Сторінка:Збірник законів та розпоряджень робітничо-селянського уряду України, 1934, т. II.pdf/140

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


1. Постанову дніпропетровського облвиконкому від 16 листопада 1933 року про ліквідацію Підгороднянської та Олександрівської сільрад затвердити.

2. Територію ліквідованих сільрад приєднати до Ново-Павлівської сільради.

3. Зобов'язати Межівський РВК систематично допомагати Ново-Павлівській сільраді в організації керування і в поліпшенні роботи секцій та депутатських груп цієї сільради, періодично перевіряючи на місці стан обслуговування людності всіх її населених пунктів.

м. Київ, 23 серпня 1934 року

Вик. об. голови Всеукраїнського центрального виконавчого комітету

Заст. секретаря Всеукраїнського центрального виконавчого комітету228. Про призначення тов. СУХОМЛИНА К. В. на наркома місцевої промисловості УСРР

Всеукраїнський центральний виконавчий комітет постановляє: призначити тов. СУХОМЛИНА, Кирила Васильовича, на народного комісара місцевої промисловості УСРР.

м. Київ, 4 вересня 1934 р.

Вик. об. голови Всеукраїнського центрального виконавчого комітету

Заст. секретаря Всеукраїнського центрального виконавчого комітету229. Про призначення тов. НІКОЛАЄВСЬКОГО Л. С. на першого заступника наркома місцевої промисловості УСРР

Всеукраїнський центральний виконавчий комітет постановляє: призначити тов. НІКОЛАЄВСЬКОГО, Лева Соломоновича, на першого заступника народного комісара місцевої промисловості УСРР.

м. Київ, 4 вересня 1934 р.

Вик. об. голови Всеукраїнського центрального виконавчого комітету

Заст. секретаря Всеукраїнського центрального виконавчого комітету