Члени міської ради мають право з власної ініціятиви подавати на розгляд міської ради, її відділів, інспектур, секцій і комісій проєкти та пропозиції про ті чи інші заходи міськради і пропозиції—як ці заходи здійснити.